Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Frankfurt živě: Opel Antara GTC (budoucí Frontera)

Německý Opel přivezl na frankfurtský autosalon kromě Vectry OPC, otevřené Astry Twin Top a dalších novinek také studii Antara GTC, což je budoucí nástupce modelu Frontera.
Zpět na článek
neregistrovaný "jirka"
16. 9. 2005 03:45
Re: To nebude Frontera
Tyhle auta se jmenuji crossover a jsou dost popularni,spise do mesta na ulice jako treba zn. Infinity.Opel myslim kraci dobrym smerem a tohle vypada velmi dobre,ovsem jako spousta jinych aut dnesnich dnu,neni problem vyrobit hezkej kabat,jde o to jaky to ma "streva" a na co to jezdi.To je problem blizke budoucnosti.
neregistrovaný "Panda"
14. 9. 2005 09:44
To nebude Frontera
Myslím, že to nebude budoucí Frontera. Asi budou u Opelu vyrábět po vzoru jiných automobliek více terénních vozů. Bude to jednak konzervativnější vůz tradičních tvarů do těžšího terénu (= Frontera), a pak jiný vůz, u něhož se oproti terénním schopnostem více dbá na dravý vzhled. (Např. Nissan Patrol, Nissan Murano, atd..) A protože nový vůz má přilákat novou skupinu zákazníků, ukazuje se už v předstihu koncept. Kdo má Fronteru a je s ní spokojen, počká si až bude nová v prodeji, a pak ji vymění.
neregistrovaný "MiDr."
13. 9. 2005 21:28
Re: Trh zasáhne Oplův Blitz!
V skutočnosti tak nová Frontera určite vyzerať nebude. Vychádzať bude zo Chevroletu Equinox, veľmi podobný bude aj Chevrolet /v tomto prípade sa skôr hodí Daewoo/ S3X. Tieto 3 autá sa budú líšiť len v detailoch kvôli výrobným nákladom. Aj preto sa bude OPEL vyrábať u ryžojedov. Keby sa mala vyrábať štúdia akú vidíme na foto z IAA, tak by stála min. 3-násobok obvyklej cenovej kategórie.
neregistrovaný "Micek"
13. 9. 2005 21:01
Re: KLID
:yes: široké rozkročení >:D >:D >:D >:D >:D :yes:
neregistrovaný "Micek"
13. 9. 2005 21:00
Re: Trh zasáhne Oplův Blitz!
>:D :yes:
neregistrovaný "Tamin"
13. 9. 2005 17:13
Re: Trh zasáhne Oplův Blitz!
osvědčenej systém.... >:D >:D
neregistrovaný "Milo"
13. 9. 2005 17:02
Re: Pekne
zadok z lexus rx
neregistrovaný "GTI"
13. 9. 2005 16:33
Re: Infiniti
Dobré oko...
neregistrovaný "GTI"
13. 9. 2005 15:56
KLID
Pišeme tu snad o autech... Na koncepty je dobře se koukat skrzevá krasohled. Jednozačně potentní. Široké rozkročení... to mám rád nejen u aut. Nic jiného jim nezbývá, než to začít dělat. Tohle je cesta. :yes:
neregistrovaný "švihák"
13. 9. 2005 15:31
láska
Páni,tak to jsem nečekal.Už jsem psal o tom jak sháním Infiniti,ale kdyby bylo tohle,koupil bych si prvního Opla.A zrovna třídveřák.Fakt moc krásný auto pro chlapy!Ale bojím se,že mu před výrobou uškodí ekonomové,achjo.
neregistrovaný "Micek"
13. 9. 2005 13:41
Re: Trh zasáhne Oplův Blitz!
No Blitz měl vždycky hodně využití.. tak se u Oplu snaží vrátit ke kořenům.. třeba Blitz s výfukem zavedeným na komoru cestujících >:-[] >:-[] >:-[] 8-s
neregistrovaný "ericn"
13. 9. 2005 13:36
Antara :o)
No musím říct že tenhle koncept se Opelu dost povedl, Exteriér je super, včetně narážek na FX 35, i vnitřek jde, jen se mi nelíbí ty "budíky" jsou dost děsný... Měli by se ale spíš zamyslet nad 5D verzí, kterou skoro všude vyžadují, 3D je dost nepraktická... Ale jinak vypadá dobře :yes:
neregistrovaný "ZZ"
13. 9. 2005 13:30
Re: Trh zasáhne Oplův Blitz!
Už i u Oplu makaj na hybridu, jo??? Nebo na nich dělali dycky, jen to prodávali jako auta? >:-[]
neregistrovaný "Micek"
13. 9. 2005 13:26
Re: Trh zasáhne Oplův Blitz!
hrozně se nenudím. Tohle nebude klasikej holzgas.. Tohle bude na Sturmgas.. ten se filtruje do nádržky a výfuky odchází jen málo škodlivin. A vyfiltrované látky se použijí třeba jako prostředek na hubení hlodavců nebo jiných škůdců úsilí.. >:-[]
neregistrovaný "ZZ"
13. 9. 2005 13:20
Re: Trh zasáhne Oplův Blitz!
