Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: Citroën Visa GTI – Létá i bez křídel

S Citroënem Visa GTI si můžete troufnout na cokoli. I na závody se stíhačkou.
Zpět na článek
Avatar - gld
1. 1. 2011 23:37
Re: Páni, tomu vravím reklama
pýtaš si to takže..

1. Video s vyloďovaním fiesty som videl..trápne a ten tučný blbeček (po menách ich nepoznám) vtedy skoro dostal orgazmus z nekonečných kvalít úžasnej britskej fiesty

2. Vyloďovací čln pre pechotu stojí asi 1/xxx xxx toho čo atómová ponorka. Mňa práve to zarazilo v reklame na visu gti- čo všetko si nechala armáda "páčiť". Naháňať sa po strelnici s tankom a podobné kúsky v štýle top gear sú hooooodne nižšie na tejto stupnici..

3. Triky sa v top geare moc nepoužívali? >:D sakra chlape, a ja som sa divil, koľkých ľudí dokázali dlhé roky opíjať rožkom..nuž, keď sú všetci tak dôverčiví ako ty
1. 1. 2011 22:30
Re: Páni, tomu vravím reklama
No, asi jsi neviděl test nové Fiesty, ktará se "vyloďovala" z paluby transportního člunu v rámci cvičení několika set britských mariňáků, desítek plavidel a desítek vrtulníků....to byla show, která si podle mně s reklamou tohodle typu nezadá - nakonec, u Top Gerau se triky asi moc nepoužívaly, tohle je trikový celý....
Avatar - gld
31. 12. 2010 18:49
Re: Páni, tomu vravím reklama
Odfotiť auto na lietadlovej lodi a vystreliť ho z parného katapultu je trošku rozdiel, ni? ;-)

Top gear sú showmani, ale tank nie je atómová ponorka..
Avatar - euro89
31. 12. 2010 17:50
Re: Páni, tomu vravím reklama
Proč ne, ono to neni zase tak neobvyklé. Fiat Punto Evo měl prezentaci taky na italský letadlový lodi (i když šlo jen o fotky) a třeba britský Top Gear využívá každou chvíli nějakou vojenskou techniku, ať už jde o lodě, letadla, tanky, nebo něco jinýho. ;-)
Avatar - gld
31. 12. 2010 16:04
Páni, tomu vravím reklama
Už vidím marketingové oddelenie citroenu ako volá na veliteľstvo atlantickej flotily: "jednu lietadlovú loď charles de gaule a nejakú tú atómovú ponorku".. >:-[] :yes:
Avatar - euro89
31. 12. 2010 11:51
Citroën GTI
Starý Citroëny GTI byly docela živý autíčka :-) Já měl jako svoje první auto Fiat Uno Turbo i.e. a kamarád měl Citroën AX GTI.. dodnes si pamatuju, jak jsme s těma autama na nějakym odlehlym parkovišti (protože mi bylo teprve 16 >:D ) závodili, byly to takový malý motokáry na silnici :yes: A k mojí radosti Uno frantíka vždycky porazilo ;-) Podle mě jsou tyhle starý hothatche ideální hračky na blbnutí.
31. 12. 2010 10:53
Re: GTI
GT, Gran Turismo, je varianta auta pro dlouhe cesty. V historii to pouzivalo nejmene 10 automobilek. I je asi injection. Takze je to auto na dlouhe cesty bez karburatoru.
neregistrovaný "B-1"
31. 12. 2010 03:02
Re: GTI
Ej, trvalo to roky, ale uz si odhaleny. >:D :yes:
31. 12. 2010 01:29
GTI
Aha tak už vím proč má jeden zdejší uživatel nick "GTI" a já najivně myslel, že jde o VW. Dobře tu náklonost k Citroenu maskuje co? >:D