Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Akcionáři OAO AvtoVaz schválili restrukturalizaci automobilky

Ruská automobilka OAO AvtoVaz projde restrukturalizací a rekapitalizací. Renault na základě schváleného plánu investuje do AvtoVazu během dvou a půl let 240 milionů eur.
Zpět na článek
18. 7. 2010 15:38
Re: Ruský Logan?
pozink pouzivaji, ale 2 leta zarucni doba na proreziveni mi dava tusit, ze to zas tak slavne nebude.. :-)
jinak mi se, jak jsem napsal vyse, kalida take moc libi. Bohuzel me odrazuji detaily jako chybejici zadni operky hlavy, ci zminena hlucna prevodovka :-(
17. 7. 2010 12:31
Re: Ruský Logan?
Kalina vypadá hezky, možná líp než některé výtvory zvučnějších značek. Jen by mě zajímala kvalita a taky jestli používají pozink.
Avatar - Ada je zase tady
17. 7. 2010 10:48
Konec automobilky s ceskym nazvem
Jako soucast zachraneho planu meli odtamtud rendlikovce vypraskat bicem!
16. 7. 2010 19:08
Re: Ruský Logan?
s tim si dovolim nesouhlasit.. prodava predevsim vzhled. A pokud nebudou Lady konkurenceschopne vzhledem, tak na techniku ani nedojde. Musi to jit samozrejme ruku v ruce, ale uzasna technika se vzhledem krabice (viz faceliftovane Samary, ktere se u nas ovsem nastesti ani neprodavaly) ti zadna prodejni cisla neudela. Kdyz se podivam na soucasnou nabidku Lady, tak bych se dovedl zamyslet nad koupi Priory... ale to by nesmela byt tak silene moc oskliva (hlavne combi) :-( Takze tady mi psenka nepokvete. To Kalina se mi libi mnohem vic, ale je asi o 20k drazsi jak Priora a to neporovnavam uzitnou hodnotu. :/ takze asi tak. Lada by mela predevsim najmout schopne designery a predstavenstvo, ktere nebude uzkoprse a nebude se drzet u zeme. (mno, s tou technikou je pravda, ze by mohli udelat novou prevodovku. Ty stavajici jsou hlucne az to pekne neni)
16. 7. 2010 19:01
Re: jsem zvedavy
mno tak ja o tom, jak to v Tolgiatti chodi, neco cetl.. si nemysli.. prave proto pisu, co pisu.. to bude beh na dlouhou trat. Takove zavadeni nove pracovni moralky.. :-)
16. 7. 2010 15:46
Re: jsem zvedavy
No veď konečne, keby si poznal postupy platné, resp. fungujúce v ruskom molochovi, asi by si teraz písal niečo iné.
16. 7. 2010 15:45
Re: Ruský Logan?
Dizajn je asi posledná vec, zaujímava na ruských Ladách. Lada potrebuje hlavne novšiu techniku, vyššiu kvalitu a spoľahlivosť. Dizajn nespasil ani rumunskú Daciu. Spasili ju robustné a spoľahlivé autá za dobrú cenu. Dizajn až nakoniec.
16. 7. 2010 10:16
jsem zvedavy
jak tohle dopadne. Nevim, jetsli si rusove nechaji moc kecat do vlastnich postupu.. takze kdo vi. Ze by pokracovala licencni vyroba, jako za starych casu?.. :-) Kazdopadne jim preju hodne stesti ;)
neregistrovaný "Marhula"
16. 7. 2010 09:38
Ruský Logan?
Na jednu stranu je to dobře, že Renault do Lady investoval, protože co si budeme namlouvat ruské vozy jsou, a to hlavně po stránce designu, velmi zastaralé (vždyť i samotnou Dacii vyzvednul zase na světlo). Na druhou stranu ani Logan sám nebyl žádný krasavec, ale svůj úděl levného auta na ježdění z bopdu A do bodu B splnil.