Ale jo, já si detailů všímám. Nahoře o nich píši. Jsou fajn. Jen mi nejde do hlavy, jak tam daj komín na holzgas. Co kdybys zkusil udělat pár retuší? Už jsem od tebe dlouho žádnou neviděl a evidentně se teď nudíš ;-)
neregistrovaný "Micek"
13. 9. 2005 13:15
Re: Trh zasáhne Oplův Blitz!
Hm, já bych řekl, že tohle se povedlo.. jak v kontextu se současnými Opely, tak i v segmentu... Mě se líbí ty detaily i celkový tvar, takže jako celek je to téměř dokonalý. Interiér je mi na pohled taky velic příjemný. Blitz nové doby >:D :yes:
neregistrovaný "ZZ"
13. 9. 2005 13:02
Re: Trh zasáhne Oplův Blitz!
Hm. Já bych tomu řekl, že je to takovej nějakej hardcore tuning FXka >:-[] Občas na silnicích potkáš něco, co kdysi vypadalo jako Octavia a teď už to má jen takový tvar. Tak u tohodle je to podobný :-)
neregistrovaný "Micek"
13. 9. 2005 12:58
Re: Trh zasáhne Oplův Blitz!
No to není snaha dohnat, ale předehnat... Já v tom problém nevidím, protože tohle se povedlo a není to jen kopie.. Ano má to podobnou linii, ale jinak tvary světel atd. jsou jiný.. Navíc tohle bude primárně asi pro Evropu, protože v US asi Opel nejede, jestli vůbec.. Lepší krásný auto, co třeba není tolik originální, než originální hybrid (třeba Prius >:D >:D )... Legračně řečeno něco "Geschmack"!...
neregistrovaný "ZZ"
13. 9. 2005 12:48
Re: Trh zasáhne Oplův Blitz!
Právě že tam je až moc velká snaha dohnat FX... v tom vidím problém.
neregistrovaný "Micek"
13. 9. 2005 12:44
Re: Trh zasáhne Oplův Blitz!
ne, ne... Tohle se hodně povedlo... Konečně další z "uzavřených" aut, v tomhle segmentu společně s FX...
neregistrovaný "Gin"
13. 9. 2005 12:42
bez titulku
Podoba na Infinity tam je, ale přijde mi to jako hodně "novum". Jak ale bude vypadat v 5d provedení?
neregistrovaný "ZZ"
13. 9. 2005 12:38
Re: Trh zasáhne Oplův Blitz!
Šetři dechem... dobrej plicní trénink, ale na špatném místě ;-)
neregistrovaný "Micek"
13. 9. 2005 11:52
Trh zasáhne Oplův Blitz!
Absoulutní nádhera... Nejhezčí koncpet poslední doby a absolutně nejkrásnější auto Oplu. Zcela uchvacující tvary, nádherná optika světel, krásné detaily jako zrcátka, ta palubka!!! ta "optika" budíků..., mechanismus pátých dveří. NEJKRÁSNĚJŠÍ auto svého segmentu. Na tomhle nesmí GM šetřit.. Tímhle prorazí... Tohle je designová ikona. Totální zásah.
neregistrovaný "Lonestarstate"
13. 9. 2005 11:31
Infiniti
Jo. Silueta jako z Infiniti FX. Ten rozkročený podvozek a na něm malá kabina. Ale je to pěkný.
neregistrovaný "ZZ"
13. 9. 2005 11:25
Uff
Hm. První dojem z první fotky - Infinity FX. Druhý pohled boční - to samé. Je to hooooodně odvážné, ale... Líbí se mi "zlomené" víko pátých dveří. Dobrý jdou výdechy výfuku a netradiční vyklápění kufru. Ale co mě zaujalo nejvíc, je vzorek pneumatik. Schválně na to mrkněte! Celkový dojem: "užjsemtoněkdeviděl" ;-\
neregistrovaný "dartch"
13. 9. 2005 11:23
dobry
opla nemusim, ale tohle je docela povedeny. jenom skoda ze seriovka bude mit asi tak o sto procent chudsi interier:-( fakt by me zajimalo, co by se stalo, kdyby proste jednou zacli vyrabet primo koncept takovej jakej je..
neregistrovaný "Dindi"
13. 9. 2005 11:20
Vypadá to jako Infinitiy
FX 35
neregistrovaný "empi"
13. 9. 2005 11:09
Pekne
Predek z Mercedesu, silueta z Murana, tak se skarede auto ani cekat nedalo ...
neregistrovaný "ciello"
13. 9. 2005 11:01
nářez
tak tenhle koncept je docela nářez... asi to bude stát i nějakou korunu, ale základ nebude tak dramatickej.. jestli si udrží celkovou koncepci až do výroby... tak by to nemusela být špatná alternativa...