Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Frankfurt živě: Citroën C3 – První dojmy

Nová generace Citroënu C3 znamená velký posun oproti svému předchůdci i ve srovnání s výchozím Peugeotem 207.
Zpět na článek
16. 9. 2009 08:43
Re: Ford Ka
Každá reklama je jen na blbnutí lidí. Calgony zachraňují pračky, Actimely břicha a Ford se stává kinetickým. Tvar výrobků stále určují účel, móda a technologie, nic víc na tom není, proto se stejné výrobky různých firem vždy podobají. Jestli chceš vidět kinetiku, vypni TV a zajdi si k nějaké řece. Prospěje to tvému tělesnému i duševnímu zdraví.
16. 9. 2009 07:14
Re: Ford Ka
S tou "sleposti" by som si v tomto prípade tak istý u teba nebol. Vidíš, čo nikto iný. Akurát by som to nazval skôr halucinovaním ako sleposťou...
16. 9. 2009 00:29
Re: Ford Ka
Jestli se ti na parkovišti nějaký Ford zdá v pohybu i když stojí tak bych doporučoval tolik nepít >:D
15. 9. 2009 22:24
Re: Ford Ka
Je videt, ze jsi vubec nepochopil co je kineticky design. Dobre ze Ford dava v TV reklamu na Kineticky Design. Nekteri pomalu chapajici to potrebuji videt aleposn 5 x denne, ze. Ta reklama to vysvetluje velmi nazorne. >:D
Tak se na to mrkni. ;-)
Avatar - iudex
15. 9. 2009 18:53
Re: Zklamání
Tiez nie som dizajnom novej C3 nijak nadsený. Ako jedno z mála viditelných pozitív beriem klasické rucickové ukazovatele. A motoricky je na tom C3 rovnako biedne ako Fabia, najma mylsím základné motory (1,1 - 44 kW a 1,4 - 55 kW pamatajú snád Busha starsieho).
15. 9. 2009 18:14
Zklamání
Hmm, citroen 207.Že se na ten partnership raději nevy**rou a neudělaj něco co je jejich vlastní.

Nový C3 je pro mne zklamáním...
Avatar - Pekelná Micinka
15. 9. 2009 18:00
Re: Ford Ka
Problém je, že na Fordech jsou kinetický akorát tak kola za jízdy. A C3 je "kinetická" asi jako bačkory. :-)
15. 9. 2009 17:32
Re: Ford Ka
To bud si jisty, ze tim to nebude. ;-) Sleposti na design jeste netrpim, kopiraka jako je Citroen nebo take Kia a Hyundai jeste poznam. :no: :no: :no:

Pak ze kineticky design Fordu nefunguje, to co nefunguje se hromadne nekopiruje.
Avatar - marek.g
15. 9. 2009 17:23
Re: Ford Ka
ty vidíš Forda všude to bude ten problém >:-[] :-!
15. 9. 2009 16:29
Re: Ford Ka
S tím musím jedině souhlasit a řekl bych že zadní světla jsou inspirované ze studie cactus.
15. 9. 2009 16:26
Ford Ka
Zepredu porad vidim Ford Ka. :no: :no: :no:
Avatar - Pekelná Micinka
15. 9. 2009 15:52
DS
Krásné autíčko. Výhradu mám - opět k zadním světlům. Chtělo to něco, co zvýrazní ten L tvar. Ne je takhle rozparcelovat. Na živo to snad bude lepší, ale na fotkách se mi to nelíbí.
Avatar - centr19
15. 9. 2009 14:46
celni sklo
sem rad ze se citroen vratil k tormalnim ukazatelum (ten digitalni na pohled nic moc) ale na druhou stranu se mi zda dost neprakticky to prodlouzeny predni sklo. zajimalo by ne jak na to dam treba zahradku