Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Škoda Octavia II: Tovární tuning kit

Pro novou Octavii jsou nyní k dispozici nové tovární tuningové doplňky
Zpět na článek
neregistrovaný "igi"
20. 1. 2007 18:32
hmm
no tento tovarensky kit je onicom,ale RS je podla mna super. uz sa mi vyraba a za mesiac ju mam doma....2,0 TDI 170 koni....si myslim ze to staci haha
neregistrovaný "Karel"
2. 4. 2006 19:03
Mám ji půl roku .
Patrně to není obchodní trik, ale jezdím za 4.6 l/100 km. Podotýkám , že jezdím,- neploužím se. Mám na tom 20 000 km. Dobrý fakt! :yes:
neregistrovaný "Bestye"
18. 3. 2006 23:33
Bomba
Tak to je skoro naprosto skvělé. Proč skoro? Já bych to o pár centáků snížil a dal dvojtou koncovku výfuku. A bylo by to dokonalé!
neregistrovaný "anonym"
11. 6. 2005 18:15
Opičí se blbě!!!
neregistrovaný "elvis"
30. 4. 2005 22:09
ok
Podľa mňa je to v pohode. I keď prvá generácia je krajšia.
neregistrovaný "Matoni1"
19. 3. 2005 07:00
bez titulku
Ani za darmo
neregistrovaný "Mates"
17. 3. 2005 13:56
Re: Dík,nechci
Jo tak to by melo zajimalo s cim jsi ji srovnaval.Taky ted kupuju nove auto a vybiral jsem 4 mesice a dosel jsem k Octavii Combi.Jestli kratkou Octavii srovnavas napr. s Citroenem C3,tak se nedivim,ze se ti zda draha.
neregistrovaný "majo"
17. 3. 2005 09:33
bez titulku
nevidíš alebo nechceš vidieť,že sú aj krajšie autá ako to tvoje
neregistrovaný "pemar"
16. 3. 2005 22:16
Quo vadis Octavie?
Myslím, že pôvodná oktávia bola absolútne v perfektnom strihu. Facelift za každú cenu nemá perspektívu, auto stráca športovo elegantné kúzlo a začína sa približovať k ťažkým líniám.
neregistrovaný "Dic"
16. 3. 2005 20:57
Re: Odlišit ?
100% souhlas
neregistrovaný "Dic"
16. 3. 2005 20:56
Re: Nová Volha...
UAZ vole...
neregistrovaný "TRUCKER"
15. 3. 2005 00:11
Re: tuning :)
No jsem si jistý, že každý šofér Octavie, ba i třeba Fabie Juniora se určitě cítí 100x méně trapně než ty, když se s vyplazeným jazykem snažíš doběhnout na pěkných pár hodin poslední autobus a pak se musíš plahočit pěšky a s nataženou rukou a vztyčeným palcem jenom poníženě škemráš projíždějící "trapné sedláky ve Škodovkách" aby tě svezli aspoň pár km. A ještě pro tebe a tobě podobné, co si o sobě myslí, že jsou mistři světa a plivou třeba po sedlácích- nebýt sedláků, tak nežereš, ty..... Tak tu přestaň trepat ***iny!!!!! P.S. Všem ostatním se omlouvám za použité výrazy, ale podobné příspěvky mě dokážou přivést k nepříčetnosti!
neregistrovaný "Martin"
12. 3. 2005 10:51
bez titulku
Ten zadní nárazník se mi docela líbí (viděl jsem to v reálu na kombíku), ale nevím, jestli bych za to připlácel skoro 8000. Ale dopředu bych radši pokud bych se chtěl odlišit počkal na nárazník z RS (předpokládám že tam snad bude trochu jinej než je tenhle).
neregistrovaný "Wik"
12. 3. 2005 10:07
Dík,nechci
Octavia mě připadá jako nafouknutej balon,který je těsně před prasknutím a navíc je předražená.Vím očem mluvím,protože si kupuju nový auto takže jsem porovnával a málem mě omejvali.
neregistrovaný "neran"
11. 3. 2005 17:31
No nevim... (2)
Ty jo.nevim jak muze nekdo rikat,ze je to skvely!Uznavam,ze je Octavia sama o sobe good,mozna bych i pochopil,ze by se nekomu libilo i toto,ale 99 ze 100 se shodne,ze to hosi z M.Boleslavi nejak nezvladli.Ja bych do toho teda nesel a pockal,az na RS.Doufejte vsihni ,ze to "hosi z Boleslavi" znovu nepos.....
neregistrovaný "GTI"
11. 3. 2005 16:45
Re: Nepodara
Jarda s Bertoňákem dělaj klasickej tuning. Ne tohle. Tohle je klasickej úlet , to máš pravdu.
neregistrovaný "Andre"
11. 3. 2005 13:43
počkáme si na ereso
Ze zádu to vypadá moc dobře, ale s předkem by to chtělo něco udělat. A určitě by potřebovala snížit. Ale live jsem to neviděl takže těžko soudit. Jedno je ale jasný- počkáme si na ereso. To snad už bude ten správnej bijec.
neregistrovaný "sn"
11. 3. 2005 13:18
tuning :)
aaano konecne je potrebne aby sa sediak co si kupi skodofku odlisil od dalsieho sedliaka ))) aby nevyzerali ronako trapne ))
neregistrovaný "anonym"
11. 3. 2005 10:14
Re: Odlišit ?
souhlas ... videl sem to uz v realu a vypada to fakt divne ... hlavne ty dva prechoy (karoserie > naraznik, naraznik > "spoiler") vypadaj dost divne ... fakt sem si rikal, ze si to ten slovek snad delal sam doma ... jedine co se mi libilo byly ty odrazky na zadnim narazniku
neregistrovaný "ferko"
11. 3. 2005 07:54
bez titulku
Věční nespokojenci,oktávka je skvělá.
neregistrovaný "TRUCKER"
11. 3. 2005 00:33
Nepodara
Celkově o ničem, jedině tím Octu zničili. Ovšem ten zadek, to asi dělal slepec nebo co, nárazník ve stylu BMW 5, které jde designově úplně jiným směrem nalepit na Octavii, na kterou se to ani trošičku nehodí a je to jako pěst na oko!!! Jarda s Bertoňákem by to určitě zvládli lépe !
neregistrovaný "User"
10. 3. 2005 22:56
Re: Odlišit ?
Celkem by me zajimalo jakym "tuctovym" autem jezdis?
neregistrovaný "neran"
10. 3. 2005 20:42
No nevim...
No nevim.Kdyz uz bych mel tunit Oktavku,tak by to chtelo trochu vetsi vodraz,tohle je onicem.Ty prachy bych teda do toho nedal.Narazniky vypadaji nic moc,jak jsou na tom nalepeny,jediny,co se mi libi, jsou ty prvni kola a v narazniku ty svetla.jinak o nicem...
neregistrovaný "zdanov"
10. 3. 2005 19:57
Embéčko zůstane Embéčkem !
si moc nepolepší !Ta koncovka je fakt super !
neregistrovaný "petrumr"
10. 3. 2005 18:29
mlhovky
To je otřesný,mlhovky jsou větší jak hlavní světla,jsu zvědavej,když to rozmlátí,kde to seženou
neregistrovaný "Jony"
10. 3. 2005 18:15
Re: Odlišit ?
Já bych to nazval , odlišit fádní fádním . Nový Oktávce nepomůžou v atraktivitě ani tyhle lízátka . Je to pořád tuctový auto které v davu přehlédnete .
neregistrovaný "dupryč"
10. 3. 2005 17:47
no toto
...snad nemyslí vážně, je to hrůza, jediné co bych z toho na tom autě nechal je ta koncovka výfuku, snad možná ještě ty první kola
neregistrovaný "Vena"
10. 3. 2005 17:40
Re: Je nafouknuté a bohužel tak i vypadá
Se nediv ze je bachraty, kdyz na podvozku kompaktu nizssi stredni tridy je postaveno auto rozmerove (i ambicemi)se blizici stredni tride!!
P.S: osobne si myslim, ze Octavia I byla ve sve dobe hezci nez tato nova....
neregistrovaný "anonym"
10. 3. 2005 16:46
Re: SUPERHNUS
Ty jsi hnus!!! vypadá to moc dobře!
neregistrovaný "Regat"
10. 3. 2005 16:13
Ceny
Za peníze si zvohizdit auto.
neregistrovaný "Jenyk"
10. 3. 2005 15:54
Je nafouknuté a bohužel tak i vypadá
Podle mne nová oktávka na rozdíl od jiných aut vypadá ve skutečnosti hůř než na fotkách. Asi je to auto fakt hodně dobrý, ale je strašně bachratý, jako autobus. Dost se obávám, že s tím optický tuning moc nezmůže. Tak kdyby to projelo pod parním válcem, pak v něm zase nebude tolik místa. Nebo někdo víte, jak to skutečně výrazně (alespoň opticky) snížit?
neregistrovaný "GTS"
10. 3. 2005 15:42
Re: SUPERHNUS
Taky mi to k tomu nějak nesedí....divný...
neregistrovaný "HTP Man"
10. 3. 2005 15:21
Pro chytráky
Je to super tuningovej kit, úplně někde jinde než ty *** od Autostylu Janko, Milotecu atd. Není to nic brutálního - to oktávka stejně nepotřebuje
neregistrovaný "Fechta"
10. 3. 2005 15:17
Prahy
pochopil jsem, proč je nafocená z úhlů a ne z profilu ... Jednoznačně tam chybí prahy
neregistrovaný "dmx"
10. 3. 2005 15:05
sklamanie
fakt to podla mna o nic nezlepsuje klasicku octavku, mozno je aj farba zle zvolena ale ajtak.
neregistrovaný "Zachar"
10. 3. 2005 14:55
Nová Volha...
Nová Volha. Paráááda.
neregistrovaný "Jirka"
10. 3. 2005 14:33
SUPERHNUS
Octavii uznávám jako dobré auto co nás velmi dobře reprezentuje v zahraničí, ale už standartní nová Octavia se mi moc nelíbí a tohle je superošklivé, vůbec to k autu nepasuje... fakt humus, jestli bude takhle vypadat i RS, tak to potěž pánbůh...
neregistrovaný "ciello"
10. 3. 2005 14:31
ale jo
zadek vypadá dobře... líbí se mi.. je to krásně decentní....
neregistrovaný "performer"
10. 3. 2005 14:21
to je hnus
to i kdejakej garážovej tuzer tuzí čistěji...... Takle to napatlat na stávající nárazníky ..... hrůza...