Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: SEAT Altea začíná na 299.900,- Kč, Altea XL na 320.900,- Kč

SEAT nabízí akční ceny na španělské alternativy Octavie Combi.
Zpět na článek
14. 1. 2011 16:15
Re: altea
teda musim opravit, vybava je style, neviem preco som pisal referencku... je to 1,4TSi Style
14. 1. 2011 01:52
Re: altea
Tak za ty peníze určitě dobrý nákup, o tom žádná...k plastům, jasně, že jsou tvrdé jako šutr, ale kolikrát denně na ně člověk sahá?? a jinak udělají svou práci stejně jako slavné "měkčené"...;-) a jak říkáš, výbava úplně postačuje..
13. 1. 2011 23:56
altea
Alteu som kupoval (objednavka 2 mesiace dopredu) koncom jul 2010. Za 15150 eur. Nakoniec som sa rozhodol pre základnú bielu- auto parkujem na sidlisku, predtym octavia v pekej ocelovo tmavomodrej farbe po pol roku obuchana ako kandlicka...
Je to 1,4TSi REFERENCE+ zatmavene okna od B stlpika. Za tu cenu myslim stale vyborna cena, schvalne ked osm si to porovnal s porovnatelnym GOlfom plus. Iste, altea nema najkvalitnejsie plasty ani alcantaru, otca som presvedcil ze predosle auta (obe kufor po 530l) boli velke len kvoli kufru- aj tak tam bol len bordel a ten tam robi ajdodnes- staci upratat pod dvojite dno. Motor sluzi vyborne (mozem rozpisat klady a zapory oproti octavii I 1,6MPi), sedi dobre (na letnych 16kach), vybava uplne postacuje... sice konstrukcne postarsie auticko ale za tu cenu myslim stale ze som spravil dobre..
13. 1. 2011 22:56
Re: Proč ?
Bohužel u prakticky všeho se u škody a vw o dost připlácí oproti Seatu. A přitom technika stejná..ale když na to má někdo peníze..
Avatar - jazva
13. 1. 2011 18:01
Re: Altea
no sedačku mám najnižšie ako môžem. A opieram si tam koleno. Ak by som chcel sedieť vysoko, kúpim traktor... ;-)
Avatar - Hombre_71
13. 1. 2011 17:46
Proč ?
Proč se za to samé DSG připlácí u Seatu 40.000 a u Škodovky 57.000 ? To ho v té Boleslavi pozlacují ? Ten rozdíl v ceně mi připadá dost brutální :-|
neregistrovaný "miskoos"
13. 1. 2011 16:53
Re: Altea
No tak to by som chcel vidiet tvoje nastavenie sedadla jedine kde sa opiera noha je roh palubnej dosky. Takze pokial nejazdis s vystretymi nohami do V tak to nohe vadit nemoze, pretoze je to uszie ako palubka. A vymontovat si to mozes aj sam drzi to jedna srubka zboku. Inak Altea skvele auto male zvonka velke zvnutra a ceny na Slovensku este lepsie.A pre redaktora aspon ste mohli stiahnut aktualne fotografie nie rok a pol stare.
Avatar - jazva
13. 1. 2011 11:37
Re: Altea
to "zábradlie" vadí predovšetkým mojej pravej nohe. ešte že to má tempomat, lebo y som to na dlhých cestách odkopol. Zajtra idem do servisu a poviem im, nech mi to vymontujú, lebo ma asi porazí. ;-\
13. 1. 2011 11:32
Re: Altea
Jako jasně, jsou to takové divné dekorace, ale neměl sem s nápoji nikdy problém, jen se člověk musí podívat kam to dává aby o to nezavadil...ale jako designový prvek se mi to celkem líbí...i když interiér Seatů obecně (snad krom nové Alhambry) je jako kdyby nutný dodělat z originálního příslušenství...
A s tím sedáním nevím...já si šteloval zrcátko jen po někom jiném, jinak ne...
Avatar - jazva
13. 1. 2011 10:55
Re: Altea
Tebe nevadí to "zábradlie" okolo držiakov na poháre? A ešte jedna vec čo mi vadí a to, že si asi nikdy nesadnem do toho auta tak, ako predtým. Pri každej jazde si musím naprávať spätné zrkadlo...
13. 1. 2011 10:32
Altea
Alteu mám právě ve stejné zlatavé barvě jako na obrázcích s výbavou reference+drive a nemůžu si ji vynachválit, perfektní auto.