Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Ural ve smyku a řidič, který se podruhé narodil (video)

Nákladní vozidla Ural ve své domovině nepřitahují takovou pozornost jako u nás, ale přesto si jej jeden řidič osobního auta prohlédl zblízka, aniž by o to stál.
Zpět na článek
Avatar - Misanick
21. 4. 2012 08:13
Kurz ruštiny
Za dobu, co sleduji videa na ACZ, jsem se docela slušně naučil rusky >:D .
Avatar - m.z.
20. 4. 2012 10:34
Re: .
Mě se nejvíc líbí, jak se ten čuramedán rozčiluje, jakoby za nic nemohl :no: (to ta ostrá, mokrá zatáčka a to ty stojící auta, není to moje vina...)
Konktétně toto video, je dlouhé akorát.
Avatar - lordlord
20. 4. 2012 07:21
.
kolona stojicich aut za ostrou zatackou, tvrde na brzdy v zatačce a smyk byl na svete
19. 4. 2012 18:04
Re: gone in 20 sekund
Ten má asi těžkej život.
19. 4. 2012 17:46
Re: klasika rusko
nektery auta v serii maj kamery, jenom se jejich záznam neukládá, protože se nepoužívaj k takovýmu účelu jako je zpětný dohledání h*vad atp. ;)
Avatar - beibej
19. 4. 2012 17:33
gone in 20 sekund
to video mohlo bejt dlouhý jen 20 sec, vše dál je o ho.ně ! Dlouhý videa kde se něco děje na pár sekundách mě vždycky vytočí.
19. 4. 2012 16:42
Re: klasika rusko
Kamery netreba! Za 15let bude benzin za 500,-/litr, takze bude po okoli jezdit jen par elektromobilu a to pomalu a kratce >:D
Avatar - 3_diamanty
19. 4. 2012 16:14
klasika rusko
to tam kazdy chodi s kamerou v aute? ale asi aj u nas to uz bude nutne :yes: ako ochrana pred grazlami :yes: ako dokazovy material, pripadne v pripade nehody, inak neviem preco automobilky nemaju nejaku implementovanu kameru napr v prechode celneho skla do strechy co by snimala okolie pred autom, hned by sa jazdilo bezpecnejsie a ludskejsie ale clovek sa dopracuje svojou zlobou aj k tomuto, davam tomu tak 15 rokov a budu mat auta v serii aj kamery :yes: ale aspon bude sa dat onecne opat slusne jazdit.