Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: SEAT Toledo: První oficiální video

SEAT se s novým Toledem vrací ke kořenům této modelové řady a stejně jako první generace i novinka má představovat rodinný ideál v podobě sedanu s výklopnou zádí.
Zpět na článek
Avatar - Pekelná Micinka
4. 9. 2012 21:26
Re: mne sa paci viac ako rapid
Zvýšení podvozku o 15 mm má být k dispozici jako možnost u Rapidu. A malá kola, to nebude problém. >:D
Avatar - Pekelná Micinka
4. 9. 2012 12:53
Toledo
Naživo jsem je neviděl, ale z toho, co jsem viděl v elektronických médiích, u mě vítězí Rapid.
4. 9. 2012 12:23
Re: mne sa paci viac ako rapid
To jednoznačně...nevím jakou cenovou politiku importér nastaví..ale i kdyby byla cena stejná či i o něco vyšší, šel bych do Toleda (tedy oproti Rapidu samozřejmě).
4. 9. 2012 12:20
Re: Auto emocion
Souhlas, dobře řečeno :-)

Jen bych řekl, že emocion auta stále umějí i přes unifikaci - nový Leon, Ibiza po faceliftu...v porovnání s VW a nedej bože Škodou jsou to stále "emocionální" auta..
4. 9. 2012 11:22
Auto emocion
Tolepid vyzera lepsie nez Rapiledo. Cumak dostal lepsie proporcie, hoci su nalepene na spolocny zaklad.
Len opat najvyssie vybavy z oficialnych platkov tvoria par promile produkcie a zvysok na cestach bude zaklad, ktory nezaujme.

Na konci videa uz nie je Seat - Auto emocion. Skoncila sa jedna mala era Seatu a emocion zapredali za koncernovu unifikaciu.
Avatar - Rojin
4. 9. 2012 11:13
Re: mne sa paci viac ako rapid
Sakra, borci... máte asi pravdu. To Toledo je hezčí... Jen teď nevím, jestli mám být rád a nebo ne... Uvidíme dle cen. Kdyby bylo Toledo ještě o chlup levnější než Rapid, pak by to byla teprve pecka..
4. 9. 2012 10:51
Re: mne sa paci viac ako rapid
Přesně tak, jak málo stačí k tomu, aby low-end auto mohlo vypadat hodnotněji a vážněji než sesterský model. Zadní partie a přední nárazník se opravdu povedly, zadní světla integrovaná do kufru jsou určitě dobrý nápad s úspěchem použity v Cordobě, Leonu, Altee XL, Exeu, auto opticky rozšiřují a nějak mi to mnohem víc sedí než to "C" co má Rapid.
Nemůžu si pomoct, ale Rapid na mě působí opravdu jako "low-end" narozdíl od Toleda, které sice také "low-end" jistě je, ale obléká mnohem slušivější kabát.
Nevím nevím, uvažuju o novém Seatu /mám Alteu/ a asi budu rozhodovat mezi novým Leonem ST (až bude) nebo Toledem..:-)

Za mě :yes: - podařené. TeĎ ještě ceny..
Avatar - wladyk
4. 9. 2012 09:45
Re: mne sa paci viac ako rapid
Naprostý souhlas. Zadní lampy u Rapida jsou jak z Fabie I. Prostě holý zadek a ten prolis na spz taky nic moc.
Avatar - cerrbion
4. 9. 2012 08:58
Re: mne sa paci viac ako rapid
ano, je hezčí než rapid, vypadá tak nějak hodnotněji. Viděl jsem ho i naživo, stejně tak rapida, toledo působí dražším dojmem.
4. 9. 2012 08:45
Re: mne sa paci viac ako rapid
Vidim to stejne a jeste o neco vic se mi libi Jetta do Ciny...
Avatar - Ada je zase tady
4. 9. 2012 08:43
Re: mne sa paci viac ako rapid
Chtělo by to menší disky a o 2cm vyšší péra - a hned by to vypadalo lépe!
Avatar - 3_diamanty
4. 9. 2012 08:18
mne sa paci viac ako rapid
hlavne zadne partie teda tie sirsie zadne svetla davaju autu solidnejsi a vaznejsi vzhlad a opticky auto aj rozsiruju :yes:

spodne partie nasavacich otvorov su vpredu tiez podla mna lepsie zvladnute v seate aj ked vsetko je to vec vkusu :yes: