Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Prodeje vozů Škoda za první pololetí roku 2004

Podíl českého trhu na prodeji nových škodovek meziročně klesl na 14,4%. V prvním pololetí prodala Škoda Auto 3896 nových a 81 226 starších Octávií. Nejprodávanější řadou zůstává Fabia.
Zpět na článek
neregistrovaný "wagi"
3. 8. 2004 22:03
Re: teď ještě kádrový posudek
Hele kdyš tam makáš tak mám dotaz.Jak je možný že ty vaše 100% Fabie celý koplí od VW oslňujou a svítí až do nebe?Jo a taky že plno Fabiim nesvítí přední světlo(žárovka v pr...)?To v tom máte nějaký ukrajinský žárovky který svítí jak Černobyl ale nemají žádnou výdrž?Jo a zamysli se nad tím kde by byla ŠKODAauto bez VW.Možná by jste dělaly Felicie, to je tak vše.
neregistrovaný "all risk"
3. 8. 2004 09:45
Re: teď ještě kádrový posudek
prece jen to bylo dobre, ze jsme se jich zbavili...
neregistrovaný "Taky Slovák"
3. 8. 2004 08:47
Re: teď ještě kádrový posudek
Jsem zaměstanec firmy škoda , to co to tady meleš je soupis poruch , několika typů aut , co jsi někde zaselchl.Pracuju ve firmě už řadu let , vím , a je to dokázaný že Fábie mněla problém s řídícíma jednotkama, ale to je dobvozový díl vyráběnej firmou myslím Bosch ,těsnění pod hlavou tak to slyším prvně,vybité tyčky stabilizátora je možný , pokud s tím jezdíš jako prase po tankodromu ,a jelikož to je na Slovensku vím jak uvás cesty vypadají,poruchy serva? po bouračce je to možný , protože nádobka na olej je umístěna v předu , dá se říci skoro v nárazníku,výrazná spotřeba oleje? tak to jsi první od koho to slyším, možná škoda 120Píšeš že tržní podíl je na Slovensku 25% suveréně největší , nebo mi ukaž jinou značku s vyšším podílem a somar , občas se zeptej tvojich kamarádičků co ve škodovce makaj jak velký je vívojový centrum , oproti totalitě je několikanásobně větší skoro se 100% nárustem zaměstnanců. Když něco nevíš tak se zeptej.
neregistrovaný "anonym"
3. 8. 2004 01:09
Re: teď ještě kádrový posudek
neregistrovaný "anonym"
3. 8. 2004 01:08
Re: teď ještě kádrový posudek
Ty si uplny * cesky,skus porozmyslat,ak nahodou mas cim, o com to hovoris ? Skoda je ta co dratuje auta a hlavne si to Ty, co tomu ROZUMIES!!! Co Ti napriklad hovori TESNENIE POD HLAVOU NA FABII,VYBITE TYCKY STABILIZATOROV,LOZISKA PREDNEJ NAPRAVY,PROBLEMY ELEKTRONIKY-NESKORA REAKCIA NA PLYN -VYMENA RIADIACEJ JEDNOTKY CCA 30.ooo.,sk,PORUCHY SERVA CCA35.ooo.,sk,VYSKOCENE HADICKY OSTREKOVACOV,ZHNILA KABELAZ CCA 80.000.,sk,KOROZIA NAPRIEK ZINKU,VYRAZNA SPOTREBA OLEJA A VYMENA SEMERINGOV,TRASENIE NA VOLNOBEHU,PORUCHY VLASTNE TAKMER VSETKYCH CIDIEL,UVOLNENA RUCNA BRZDA A POD. NA SLOVENSKU TIE AUTA UZ NIKTO NECHCE!!! My vieme, co je to kvalita Ty *.Pocas sefovania cecha v Slovenskej Skode padol trhovy podiel zo cca 58% na umelych ,ale oficialnych30% (pravda,ale je niekde na urovni 25%,predvadzacky, aktivacie a pod-odbornici tomu rozumeju),pritom Slovensko tohto roku lame rekordy v predajoch a Skoda VYRAZNE pada!!!. Skoda na Slovensku skoncila vdaka svojej NEKONECNEJ kvalite a my sa tesime,lebo Skoda je jeden veliky omyl! Uz davno to nie su tie zlate ceske rucicky,ktore dnes * vedia, keby nebolo Fritzov , ani nenastartuju tie ich sracky.Ved vyvoj v skode skoncil po prichode VW,iste si pamatate tych,vyse 500 zlepseni,lebo dovtedy to boli len rebrinaky!!! a bohuzial je tomu tak aj nadalej!!!
neregistrovaný "TopGun"
2. 8. 2004 11:03
Re: byl jsem v mnoha jiných zemích.
Tvoje slova znamenaju "Skoda nie je horsia nez samotny VW". Ale nie je ani lepsia a vsetci viame, ako je to s kvalitou ostatnych VW aut. Nikto nehovori, ze do skodoviek sa davaju nekvalitne plechy, alebo ze ma zly lak. Ale kvalita roznych subodavok a kvalita samotnej manualnej prace, ci vystupnej kontroly sa podpisuje na problemoch s tesnenim, vrzganim, teplotnej citlivosti atd. Vsetci ludia so Superbami, co poznam, chodia do servisu ako na klavir..
A aj tak si myslim, ze dnesnu Skodovku kludne mozes porovnavat s Favoritmi a S120, lebo tie boli vtedy oproti konkurencii rovnako kvalitne ako dnes. Vtedy nikto nechodil do servisu castejsie nez raz za par rokov..
neregistrovaný "Pražák.."
2. 8. 2004 09:13
Re: teď ještě kádrový posudek
Ale to nic , na rozdíl od tebe vím přesně jak to bylo myšleno a potrefná husa se vždy ozve.
Hodně mojich kamarádů tady v Praze je z různých koutů republiky, ale to jsou lidé , mladí odvážní, ty co se nebojej začít znovu a od 0
neregistrovaný "anonym"
2. 8. 2004 08:36
Re: teď ještě kádrový posudek
Pražáci nejsouz placení z daní lidí co mají práci? Všichni jsou placení ze své práce. Z daní jsou placení jen ti co ji nemají, když už to potřebuješ vědět.A těch je nejvíc u vás v Čechách magore.
neregistrovaný "wagi"
1. 8. 2004 23:25
Re: byl jsem v mnoha jiných zemích.
jen pro tvoji informaci.Byl jsem ve švédsku a nevěřil bys co se tam prodává Škodovek.Švédi jsou dost šetřivý a navíc nekupujou podle značek ale kvalit auta.Tolik Fellicii jako tam jsem nevidel ani v německu ani v rakousku(tak samozřejmě unás jich jezdí nejvíc).Švédi nemají důvod kupovat nějaký blbý auta a ikdyž je Volvo samozřejmě nejprodávanější tak i 20 let starý kus nebyl problém potkat.
neregistrovaný "wagi"
1. 8. 2004 23:16
Re: teď ještě kádrový posudek
Přesně tak.Škodavák je největší mistr světa, všude byl, všechny zná a všichni jsou nejvěčí lemply.jo a nemusel by nám tu rozepisovat celou rodinu, a když tak napiš i adresu at si uplný Jo a pro "Španěla" ...Je pochopitelný , že v bejvalých satelitních státek bejvalého sovětského svazu .... chtěl bych jen podotknout že satelitní státy jsme byly třeba mi nebo Polsko atd, tak si to nepleť takzvaný pobaltský republiky byly "normální" země SSSR Jinak krásná diskuze o prodeji Škodovek
neregistrovaný "lonestarstate"
1. 8. 2004 15:46
Re: teď ještě kádrový posudek
nechcete ještě řešit třídní původ a podobný věci? vždyť je to sakra jedno, odkud kdo je. tohle na skupiny zjednodušené hledání nepřítele je vhodné leda pro totalitní ideologie a lidi s nižší inteligencí.
neregistrovaný "Škodovák"
1. 8. 2004 10:26
Re: Re Hej Slováku co to tady meleš?.
