Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: GPS navigace: Nejnovější trendy a rady před nákupem (rozhovor Auto.cz)

Satelitní navigace se stala běžnou součástí našeho světa. Ceny klesly, na trh přišlo množství nových značek i přístrojů a další novinky stále přibývají...
Zpět na článek
7. 11. 2018 10:57
Re: GPS
Navigace mi přišla domů za dva dny od toho co jsem ji objednával a velice dobře zabalená, tak aby se po cestě nepoškodila.
4. 11. 2018 18:57
Re: GPS
Jak dlouho trvalo, než vám ta navigace přišla domů?
2. 11. 2018 14:12
Re: GPS
Já jsem si koupil tuto gps navigaci [odkaz] jsem s ní hodně spokojený a nikdy se nikde nezamotala.
1. 11. 2018 10:15
GPS
Doporučíte mi prosím někdo dobrou gps navigaci? Klasickou? Ne do mobilu…
29. 1. 2018 01:04
Garmin Drivesmart
Zajímavý rozhovor. Navigaci používám denně a osobně mi Garmin asi vyhovuje nejvíc. Teď momentálně mám tuto [odkaz] a používám ji mnohem raději, než třeba navigaci od Googlu na mém mobilu. Hlavně kvůli přehlednějšímu displeji, který je překvapivě čitelný i na sluníčku.
neregistrovaný "steiner"
24. 11. 2009 22:12
Re: které po celou dobu svého používání nabízí bezplatný pří
Dobry den, zde pro uplnost uvadim podrobny popis podminek navigaci s "dozivotni aktualizaci map" od Garminu:
Navigace Garmin Lifetime nabizi bezplatnou aktualizaci po celou dobu fungovani navigacniho pristroje, nebo po dobu, dokud bude znacka Garmin vyuzivat mapovych dat spolecnosti NAVTEQ. Smlouva mezi Garmin a NAVTEQ pritom zajistuje jejich vzajemnou spolupraci minimalne do roku 2017.
V ramci drtive vetsiny pristroju Garmin Lifetime se jedna o aktualizaci map kompletni Evropy, Garmin vydava aktualizace map Evropy az 4x rocne (v letosnim roce 3x, v roce 2010 jsou planovany 4 aktualizace, kazde ctvrtleti jedna).
neregistrovaný "misiak"
19. 10. 2009 21:31
ako vzniklo GPS ???
Původ výrazu navigačního systému je třeba hledat na Valašsku. Jura s Janem vyslopali víc jak litr slivovice a když se Jura ráno vzbudíl na lúce u lesa, tož první jeho nesouvislá věta byla : " GDE P.IČA SU" ?
neregistrovaný "Ian"
19. 10. 2009 20:11
Re: Garmin ee!
Jenom jedna věc k MIU. Teď jsem na něj chtěl koupit mapy severní Ameriky. Nelze. Výrobky MIO pro ČR, možná i Evropu, nepodporují mapy severní Ameriky. Jinak mám navigace MIO rád. Mám k dispozici MIO, Garmin i Tomtom a osobně dávám přednost Tomtomu. Kvůli ovládání. No, ale tady jde spíč o zvyk.
Avatar - Ricardo
19. 10. 2009 17:53
Re: Garmin ee!
Proč by dával příklady od Mio, když dělá pro Garmin? Přesto mně jeho vyjádření přijdou přiměřeně objektivní - nechválí, nepomlouvá, odpovídá věcně
19. 10. 2009 12:59
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
neregistrovaný "misiak"
19. 10. 2009 12:48
Re: Garmin ee!
a o MIO?
neregistrovaný "benda.s"
19. 10. 2009 11:56
Re: které po celou dobu svého používání nabízí bezplatný pří
To je právě to co by mne zajímalo... kde se dozvím co je to doživotní aktualizace... jasně, je to po dobu životnosti přístroje...., ale jaká je životnost přístroje dle výrobce, respektive po jakou dobu se mi zavazuje poskytovat aktualizace. Na to bych rád znal odpověd a nebylo by od věci se jí dozvědět z tohoto reklamního spotu od pana Ing. Ivo Steinera a redakce. Jinak v článku tolik vyzvednutá "Lifetime" je jen marketingový tahák na kupce, kterí zaplatí ještě navíc peníze a získají za to nejistotu v podobě aktualizace. Mj, nebylo by taky od věci uvest jak často se mapy aktualizují, protože pokud je to jednou za dva roky, tak v určitém intervalu se dostaneme do nemilé situace kterou p. Inženýr popisuje a to, že budeme bloudit i s navigací.
Avatar - Ricardo
19. 10. 2009 10:41
Re: Garmin ee!
Vždyť se tam o Garminech zmiňuje tak 3x za celu dobu a vždycky jenom jako příklad
19. 10. 2009 09:50
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
neregistrovaný "misiak"
19. 10. 2009 08:05
Garmin ee!
...tento clanok mal byt napomocny pri vybere navigacie, ovsem je to zbytocna reklama na spolocnost pi.. a jej produkt garmin. kazdy test navigacii ukazal, ze najlepsia volba pre vychodnu europu su navigacie mio a to z dovodu lepsieho pokrytia uzemi (vsetky cesty, detaily,...) a z dovodu castejsich aktualizacii. Sam som niekolkokrat siel s garminom a niektore cesty (hlavne II. triedy) ani neboli zakreslene. u mia sa mi to nestalo a prakticky vsade fungoval 100%. takze ak chcete nabuduce priniest uzitocny clanok o navigaciach, nerobte to formou reklamy pre jednu spolocnost, ale si vypozicajte pristroje roznych vyrobcov, vyskusajte si ich na rovnakom useku a potom mozete citatelom poradit. inac sa moze stat, ze pan xyz (zezulak) pri ceste do chorvatska zabludi a ocitne sa niekde pri zagrebe pri mociari ;-)