Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Novinky

Zpět na článek

Světový motor Hyundai-Mitsubishi-DaimlerChrysler startuje

10 komentářů

Kdo fandí hyundaím má tento rok štěstí...........protože vyjdou tak luxusní auta v roce 2008.......dodávky,sportovní(genesis,cou… se na co tešit 😄 😄 :yes:
jojo pekne 1.8 2.0 2.4 to je vono :yes:
Svatá pravda, ciello... raději ani nedomyslet ;-\
Aby někteří předčetaři rozuměli: Hyundai s Daimler Chryslerem a Mitsubishi spolupracuje řadu let, toto je prostě jen další etapa spolupráce. A je určitě dobře, že nastala, obavy z "asijského mercedesu" opravdu nejsou na místě. Článek je ale divný jinak, asi tam někde kus vypadl, protože se v něm najednou mluví o "motorech pro nejlevnější modely amerických automobilek", což je ve vztahu k Mitsu, Hyundai a evropské části DaimlerChrysleru poněkud nesrozumitelná informace. Samozřejmě motory 1,8 + 2,0 + 2,4 jsou na poměry USA skromné, tak bych řekl, že materiál je převzatý z US zdrojů. A jak do toho zapadá třeba ten Dodge Caliber?
Ty seš tlama 😄 Já jezdil vždy na Intelech.
děsivá představa při myšlence kdo by mohl být tím Intelem a AMD.... 8-s 😲 😒 ;-\
Tak konecne se auta zacnou vyrabet jako PC. Shodny levny motor (procesor) a spousta ruzneho prislusenstvi (pameti, hdd...) >😁 Kurna to bude parada ... ale mohlo by to zase stat par supu 😉 BMW, Ferrari, Lamborghini a podobni si nechaji sve exkluzivni kousky a ostatni budou jezdit na Intelech a AMD😃
Snad spíše lepší napsat globální... Aspoň budou všude stejný emise
Změna vrtání vložkou válce asi bude se stejným blokem? Bez variabilního zdvihu sacích ventilů? Z 2,4 125 kW? Tak nevím, moc mne to neláká.
:-!