Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: Roll-over tahače s návěsem na čínské křižovatce

S nájezdovou rychlostí do zatáčky si není radno zahrávat. Zvlášť když jste za volantem nákladního auta.
Zpět na článek
Avatar - T613
13. 5. 2011 09:07
roll-over
zas jeden novinář co se snaží vypadat světově.. bože můj :-|
3. 5. 2011 20:56
Re: opice
nejenom na krizovatce. Treba v Shanghai maji kamery skoro ob 100 metru, vsechno to bleska, vsude maji prisvity a blesky... A jezdi se tam strasne, i kdyz za celou dobu jsem videl jen jednu nehodu.
3. 5. 2011 13:02
J. Design
V každé společnosti, v každé rase je podobný počet géniů i blbů. Tedy i v Číně ,ale vyjadřovat se o nich jako opice jen proto, že se jedná o Číňana je ukázka vlastní hlouposti. :yes:
Avatar - curwasportiva
2. 5. 2011 15:13
Re: ???Roll-over????
Btw. He didn´t rolled over, lmao...
Avatar - curwasportiva
2. 5. 2011 15:09
???Roll-over????
OMG, WTF, ROFL. Imho. mám sice angličtinu rád, ale tohle už je moc i na mě... Btw. nice
Avatar - Ronault.
2. 5. 2011 14:39
Re: opice
Proč na každé? U nás je na některých křižovatkách více kamer. Jak myslíš, že se jinak monitoruje provoz?
2. 5. 2011 14:07
Re: opice
Oni mají nějakou tu "křižovatku smrti", kde je vysoké % nehod a je monitorovaná. Možná je to ona...
2. 5. 2011 13:39
Re: opice
By ses možná divil kolik takových opic jezdí u nás, převrácenej kamion je tu skoro na denním pořádku...
Borec asi zapomněl že už má naloženo, s prázdným by to nebyl problém. A ještě jedna zajímavá věc tu je - oni skutečně mají na každé křižovatce několik kamer?
Avatar - J_Design
2. 5. 2011 10:13
opice
Nedivim se, když to řídí nějaká čínská opice... spíš se divím, že se do toho vyšplhala >:D