Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Renault Mégane II – prodej v ČR zahájen

Renault uvádí v těchto dnech na český trh nový Mégane - podrobnosti a ceny zde...
Zpět na článek
neregistrovaný "Tomáš Fuk"
15. 12. 2002 21:05
Předběhl dobu
Tento vůz má jedinou na pohled zjevnou vadu. Předběhl vkus většiny potenciálních zákazníků o cca. pět let. Firma dostane medajli, ale moc si za to nekoupí. Projektanti jsou ve vizích daleko před zákazníky.
neregistrovaný "Dušan"
11. 12. 2002 23:52
Re: Mlhovky
Vždyť ty mlhovky (přední) dnes nejsou téměř k ničemu. A jestliže (podle značky) stojí od 10 do 20 tisíc, tak to už je užitečnější parkovací automat nebo tempomat a nebo vyhřívaná sedadla (i když to už je taky spíš parádička). Za stejnou zbytečnost považuji i "plnohodnotnou" rezervu. Akorát zabírá místo.
neregistrovaný "Nokyj"
10. 12. 2002 12:30
Re: Mlhovky
Ale jinak se mi docela zamlouvá (i když ten zadek není zrovna nejvšednější).
neregistrovaný "Nokyj"
10. 12. 2002 12:28
Mlhovky
Koukám, že v tom základu Pack nejsou mlhovky. Zajímalo by mě proč s tím dělají (i ostatní výrobci) takový drahoty.
neregistrovaný "PET ICEBERG"
9. 12. 2002 22:52
Re: konečně
Osoní názor. Ještě dlouho bude trvat než se evropské značky srovnají v kvalitě a vydrži japonským autům (Toyota, Mazda ...). Renault je vyvedenej, jestli měříš vícež 185, tak si v něm ale urazíš hlavy, pak už se ale sedí příjemně. Vzadu se při pohodlně položený přední sedačce nevejdou nohy aní dítěti, natož dospělýmu.
K Tyoyotě. Sám jezdím s novou Octavií TDI, ale kdyby se do Toyoty Coroly vešel do kufru kočárek a něco kolem nebylo co řešit. Měl jsem japonce tři, 2 Toyoty a jednu Mazdu a byli do jednoho absolutně spolehlivý. Součtem za cca 150.000 km jsem vždy jen vyměnoval olej a dolíval vodu do ostřikovačů.
neregistrovaný "snekon"
9. 12. 2002 15:24
Re: konečně
V servise ted budes vice nez doma :)
neregistrovaný "Mikez"
9. 12. 2002 13:27
Re: konečně
Ty ses rozhodoval mezi Toyotou a Renaultem a vybral sis Renault? TY brďo, klobouk dolů... Užij si to.
neregistrovaný "mcZ"
9. 12. 2002 13:05
konečně
Tak na tohle auto jsem dlouho čekal. Od jeho prvních studií až po dnešek. Dnes bych se v něm měl svézt. Můj Renault 21 Medallion už doklepal (budiž mu země lehká). Pánové od Renaultu - DÍKY.

Nevíte někdo, jak je to s novou Toyota Corolla? Prý má nějaké problémy? Co je to? Zavěšení? Původně jsem do ní měl jít, ale na poslední chvíli jsem si to rozmyslel...
neregistrovaný "alda"
9. 12. 2002 01:34
Re: Super auto
To maš pravdu, ale ještě jsem v něm nejel(neměli skušební vůz).
Kvalitou výroby je lepší než laguna II. Ale nejvíc mě nadchla ergonomie, obzvlášť sedadla. Ty jsou jak ve sporťáku.
VW dostane na *.
neregistrovaný "skopi"
7. 12. 2002 00:49
Re: Super auto
Chtel jsi rict, ze je na stejne urovni s volkswagenem, ne...??? :) Videl jsem ho v realu a vypada moc pekne, jen na ten zadek si budu muset zvykat...
Je dobre, ze micha s poradim prodejnosti v Nemecku, koncern VW bude muset na tuhle novinku reagovat a predstavit ji nejakeho velice schopneho konkurenta. Pokud vim, v dohledne dobe nic takoveho nechysta. Jsem rad za tohle auto, podle me posune vyvoj automobiloveho trhu o pekny kousek dopredu a popichne jim konkurenci.
neregistrovaný "Ondrej"
6. 12. 2002 11:18
Re: Upozornění pro pana Láníka
Diky za upozorneni. Opravim.
neregistrovaný "Roman"
6. 12. 2002 09:17
Super auto
Vcera som sa bol u mojeho predajcu na to pozriet a odviezt sa. Je to nadherne auto a hlavne kvalitou je niekde uplne inde ako skodovky alebo volkswageny. Domov som sa viezol na leone a bolo mi za meganom naozaj luto. Podla rebrickov predaja renault zacal robit problemy koncernu VW v samotnom nemecku..
neregistrovaný "Marena"
6. 12. 2002 08:23
Upozornění pro pana Láníka
Provedení Authentique NELZE kombinovat s úrovní výbavy Luxe, pročtěte si pořádně ceník!