Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Autosalonový kalendář 2011: Co, kdy a kde?

Kam se vydat v příštím roce za velkými automobilovými přehlídkami?
Zpět na článek
28. 1. 2011 19:44
Když nevyjde to Brno.....
...je tady ještě šance v Sofii. :-)
Avatar - sansk8
4. 1. 2011 00:01
Alternativa
Další autosalon co je docela blízko je Lipsko. Sice se s velkými nemůže rovnat, ale to podstatné tam najdete. Jezdím tam již 5 let a pokždé spokojenost. :yes:
3. 1. 2011 11:47
Re: To Brno je nějaké divné
Letos to budou osobní auta.Minulý rok byli dohromady s užitkovými.
3. 1. 2011 10:20
To Brno je nějaké divné
Nebyli náhodou užitková vozidla v Brně i loňský rok a nemělo by být Brno letos zaměřeno na osobní auta :no:
30. 12. 2010 14:45
Re: rád bych se tam podíval
Ok tak to je v pohodě, no mě ta zas tolik žrát nebude. Jo v hotelu F1 už jsem byl, ve Francii je jich spousta. Snad bude mít někdo čas a pojede s náma Díky
Avatar - petrumr
30. 12. 2010 14:32
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - euro89
30. 12. 2010 13:03
Re: rád bych se tam podíval
Několik posledních let byla Ženeva za 14,- CHF, teď jsem koukal na stránky, že od příštího roku to lehce zvedli na 16,- CHF. Cesta autem vyjde asi na 7000,- (při průměru 10l/100km), pokud přibalíš do auta pár přátel a složíte se na benzín, tak tě benzín vyjde ani ne na dva tisíce. Švýcarská známka stojí kolem litru. Takže ve 4 lidech se vejdeš do třech tisíc ;-) Ale z vlastní zkušenosti doporučuju si to protáhnout na celý víkend, zaplatíš si hotel ve Francii (hranice jsou doslova pár minut autem) a ubytování najdeš výrazně levnější, než přímo v Ženevě. :-)
[odkaz]
Avatar - euro89
30. 12. 2010 12:49
Už jen Ženevu
Příští rok to vidim už jen na Ženevu. Dřív jsem jezdil i do Brna, ale poslední dva autosalony měli úroveň nějaký okresní výstavy aut. 8-s Kdo chce vidět skutečně autosalon, měl by si v březnu zajet pod Alpy k Ženevskému jezeru ;-) :yes: Jednou bych se rád podíval i do Tokia, ale to nejspíš ještě chvilku potrvá.
Avatar - white label
30. 12. 2010 12:26
Re: ;-)
Dyť jsem se tomu vtipu taky patřičně zasmál... >:-[]

Osobně mám nejraději rozsáhlý Frankfurtský autosalon, sice se tam člověk dost nachodí, ale proti takovému Pařížskému autosalonu (se kterým se střídá) je tam toho vidět mnohem víc...
Avatar - adam007
30. 12. 2010 11:49
Re: rád bych se tam podíval
Když si vyhledáš Autosalon Ženeva, tak ti vyjede dost nabídek. Zrovna se na to dívám. Většinou to stojí 3tis +-
30. 12. 2010 11:39
rád bych se tam podíval
Kolik asi stojí vstup do takovýho salonu? Rád bych se podíval třeba do Ženevy nebo Amsterdamu. Minulej rok jsem prošvyhnul ženevu a brno taky, věděl jsem i Brně ale měl jsem něco na práci bohužel
30. 12. 2010 11:04
Re: ;-)
Ved to bol vtip >:-[] Len autosalon v Bratislave je neporovnatelne lepsi - a je kazdy rok...
Avatar - white label
30. 12. 2010 09:53
Re: ;-)
>:D Tak ta je snad ještě ubožejší, než současné Brno. Pokud chceš vidět něco opravdu zajímavého a nového, pak máš příští rok dvě možnosti, Ženevu a Frankfurt... ;-)
Avatar - petrumr
30. 12. 2010 09:00
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
30. 12. 2010 08:26
reportáže z předchozích autosalonů
Mohl by mi někdo prosím sdělit jak se v novém formátu auto.cz dostanu na přehled minulých autosalonů (Ženeva, Frankfurt, Paříž), který byl ve starém formátu už na základní stránce? Děkuji.