Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: Renault Latitude – Představení nového sedanu

Renault si pro vyšší střední třídu po několika desetiletích s dvouprostorými karoseriemi připravil klasický čtyřdveřový sedan, který v nabídce francouzské značky nastoupí na místo kontroverzního Vel Satisu.
Zpět na článek
Avatar - twistedTSD
29. 8. 2010 14:15
Re: Divné....
co se od tebe člověk nedozví...
28. 8. 2010 09:34
Re: Nemam rád koncernový auta
Ada ma prece Mitsubishi s motorem TDi :-) presne to Mitsubishi ktere ma v nabidce i Citroen a Peugeot (Outlander, C-Crosser, 4007)
Avatar - Ronault.
27. 8. 2010 23:39
Re: Divné....
Ádo, verzi Variant to mít asi nebude, ono je to taky o třídu větší než tvůj milovaný Paššík, ale představ si, že to bude Renault a proto ti tam frekvenci vstřikovačů nebude rušit příjem extrémně dlouhých vln rádia, které ty nutně potřebuješ abys byl v kontaktu se svou rodnou planetou, což teď v Outlanderu nemůžeš...

Tak co, bereš ho?
27. 8. 2010 23:34
Re: Divné....
To auto se ještě nezačlo vyrábět a už ho posíláš do servisu.
27. 8. 2010 23:32
Re: Latitude
já bych řekl že dneska ty auta jsou všechny na jednu *.
27. 8. 2010 23:28
Re: Nemam rád koncernový auta
Mně by Ado zajímalo v čem jezdíš ty.v kolika renaultech si se vezl?je to rozhodně pohodlnější než tvrdý německý auta.mně ještě renault nezklamal.možná je to taky o tom jak se o to auto kdo stará.ty se jenom koukneš na značku a hned začneš kritizovat.škodovka už dávno neni škodovka ale volkswagen.zajímalo by mně kde by dneska škodovka bez volkswagenu byla.možná tak v prde...
27. 8. 2010 17:39
Re: Divné....
my vime ze si chces mit v servisu s kym popovidat, ale ne vsichni naji to stesti ze maji Mitsubishi s TDi a zaroven dane servisi Mitsu a Rencek spolu sousedi :-) tak doufej ze si nekdo to Mitsu s TDi taky poridi, budete mit nasebe v servisu stesti, a nebudete se vzdy obden kazdy tyden mijet :-)
27. 8. 2010 16:41
Re: Divné....
Ach jo Ado... Myslím, že bys se měl už jít opravdu léčit. S tebou to šlo z kopce vždycky, ale poslední dobou se mi to zdá čím dál tím horší ;-)
Avatar - Ada je zase tady
27. 8. 2010 14:14
Re: Divné....
Bohuzel ma toho dost na to, aby to stalo kazdou chvili v servisu... :no:
Avatar - Achernar9
27. 8. 2010 10:40
Re: Divné....
Máš naprostou pravdu, taky v tom postrádám francouzský rysy. Sice se mě to jako auto líbí ale ne jako francouzský. A z Renaulta to tím pádem taky nic nemá.
Avatar - lazak.
27. 8. 2010 10:13
Re: Divné....
Přečti si co píšu. Nepíšu o technice, ale o vzhledu. A ten předek auta na těchto fotkách mi to připomíná. Trochu to překrucuješ.
Avatar - Ada je zase tady
27. 8. 2010 09:07
Re: Divné....
Srovnavat to s Passatem? >:-[] Dobry vtip! Kde je verze 4 motion, zvyseny podvozek, verze variant s rovnou plochou po slozeni zadnich sedadel a motor TDI?
Na to rendlik nema!
Avatar - lazak.
27. 8. 2010 07:44
Divné....
Nemůžu si pomoct, ale i přes to, že jsem příznivcem Renaultu, tak toto mi silně připomíná předkem a přední maskou Passata a zadními světly Hyundai Sonata. Prostě toto se jim nepovedlo...interiér jako všechny novodobé rencky. Kde je nějaká originalita a pocit exkluzivity v této třídě???

Lazak
Avatar - Ada je zase tady
27. 8. 2010 06:35
Hadejte?
Hadejte, zdali si takovy taxikar (treba nekde v Nikosii) koupi radeji tuhle kreaturu, nebo Superba?

Sazim 20:1, ze Superba. On totiz u lidi, kteri auto potrebuji k zivnosti, zadny vyrobek firmy rendlik a syn svou povestnou nespolehlivosti neobstoji. Zkratka zvenci huj, vevnitr fuj... :no:

I kdyz - v tomto pripade treba bude mit spotrebitel sanci na napravu sveho vseobecne negativniho mineni na vyrobky koncernu rendlik a syn. Tenhle suplik totiz neni francouzsky, ale korejsky! Pokud by vyrobce u toho auta ostranil francouzske komponenty, nahradil je cinskymi a z kapoty a volentu odstranil ten hnusny kosoctverec, bylo by to auto, ktere by se snad i dalo koupit.