Víš , já taky nejsem Pražák , dá se říc z matčiny strany jsem taky moravák .mamka pocházela z Ostravy,ale takovou hloupost jakou jsi tady vypotil ty jsem dlouho neslyšel .Z čeho si myslíš , že jsou placeni moraváci?Z daní Slováků????Asi těžko co?Jsou placený z daní , které tady musejí platit lidé co mají práci , musejí makat třeba i na tři směny , soboty neděle , kdežto nezaměstnanej si chodí pro podporu a udělá si k tomu nějakej melouch a v podstatě má víc jak normální pracujicí člověk.V Havířově mam bratránka , kterej když potřeboval najmout lidi na vyklizení domova důchodců , musel se toho kšeftu zříci , protože nesehnal lidi , , jeho kamarádi , kteří se váleli na podopoře se jim 55Kč na hodinu zdálo málo , že radši budou doma . Víš je spousta lidí , kteří práci hledaj a spousta lidí , kterým tento stav vyhovuje . A ty nadávaj hlavně na Čechy , Pražáky a svádějí svojí neschopnost na všechny okolo , jen né na sebe .Jsem zvědav co by jsi vzkázal těm odvážnějším a pracovitějším moravákům , kteří za prací dojížděj sem do Ml .Bol , ať lidé kupujou Fiaty a oni tím přišli o práci a rozšířili frontu nezaměstnanejch ? To je tvoje přání? V tom případku mi ti je upřímně líto .Běž zase plakat někam do koutečku jak je svět na tebe zlej , nespravedlivej , a jak ti všici ubližujou.
Mimochodem ve škodovce pracuje i spoustu Slováků , kteří jsou rádi , že se škodovce zatím tak daří a oni mohou pracovat a nemusejí být na podpoře , ty , taky nezdílej tvůj dětskej názor..
neregistrovaný "petr"
31. 7. 2004 21:50
Re: Re Hej Slováku co to tady meleš?.
Tak dost,ja su z moravy a slováci su lepsí kamádi jak pražáci.Jsem rád,že na slovensku jezdí víc Fiatů než škodovek.U nás vše podle statistik dělají Pražáci a nemyslí na chudé moraváky
neregistrovaný "Španěl"
31. 7. 2004 16:00
Re: Re Hej Slováku co to tady meleš?.
8 x víc jak škodovka...Chceš říc , že na Slovensku se prodalo za pololetí 11tisíc škodovek tak Lad 88tisíc?Jmenoval jsi spoustu zemí ,kde všude je možná škodovka za Ladou Ukrajina, Litva, Estonsko , Lotišsko, silně pochybuju o Španělsku a Francii.Je pochopitelný , že v bejvalých satelitních státek bejvalého sovětského svazu bude Lada ještě chvilku dominovat , , ale až se ekonomika trošičku srovná budou si lidé moci vybrat a to nejen ze škodovky , ale i z jiných značek..Líbí se mi jak Slovenský paka , jako ty špiněj kncern VW , ale nebýt koncernu , neměli by jste 20% nezaměstnanost , ale o nějaký procento víc.
Pravda , teď u vás stavěj Korejci montážní závod na auta Kia , ale to jen proto že za vás vláda slíbila , že vykouříte kdejakýho Korejce za suchý z nosu .Hodně zdaru ať se vám daří dráteníci drátovat auta , který jste stejně nikdy nedělali a dělat nebudete , protože jste lemplové..
neregistrovaný "Patriot"
31. 7. 2004 15:43
Re: byl jsem v mnoha jiných zemích.
Víš , nebyla tom urážka přímo na tebe , ale pokud se z ní ztotožňuješ ,prosím .
bylo to myšleno všeobecně ,prostě unás je spoustu lidí , kteří na škodovku nadávaj, srovnávaj ji z Favoritem , š120. felícii , ale že dnes je škodovka úplně někde jinde , že používá tu nejmodernější techniku , na výrobu aut .Technologie svařování je stejná jako u VW , stejnej pozinkovanej plech , lakovna modernější než u Vw .
Proto vím , že škodovku dnes dokážou posoudit líp lidé ze západu než našinci , kteří si radši koupí jinou značku a myslí si , že maj proti škodovce superauto..
neregistrovaný "anonym"
31. 7. 2004 13:14
Re: byl jsem v mnoha jiných zemích.
