Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Zlínský Tintek a jeho chromované Camaro SS hvězdou internetu (video)

Chevrolet Camaro SS potažený chromovou fólií od zlínské firmy Tintek dobývá internet.
Zpět na článek
Avatar - facemotors
24. 10. 2011 12:11
Gold chrom technology 3D folie porsche panamera
video z realizace......[odkaz]
30. 6. 2011 20:32
Re: Laserový měřič
Ono se sice říká laserový radar, jenže s laserem jakožto sevětlem to nemá co dělat, jde o elektromagnetické záření které se odrazí od pohybujícího se nebo nepohybujícího se předmětu. Jestli je nebo není lesklé nebo matné je do jisté míry důležité, ale důležitější je plocha od které se odráží. Takže např nejde pořádně změřit auto na dálkové ovládání které nemá kolmé stěny vůči vysílače. Auto by muselo mít úprav technologie Stealt které mají neviditelné bombardéry Americké armády, to znamená všechny příchozí el-mag vlny odrážet do jiného směru než byly vyslány.
11. 6. 2011 18:37
Laserový měřič
Hm, zajímalo by mne, co na to řekne laserový radar pánu od policie - myslíte že by ten zrcadlový povrch mohl znejistit jejich přístroje?
neregistrovaný "B22"
3. 5. 2011 18:40
Re: zlatá Q7
Audi Q7 žadne tlumiče nema,,,, :-) :yes:
Avatar - Janerad
3. 5. 2011 10:56
zlatá Q7
Jsem potkal tu "zlatou" Q7 u Rudolfina v Praze a špaténka... Podle reakce tlumičů bych to viděl na špatně servisovanou ojetinu a co se vzhledu týče, přemýšlel jsem, jestli v tom jezdí nějaký kolotočář z Výstaviště, nebo to nějaký p. Asák pořídil své oblíbené ovečce... :-! >:D
2. 5. 2011 12:20
Re: Huch
Přesně to mě napadlo... my jsme ale tehdy dělali sebeoslavná dema na Amigu... asi jsem starší ročník... :-)
2. 5. 2011 12:19
Asi dobře provedené...
... ale jinak se ptám... PROČ?
Avatar - robertPLUS
2. 5. 2011 11:52
krast se nema..
co ta hudba z inception? autorske prava burt?
2. 5. 2011 00:26
Pěkné
Hlavně řemeslně hezky provedené. Co já vím, hlavně na motorky, litá kola, cokoliv hodně členitého, co má vypadat chromově se dnes používá speciální chromový nástřik. Vypadá to potom zcela autenticky. Btw. klasické chromování se dnes už používá jen zřídka, protože je díky ekologickým normám EU strašně drahé. Vyplatí se spíš letecky poslat díl na chromování do zahraničí.

Je někde uvedeno, jestli auto s chromovým povrchem se méně zahřívá sluncem a o kolik? Možná by bylo zajímavé změřit, jestli má chromový povrch na toto zásadní vliv.
1. 5. 2011 23:47
Milíkov
Nebyli náhodou teď s tím camarem na výstavě veteránů v Milíkově?Nepřišlo mi to jinak úžasné :-! , ale někomu se to může líbit.Chválím, že nešlo poznat že se jedná o nálepku :yes: .
Jinak video mi hudbou připomnělo transformers a to první mě také napadlo, když jsem viděl toto auto naživo . >:D
neregistrovaný "titicz"
1. 5. 2011 23:02
chrom
jak originální >:D
Avatar - petrumr
1. 5. 2011 20:47
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Martin911Turbo
1. 5. 2011 19:48
Úžasné!!!
Naprosto úžasná pasácká folie, dal bych si říci na mé budoucí Porsche! :yes:
neregistrovaný "Stillborn"
1. 5. 2011 16:25
Re: Huch
Tak já nevím, jestli se dá mluvit v Americe o lavině, ale o tomhle určitě vědí. Už jsem na to narazil na několika stránkách. Komentovali to většinou kladně.
1. 5. 2011 15:53
Huch
Spíš to vidím an známosti na auto.cz v rámci Zlína jak na lavinový efekt v Americe ;-)

Video mi připomíná sebeoslavný flash animace, který jsme si dělali na konci střední na naše budoucí firmy..

Camaro je ale good.