Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Český trh v únoru 2012: Nejprodávanější terénní vozy, SUV a pickupy

Oběma kategoriím velkých vozů do terénu dominuje výrobce z Wolfsburgu. Potěšil ale úspěch Land Roveru, Discovery se protlačil do Top 5!
Zpět na článek
Avatar - white label
5. 4. 2012 13:31
Re: Touareg
Lowendové SUV začínají na "ix" a běžné lowendové modely na "i". >:-[]
Avatar - white label
5. 4. 2012 13:25
Re: Touareg
Zrovna extrémni koreafuns označuje Touarega za lowend. >:D
Zase sis nevzal prášky na šikmé oči a "žloutenku"... >:-[]
4. 4. 2012 13:49
proc se michaj hrusky s jabkama?
byla-li by redakce tak laskava, a mohla sestavit onen seznam tak, aby byly oddeleny ramy a bezramy? pokud me pamet neklame (a klidne jo, proc ne) v soucasnosti lze jako avizovany "terenni vuz" (nepracant) povazovat lc, patrol, gl (?), rubicon, pathfinder (od pristi generace, ale uz pouze se samonosnou karoserii-nikdo nevi proc), vitara (dtto pathfinder),a svym zpusobem i xv... kdyz uz je to v jednom pytli, pak by asi bylo zajimave videt napr. takovou x5 v motorlandu bela...
p.s. zcela jina kapitola je defender, cisty g, apod....
p.p.s. pokud klame, sim o doplneni
4. 4. 2012 08:50
Fascinující...
...jak se duo BMW X5/X6 drží i na konci modelového cyklu na špičce prodejů. Ve skutečnosti je právě BMW s těmito dvojčaty králem kategorie i po dlouhých letech výroby. Svědčí to o mimořádné povedenosti těchto modelů. :yes:
Avatar - kari.laz
4. 4. 2012 08:44
Re: Touareg
Lowendove automobilky casto pouzivaji u svych SUV znaceni zacinajici na ix >:D

Ale jinak pokud by jsem mel vybrat model z tabulky me nejvice sympaticky, tak by jsem mel na prvnim miste asi RR sport spolu prave s Touaregem.
4. 4. 2012 08:43
Re: Touareg
I já jako odpůrce kategorie SUV musím uznat, že je to pěkné auto a za ty prachy hodně dobrá nabídka :yes:
4. 4. 2012 08:29
Re: Touareg
LowEnd musíš hledat v tabulce níž, s ještě nižší cenou a horší technikou. :-!
Avatar - 3_diamanty
4. 4. 2012 08:12
Re: Touareg
ludove auto za ludovu cenu alebo ako je ten vyraz? lowend tusim? za tu cenu parada no nekup to :yes:
4. 4. 2012 08:06
Touareg
bodejť by nebyl na prvním místě, když s cenovkou 999 999,- nabízí 8-stupňový automat a šestiválcové 3.0 TDI :yes: