Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu
Pocet sedacek
neregistrovaný "Coroner"
| 4. 2. 2006 19:40
Škoda že nevieme (alebo redakcia) dať takýto testík, ja som si Japončíkom 100% istý, zato ako poznám Francúzke autá... :-(
Pocet sedacek
neregistrovaný "švihák"
| 3. 2. 2006 21:27
Myslím tím že vyhraje Espace, ty hustej.
Repelent
neregistrovaný "mišo"
| 3. 2. 2006 15:47
máš recht. :yes:
Repelent
neregistrovaný "ciello"
| 3. 2. 2006 15:35
ty.. a proč ti ten GTI nedá spát...? že ho musíš zmínit i když o něm není řeč... ;-\
Bílá powerplay
neregistrovaný "misoo"
| 3. 2. 2006 14:28
bmw umi, to je jasne... :yes: :yes: pjekne videjko :yes:
Repelent
neregistrovaný "Coulin"
| 3. 2. 2006 13:02
Lonesi nebudu tady řešit to či ono etnikum. Jsou tady různý blábol až po nacionalistický náznaky.Pokud zůstaneme u aut a budema brát jen fakta tak je to tak:kdo má největší uśpěchy a navýšení prodejů-Japan,kdo má nejspolehlivějsí auta(dle TÜv-německých tabulek !!!!-Japan beru reálné auta-PORSCHE :yes: , s kterejma autama jsou majitelé nejspokojenější(JD Power USA ale i D,F,GB-Japan,mimo jiné Škodovka si vede moc dobře :yes: ,kdo má litrově nejvýkonější agregáty -Japan serie ne Túúning-Japan,kdo je nejdál v atechnologiích alter.paliv-Japan. japonské výrobci se dokážou přizpůsobit každému trhu,dokážou nejlépe hospodařit se surovinama,mají nejpromyšlenější výrobu-o Toyotě se učí na školách,ano i o FORDOVI ale z roku 191.. Je 3.tisíciletí a můžeme si tady povídat o Astonech,Ferrari atd,o designu ale až si většina z nás půjde koupit auto nepůjde do Porsche,Lambo ale bude mít jiné favority a vtěch v současné době maj navrch hoši s copama-nechci přímo říkat jednu značku... Stejně nás hážou do jednoho pytle a někteří jedinci i s Koreou,málo kdo ví že Toyota je na tom tak dobře že si může z volných financí koupit GM i Forda... ještě si tady nevysvětlil proč si vůbec ty Tvoji amíci ty Japonce kupujou,místo těch svých nenažranejch oblud a pmatuj budou si jich kupovat víc a víc. ano Japonská Toyota se vyrábí po celém světě USA-Camry,Francie-Yaris,ave-GB,Corolla WG-Turecko,ale podstatná je technolog výroby-U Toy má minimální vliv ,kde se auto vyrábí-všude se musí splnit stanovené nároky na kvalitu.a to si vem co toho namlátěj a je to nejsopolehlivější... :-! takže ty co tady melou něco o vazelíně si jí vlastně mažou kolem huby a podkuřujou ba i kouřej úplně z cesty... Něco jiného je GTI,kterého beru jako maníka s Estetickým cítěním a velmi barevnou a hezky psanou čestinou i když má trochu divné est.modly a je dost načichlí germanismem,je to jeho věc tak to cítí a rád si ho přečtu,měl by třeba napsat o Impreze STI nebo o zvuku vytočené pily Hondy nebo jak se toyota VVTL-i berchá v 6000... vo tom to jééé >:D >:-[]
Repelent
neregistrovaný "Lonestarstate"
| 3. 2. 2006 11:19
Znáš křivku tzv. "normálního rozdělení"? V každé společnosti v každém oboru naprostá většina populace dosahuje naprosto průměrných hodnot. Čím víc ujíždíš do extrému ať špatného či dobrého, tím míň lidí nacházíš. A v přetahování těch pozitivních extrémů (špičkových odborníků) je na tom USA nejlépe na světě. Díky platovým podmínkám, které nejsou ani trochu svázány socialismem. Jsi třistakrát lepší? Dostaneš třistanásobný plat. ;-)
Repelent
neregistrovaný "ricardito"
| 3. 2. 2006 11:15
Nikdy jse netvrdil,že je Amerika plná tupců,ale jejich tam požehnaně >:-[] .