Nebudte prekvapeni ked Dacia tromfne v predaji škodovku ,Lada už nemusi lebo sa predava minimalne 8-krat viac ako škoda aj ked na domacej pôde ale aj v Estonsku,Litve,Lotišsku,Ukraine,Francusk… a v mnoho inych krajinach a čo sa tika Slovenska tak tu pomali ale isto ten odpad z VW čiže škoda klesa aj s vw Seatom a do popredia sa dostavaju Francuzi,Taliani,Korejci a Japonci ale aj Dacia a Lada adios škoda auto šmejt-dodelaj doma
neregistrovaný "lonestarstate"
31. 7. 2004 12:21
Re: byl jsem v mnoha jiných zemích.
byl jsem v Evropě skoro všude (kromě severských státu a států na Pyrenejském poloo.)
Rakousko leden-květen 2003:
7. nejprodávanější značka Škoda (5,5% trhu) zdroj Alles Auto (rakouský magazín).
netvrdil jsem, že Škoda je nejlevnější. je ale nejlevnější z jim blízkých germánských značek . proto ten úspěch.
o pokroku v kvalitě od totáče se nepřu. je nezpochybnitelný.
prosím o osvětlení urážky "maloměšťák". nikdo mi jí dosud nedokázal vysvětlit. Jako, že ty seš buran z vesnice? nebo jsi větší? nebo z většího města? Já jsem z Prahy a považuji ji v ČR za necivilizovanější oblast.
neregistrovaný "Patriot"
31. 7. 2004 11:33
Re: Byl jsi zřejmně jen v Rakousku..
Protože , v Rakousku se jich procentuelně neprodává zas až jak tvrdíš,a co se týče tvého mylného názoru , že si Rakušáci kupujou škodovku protože je nejlacinější tak tě musím upozornit , že nemáš pravdu , prodává se v cenový relaci Peguotu 206, Clia, Corsi , Hyundaje a jiných malých aut.(Myšleno model Fábie) Možná s o něco lepší výbavou , ale není v tom až takovej velkej rozdíl.Spíš to bude tím , že škodovka začala dělat slušný auta , za které se styděj akorát maloměšťáci a snobové z Čech.Za totáče se v Německu prodávalo zhruba 6tisíc škodovek , dnes to je zhruba 70 tisíc to hovoří za vše.
neregistrovaný "lonestarstate"
31. 7. 2004 09:28
Re: Nelze než firmě škoda blahopřát...
ale stavba posledních nových závodů mluví jasně: Ukrajina, Indie, Čína.... a to v Indii neprodávají Fabii. Ta je moc malá.....na západě jsem viděl nejvíc Škodovek v Rakousku....tam jsou známí šetřílci (kam se hrabou Skotové ). A pokud se prodá v absolutních číslech víc škodovek v Anglii a Německu, tak jen proto, že jde o mnohem větší trhy. Procentuelně vede Rakousko.
Ale když se vám to líbí, tak si tím klidně jezděte, alespoň budou vynikat snáž individualisti.
neregistrovaný "Ada"
31. 7. 2004 02:01
Re: byl jsem v mnoha jiných zemích.
nestestim by bylo vyrabet i novy renault
neregistrovaný "..."
30. 7. 2004 22:16
Re: byl jsem v mnoha jiných zemích.
skodovka se na rozdil od lady, dacie, moskwitsch po komunismus na zapade super prosadila. Meli jsme stastnou ruku pri privatizivaci, mohlo to dopadnout jak v rumunsku kde vyrabeji stary renault.
neregistrovaný "Patriot"
30. 7. 2004 19:38
Re: Nelze než firmě škoda blahopřát...
Ale pokud jsi pozorně četl článek , zjistíš že škodovka většinu produkce prodá na západě to Lada asi těžko viď?
Vždycky se musí najít nějakej slabomyslnej trouba , kterej bude kritizovat za každou cenu co?
neregistrovaný "lonestarstate"
30. 7. 2004 18:13
Re: Nelze než firmě škoda blahopřát...
Lada se v Rusku taky drží bez ohledu na věk modelové palety.
neregistrovaný "Zákazník"
30. 7. 2004 14:41
Nelze než firmě škoda blahopřát...
Prima , v dnešní době , kdy je automobilová recese a ve světě snižujou výrobu , škodovka navýšila.
Ale co mně fakt dostalo , je prodej staré oktávky , která se drží na stejných hodnotách , jako před 8 lety kdy začala její výroba.