Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Americká Honda Accord i pro Evropu?

Honda odhalila první skici nového Accordu, tentokrát ovšem pro Rusko. A vyrojila se spousta spekulací.
Zpět na článek
6. 9. 2012 17:07
Re: Acura TSX
Myslim ze som to cital niekde v Car and Driver alebo v Motor Trend. Kazdopadne na tom nieco bude, kedze som nikde nevidel model 2013 a o takomto case uz je ich u dilerov plno. A mimochodom, acura vypustila novy, mensi model ILX, ktory je prakticky za stejnu cenu ako TSX.Je na platforme terajsieho civicu a pouziva motor z civicu 2 liter a aj zakladnu 2.4 z TSX.
Avatar - Lucaslegend
6. 9. 2012 11:42
Re: honda
Nemaju dokopy nic spolocne? Co tak spolocne technologie?
Hod prosim ta odkaz kde sa predava ta acura v Europe. Ale aj tak to stale nie je to najlepsie co by mohla predavat... ak sa boja znova ponuknut legends/RL do europy mohli skusit tl s v6 ,manual, 4x4....
6. 9. 2012 08:47
Re: Acura TSX
Nebyl by na to co pises o nahrade TL a TSX nejaky odkaz? Docela by me to zajimalo.
5. 9. 2012 16:02
Re: Acura TSX
konci modelovym rokom 2012. Na buduci rok sa zacne predavat novy model, ktory nahradi dva doterajsie modely - TSX a TL. Znamena to ze bude rozmerovo niekde v strede. Co sa tyka tych nakresov, ja tam nevidim ziadnu podobnost s novym US accordom. Novy accord je len lahky facelift a zmeny v interieri, ktory bol dost ubohej kvality. Honda musi v USA prisposobit accord inym predstavitelom v triede a to sa bohuzial prejavuje aj na kvalite vysledneho produktu. Spolahlivost je stale prikladna, no setri sa na materialoch a vybave. Nemozte predavat 5 metrovy sedan v slusnej vybave za cenu zakladneho golfu a este na tom aj zarobit. Holt, niekde sa musi setrit a na tom aute je vidno ze sa setrilo riadne. Klasicky spotrebak pre nenarocneho klienta za cenu 4 priemernych mesacnych platov, avsak nadpriemerne spolahlivy. To je to, na co reflektuje priemerna americka rodina. Lepsiu kvalitu si honda nechava pre acuru, no tam su uz ine - europske ceny.
5. 9. 2012 13:57
Re: Volkswagen CC
Podla mna to su skice americkej Hondy Accord, ktora uz bola predstavena. Ked sa predstavi Acura TSX tak az potom budeme vediet ako bude vyzerat europsky Accord...
5. 9. 2012 13:56
Re: honda
Nepliest si europsku Hondu s americkou, nemaju dokopy nic spolocne...

V europe sa predava americka Acura TSX:

[odkaz]
5. 9. 2012 13:13
Re: Volkswagen CC
Ty malůvky vypadaj docela hezky :yes:
5. 9. 2012 13:04
Re: Volkswagen CC
Naprostej souhlas. Nechme se překvapit, jak to bude...
5. 9. 2012 12:28
Volkswagen CC
při letmém pohledu na fotku mi blesklo hlavou jediné - Volkswagen CC
Avatar - Lucaslegend
5. 9. 2012 12:23
Re: honda
Pekne auticko, snad bude vEU ej istej podobe v eu...ale to slovo limuzina tam urcite nepatri ;)
Ale chcelo by to v EU an nieco luxusnejsie s 4x4 a v6 ako legend alebo acura RL / TL
Avatar - 3_diamanty
5. 9. 2012 11:08
honda
[odkaz]

mne nepride ta americka verzia nijak neeuropska.... v pohode by som to bral aj v eu :yes:

nezda sa mi zeby tento terajsi europsky accord bol viac europskejsi ako nova americka verzia:
[odkaz]

novy "americky" accord je rozhodne elegantnejsi cistejsi a zaoblenejsi ako terajsi europsky a v tejto triede bude honda s accordom mat v rukave skutocne elegantnu a stylovu limuzinu :yes: