Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Jako ve špatné komedii: Řidička Porsche 911 Turbo si spletla plyn s brzdou (video)

Když chcete natankovat na benzince, nepleťte si pedály. Může se vám stát, že se dovnitř podíváte ještě dříve, než jste původně plánovali.
Zpět na článek
7. 6. 2012 14:13
Re: toto nikdy nepochopim
V USA jezdi hodne starych zenskych, alespon tady na Floride. Maji 80 let a vice, delaji soferky svym manzilkum ... ti uz vetsinou odmitaji soferovat, takze manzelky se ujimaji volantu.
V americe je to proste nutnost pouzivat auto v kazdem veku, protoze se jinak clovek nikam nedostane ... do restaurace na veceri, k holici, nakoupit, atd. ... vsechno je dost daleko, na Floride zadne vlaky nejezdi, autobus take ne, tak jak jinak, nez autem??? Stari lide si sem tam spletou pedal brzdy s pedalem plynu (vlevo neni zadny pedal spojky, je tam velike misto) a kdyz se babicka nedej boze zapovida se spolujezdcem, tak hamstne namisto na brzdu na plyn! Obzvlast v tech obrovskych starych americkych korabech se to stava, kde jsou ty male pedaly jakoby uplne ztracene v tom velikanskem prostoru ... takze se nediv, ze sem tam mala zenska nozicka zmackne nezadany pedal! ... smich! Vy to v cesku tezko muzete posuzovat, protoze u vas nejezdi babicky starsi 80 let ... kdyby jezdily, tak verte tomu, ze by bylo urcite i u vas tolik stejnych pripadu. A nerikejte, ze ne. Me staci kdyz si jen vzpomenu na exkluzivni nehodu pani Zuzany Paroubkove ... a to ji bylo teprve 52 let v te dobe! ... co tato zenska udela kdyz ji bude 80let??? >:D
7. 6. 2012 13:19
Re: toto nikdy nepochopim
mi se to stalo naopak, kdyz jsem levou misto spojky hamtl na brzdu. Jak me to koplo dopredu, tak jsem se instinktivne o to vic zaprel do pedalu a misto prerazeni jsem stal na na fleku s kouricimi pneumatikami. Dodnes nad tim kroutim hlavou, asi byly ten den skvrny na slunci... :-!
jinak je videt, ze ty zenske pak brzdily, jinak by to asi projely i s pokladnou a protejsi stenou 8-s
7. 6. 2012 08:49
Re: dokoncenie
...popravde pred takym autom treba mat respekt. Ale toto (podobnej) hlupani nedojde.
7. 6. 2012 08:48
Neschopni vodici...
Ma fascinuje ze totalne neschopni vodici co nevedia rozoznat brzdu a plyn (na automate !!!) nevyhnutne potrebuju napr. Porsche (dokonca 911 Turbo) !

Skusenejsi vodic by sa bal jazdit v takom aute lebo
Avatar - petrumr
6. 6. 2012 18:38
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Mrakoplas
6. 6. 2012 15:52
Zraněný
Nespekuloval pan redaktor trochu?
Prodavač za pokladnou byl evidentně v klidu, ale na kameře 23 je vidět jak auto o které "zavadila" někoho odhodilo.
Avatar - Katikakus
6. 6. 2012 15:06
Stare, ale porad aktualni
- Vite, jak se slovensky rekne "ridic"?
- Vodic.
- A jak se slovensky rekne "ridicka"?
- Polovodic....
Avatar - Katikakus
6. 6. 2012 15:04
Re: Odplata
Nejsi v tom sam, vim presne o cem mluvis... ;-)
Avatar - DawQa
6. 6. 2012 13:55
Re: toto nikdy nepochopim
Musim souhlasitm, ale většinou to asi byvá tak že ten plyn jen lechce sešlápnou,ale ono to auto nezastavuje, tak to pořádně prošlápnou a až pak jim dojde že je to špatný pedál.
Mně se v automatu stalo, že jsem při brzdění šlápnul levou nohou na tu pravou co byla na brzdě...
Avatar - Papír1
6. 6. 2012 13:53
Re: Odplata
Žádná léta či týdny, jedná se ojedinělé jízdy. Máme všichni v rodině manuál, ale občas na služebce vyfasuji auto s automatem. Dlouhá cesta s automatem je v pohodě, ale příjezd na první křižovatku je s " vyšlápnutou spojkou" = do pásů.
6. 6. 2012 12:16
Re: Odplata
Ta poslední věta platí po kolika letech užívání? :-)
Avatar - Papír1
6. 6. 2012 12:08
Odplata
Nejspíše to bude žena či přítelkyně nějakého fotbalisty. A bloňdatá :-) :-) A protože se to stalo v Besiktaši, tak bych řekl že manžel či přítel hraje za Fenerbahce či Galatasaray . :-) :-) :-) Něco na způsob odplaty.

Jinak já mám opačný problém s automatem. Když chci zmačnout spojku, tak najendou visím v pásech. >:D >:D >:D
Avatar - 3_diamanty
6. 6. 2012 12:08
toto nikdy nepochopim
ako sa da plyn s brzdou pomylit a za dalsie ked uz vidim ze som sa pomylil a miesto brzdenia auto zrychluje tak hned dam intuitivne a reflexivne nohu z plynu a zacnem hned brzdit hoci aj na rucnu a nie idem pod plynom a zrychlujem dalsich 10 sekund a zdemolujem vsetko okolo......to skutocne normalny clovek nemoze spravit.... a nenormalnym by vodicaky do ruk davat nemali.....

nic proti zenam ....ale takych nehod kde si pomylili brzdu s plynom je plny internet ale keby aspon hend brzdili a reagovali ale oni ten plyn drzia staleny dalej az kym niekoho nezmasakruju.....alebo kym ich stena nezastavi......hrozaaaaaaaaaa

a este k tomu vacsinou sa tie nesikovne zenske vozia na drahych autach.....kolobezky by som im dal kazdej jednej,,,,,,,,,,,a nie auto........ ;-\

sproste ...............
6. 6. 2012 11:42
no
Nebyl čas řešit kdo je kdo..turbo je holt turbo, to se s ničím nemaže >:-[]
7. 6. 2012 13:31
Re: no
takova slepice by mela ridit Matize... prave prokazala , ze 500 koni je nad jeji sily, tech 50 by mozna ukocirovala, kdyby trosku pocvicila. 8-s
6. 6. 2012 15:02
Vodicka
Zena za volantom = auto bez vodica >:-[]