Repelent
neregistrovaný "ricardito"
| 3. 2. 2006 11:13
Ciello lezeš tam kam nemáš .Pokud nevíš kdo je náš president,tak to mi je tě líto!Zeptej se svojí vychovatelky,nebo mamky až pro tebe přijde po obědě ;-)
Repelent
neregistrovaný "Lonestarstate"
| 3. 2. 2006 11:07
Každý má takovou moc, kterou si vybudoval. :-) Kdyby byla Amerika tak zaostalá a plná hloupých lidí, jak někteří tvrdí, nedokázala by sama držet v šachu zbytek světa. Osobně jsem rád, že jedinou supervelmocí je země, která násilím rozšiřuje svobodu než kdyby tomu bylo naopak. Vzhledem k tomu, že jsem nikdy neměl v plánu budovat diktaturu nebo vyvražďovat nějaké etnikum, žije se mi její nadvládou celkem fajn. :-)
Repelent
neregistrovaný "ciello"
| 3. 2. 2006 11:04
ty... prosím tebe... a víš kdo je náš president, nebo kdo předsedá EU...??
Perl Harbor
neregistrovaný "ricardito"
| 3. 2. 2006 10:59
To,že se vytrhávají věty z kontextů je normální,ne?To se dělá snad u všech politiků a nejen jich,ne?Ale to,že je Bush zaslepený vykořisťovatel,který těží jen z obrovské země,která stojí za ním,to mu neodpářeš!
Perl Harbor
neregistrovaný "Lonestarstate"
| 3. 2. 2006 10:47
Charitativní pro boháče jako, kde boháči dávají dary chudým. Ne že se tam sbírá podpora pro boháče. >:D
Perl Harbor
neregistrovaný "Lonestarstate"
| 3. 2. 2006 10:45
Ano to je. Velmi. Ještě vtipnější jsou úmyslné desinterpretace jeho výroků. U těch se směju nejvíc. Když třeba vtipkoval na jedné charitativní akci pro boháče, které se zůčastňujíi i "levicoví" Demokrati a žertem pronesl "Jste moje základna", tak z toho M. Moore ve svém "dokumentu" udělal důkaz, že vykořisťuje chudé. >:D Vytrhávání vět z kontextu a sbírání přeřeků jde jeho odpůrcům dobře.
Perl Harbor
neregistrovaný "ricardito"
| 3. 2. 2006 10:31
Hlavně že je Bush vtipný ;-) !
Perl Harbor
neregistrovaný "Lonestarstate"
| 3. 2. 2006 10:19
Jste nechutný. Za chvíli tu budete hajlovat ne? Sice je vtipné, že Tora tora tora jsou tři té jako slogan Toyoty, ale tím ta legrace končí. Hirohito vtipný nebyl.
Perl Harbor
neregistrovaný "ciello"
| 3. 2. 2006 10:08
bohužel, ale stačí otevřít oči...! a tím myslím asii, ne jen Japonsko..
Perl Harbor
neregistrovaný "ciello"
| 3. 2. 2006 10:07
čeče... :yes: ... podepisuju..!!! ;-) :yes:
Perl Harbor
neregistrovaný "ricardito"
| 3. 2. 2006 10:03
Nevím jestli je lepší vyhulit katanu,nebo ho strkat do pancerfaustu...Co to plácáš o zavřenejch evropskejch automobilkách?Ty jim věštíš tak brzký konec? ;-) To snad ještě ne.Koho by Japonci poráželi?Tvé urážky na mou adresu nejsou na místě.Já si tě taky neberu do huby!To,že nevidíš lepší auta z Japonska,je tvé pohnutí mysli ;-) a pokud budeš stát před tím pracákem,protože tě propustí z montážní linky Škoda-auto,zavolej mi a já tě zaměstnám :-!
