Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: BMW 6 Cabrio: Ceny na českém trhu

BMW již zveřejnilo české ceny nové generace kabria řady 6. S přeplňovaným šestiválcem vyjde na 2,16 milionu korun.
Zpět na článek
Avatar - euro89
29. 1. 2011 21:59
Achjo:(
To "8A" se mi tam vůbec nelíbí, radši bych "6M"... Koukám, že poslední BMW pro mě je asi 645i v manuálu. Než dostuduju a budu si moct dovolit nový auto v týhle cenový relaci, tak už bude manuální převodovky dělat asi jen Lotus, Westfield, Noble a možná ještě pár malejch výrobců ultimativních sporťáků. V normáních autech asi kombinace pořádnýho motoru a manuální převodovky vyhyne. Když mi před dvěma lety půjčil soused na jeden den 645i v manuálu, tak jsem si ještě řikal, že je super když už nedávaj manuál do sedmiček, že je aspoň v šestce. Teď už až na základní verze pětky nebude v ničem ;-\ :no:
29. 1. 2011 19:03
V té tmavěmodré barvě ....
... nádhera :yes: tak až mi bude 60 tak jako veterán beru. Dřív na něj mít asi nebudu >:D
Avatar - fOE
29. 1. 2011 17:05
Re: hmm
me taky venek nedostal ALE ono to dost mozna bude jako s Panamerou... na fotkach nic moc az nic a ve skutecnosti jina liga :-!
29. 1. 2011 15:22
Re: hmm
BMW je pro mě srdeční záležitost... A říkám souhlas!
29. 1. 2011 14:45
hmm
Interieru davam za jedna, dobre je ze design je daleko odvaznejsi.

Zato smisene pocity mam z exterieru, nerikam "neni pohledny", ale neco mi tu chybi.