PS:Studuj dějiny a začni u Perl Harboru :no:
Perl Harbor
neregistrovaný "MadPete"
| 3. 2. 2006 09:52
Něco slyším, myslím že tě Isoroku volá na seanci nad hentai magazínem a statistikami TÜV. Popadni vazelínu na vodní pumpy a raději šupajdi, ať si nenajde jinou gejšu!
Perl Harbor
neregistrovaný "GTI"
| 3. 2. 2006 09:50
Večer mrkni do dějepisu a do Obecnýho rozhledu... napsat se dá cokoliv... ne všechno se dá ovšem číst :no:
Perl Harbor
neregistrovaný "Coulin"
| 3. 2. 2006 09:44
Vždyť si myslím ,že jsou určitě Amíci za Jap. auta moc rádi-ty jejich nenasytné a neohrabané obludy,to tak ještě v době Elvise... Konečně jim taky začíná ropa jít do peněz... tak na ně... :yes: >:D TORA TORA TORA TTT >:D
Perl Harbor
neregistrovaný "MadPete"
| 3. 2. 2006 09:36
Mustanga bych s tím podmotorovaným papírákem raději vůbec nesrovnával. Apropos nevím o jakém vítězství v Pearlu to mluvíš, podařilo se jim Amíky leda pořádně nasr.. a poslat jim ke dnu pár postarších bitevních lodí.
Ještě jedna věc- co tě a tobě podobné pudí při každé příležitosti cákat své duševní poluce ohledně japonských značek? Máš potřebu skákat před pracákem až tam bude fronta ze zavřených evropských automobilek vřískaje "já jsem vám to říkal já jsem vám to říkal!!"? Co to je za druh komplexu? Myslíš, že když vyhulíš panu Nakamotovi katanu, že si tě za to bude vážit? Asiati ti lepej na záda nálepku "Ten co neumí dělat auta (tzn. Evropan)" a ty jim za to děkuješ, to mi přijde trochu... choromyslné.
Perl Harbor
neregistrovaný "ricardito"
| 3. 2. 2006 09:22
Stejně jak Japonci zákeřně napadli Perl Harbor,tak japonské automobilky napadají evropskou konkurenci-tvrdě a nelítostně!Proč jsem pleteš Mustanga? ;-\ TORA TORA TORA
Bílá powerplay
neregistrovaný "ZZ"
| 3. 2. 2006 09:12
A taky ty kecy: "Chcete auto do města, kupte si auto do města, chcete na dálnici, kupte auto na dálnici" >:D Jo jo, uzavřený okruh, profesionální řidič, doma to nezkoušejte. A přitom to bylo jako návod >:-[]
Pocet sedacek
neregistrovaný "Coroner"
| 3. 2. 2006 08:43
Súhlas, no po kvalitatívnej stránke porazí desaťročné MPV nový Espace, fuj tajbl frantícke autá. >:-[]
Bílá powerplay
neregistrovaný "Paja"
| 3. 2. 2006 08:04
Billy byl nadseny jako maly kluk...a kdo by nebyl!!!??? >:-[] :yes: Moc mne take pobavilo neustale varovani, ze testy probihaly na uzavrenem okruhu...nezkousejte bez dozoru! klasicka Amerika... >:D
Mazda zapomnela?
neregistrovaný "Paja"
| 3. 2. 2006 07:54
Zapomnela Mazda na svou identitu a chce se mermomoci tlacit do designoveho stvarneni Toyoty??? Skoda, tak malo invence a tolik podobnych deatilu se svym japonskym konkurentem jsem u nich uz dlouho nezazil! ;-\
Pocet sedacek
neregistrovaný "pandan"
| 3. 2. 2006 07:23
Já jsem napočítal 6. Asi to bude rozdílným obsahem alhoholu v krvi. Pravda, při zaostření jsou vzadu troje pásy, ale sedět bych tam mezi podběhy a dvěma zápasníky sumo nechtěl. Přdedpokládám, že další sedačka bude ve 2. řadě v jiné výbavě. Zdá se mi, že má Mazda poměrně málo do šířky a hlavně výšky a vypadá tak i na pohled. Už vidím, jak z toho novináři udělají sportovní MPV, vymyslí novou třídu a novou zkratku. Ještě pár třípísmenných kombinací nepoužili. Design mí připadá spíše střízlivě evropský než výstředně asijský. Docela se mi líbí a pokud přihlédnu k pověsti Renaultu, volil bych jednoznačně Mazdu. Začnu šetřit a za 150 let uvidíme!
OT: Bílá síla
neregistrovaný "ZZ"
| 2. 2. 2006 23:24
Pánové, že ne vše německé je špatné, že ne vše německé nemá duši a že ne vše bílé je špatné Vás snad přesvědčí i toto video. PS: Kvůli posledním 30ti vteřinám se vyplatí poslouchat i ty plky ;-) [odkaz] :yes:
Perl Harbor
| 2. 2. 2006 21:39
:yes: :yes: :yes: Kolega nahoře tvrdě ujel...
Perl Harbor
neregistrovaný "Lonestarstate"
| 2. 2. 2006 21:10
Trochu piety. Já taky nepíšu o Hirošimě. :-O Navíc Pearl Harbor bylo zákeřné napadnutí bez vyhlášení válečného stavu. A tím bych to i zakončil. Rozhodně se nehodlám pouštět do debat, jestli bylo lepší Mitsubishi Zeke "Zero" nebo P-51 Mustang. :-|
Perl Harbor
neregistrovaný "Yaroukh"
| 2. 2. 2006 21:07
taky jsem si myslel, ze si delas )( ... MPV podle me pokracuje ve sve tradici - "nenadchne a neurazi"
Pocet sedacek
neregistrovaný "švihák"
| 2. 2. 2006 20:50
Ricardito, myslím, že MPV v Evropě rozhodně Espace neporazí.
Pocet sedacek
neregistrovaný "ricardito"
| 2. 2. 2006 20:22
:yes:
Pocet sedacek
neregistrovaný "švihák"
| 2. 2. 2006 20:18
Vypadá to, že tu osmou má Ricardito v obejváku...
Pocet sedacek
neregistrovaný "Bmbaus"
| 2. 2. 2006 20:15
na foktach je sedacek sedm a v clanku se pise o osmi tak jak to teda je???
Perl Harbor
neregistrovaný "ricardito"
| 2. 2. 2006 20:05
Smrtelně kámo!Konec nudy! :yes:
Perl Harbor
neregistrovaný "švihák"
| 2. 2. 2006 20:02
Ricardito, to snad nemyslíš vážně?
Perl Harbor
neregistrovaný "ricardito"
| 2. 2. 2006 19:28
Japonská invaze na automobilový trh pokračuje a její výhry jsou drtivější než porážka Amíků v tom jejich přístavu ;-) .Co nové Japonské auto to skvost!Do teď byl favoritem Espace,ale teď se vše mění!Poklekněte a ukloňte se před novým lídrem kategorie MPV! :yes: :yes: :yes:
bota jménem Melichar
neregistrovaný "švihák"
| 2. 2. 2006 18:54
Nic proti Mazdě, ale tohle auto podle mě moc parády nenadělá.
bez titulku
neregistrovaný "empi"
| 2. 2. 2006 18:38
... svetly ...
bez titulku
neregistrovaný "empi"
| 2. 2. 2006 18:37
Spis mi to pripada jak Q7 se svetlu ze Swifta >:D.
bez titulku
neregistrovaný "anonym"
| 2. 2. 2006 18:09
:no: :no: hmm....dopredu masku z murana a je z toho nissan 8-s

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku