Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: BMW kvůli možným problémům s řízením zkontroluje 250.000 vozů X5

Velká svolávací akce se týká čtvrt milionu vozů X5 s naftových motorem z modelových let 2009 až 2012.
Zpět na článek
Avatar - bigsoul
9. 12. 2012 09:08
Re: Ak by sa to týkalo Toyoty
Nic to nemeni na tom, ze to dlhe roky tajili v USA jeden typek sedel koli tomu asi 3 roky. Tym toyota spadla s top znaciek sveta a az ani nieje najcenenejsou znackou, lebo toto sa nerobi. Vedeli o tom a neriesili to.
8. 12. 2012 23:18
Re: Ak by sa to týkalo Toyoty
Na vině byl kobereček, pod který se při plném knédlu za určitých okolností mohl dostat plynový pedál. Je to sice malér, stát se to nemělo, ale žádníá konstrukční chyba brzd.
8. 12. 2012 23:10
Re: Ak by sa to týkalo Toyoty
:yes: >:-[] na komoru :-!
8. 12. 2012 18:03
Re: Ak by sa to týkalo Toyoty
Som človek, ktorý sa snaží poučiť z chýb druhých ľudí. Ano, máš pravdu: nové nemecké auto som nevlastnil. Bužilal sklamaní z "made in Germany" v najbližiej rodine a kruhu blizkych kamarátov bolo a je toľko, že spravím všetko preto aby to tak ostalo.
8. 12. 2012 16:43
Re: Ak by sa to týkalo Toyoty
Kolik jsi ty osobně měl (nových) německých aut? Tipuji, že ani jedno. :-!
8. 12. 2012 14:21
Re: Ak by sa to týkalo Toyoty
Prepáč escorpion, neviem prečo spomínaš HYUNDAI v súvislosti článku/ témy. BMW je podľa mňa precízne spracované auto s kvalitným interierom. Bohužial neni spoľahlivé. Majiteľ si nemôže žiť s pocitom, že každý deň naštartuje alebo sa mu nerozsvieti palubka celou radou " Achtung/ Warning " messages počas jazdy. Každý samozrejme túži po nemeckom aute, no rozhodne nie pre ich spoľahlivosť. Image, interier, design a bezpečnosť tam nemci dominujú. Nedominujú v spoľahlivosti, nemecké autá su veľmi kazové. Útecha je, že sú neni až tak ako talianské alebo francúzske. Pekný deň prajem.
Avatar - Johny.Rico
7. 12. 2012 22:04
Re: Ak by sa to týkalo Toyoty
Nereaguji na obsah jeho příspěvků, ale na formu, jakou se rozhodl vyvrátit něco, co očividně není pravda. Tohle je přístup, který na mě zapůsobí, né stupidní házení bláta jeden na druhého bez věcných argumentů.
7. 12. 2012 20:03
Re: Ak by sa to týkalo Toyoty
Lenže diskutuje mimo, namiesto pokecu o článku sa iba obúva do Toppera. :no:
7. 12. 2012 19:58
Re: Ak by sa to týkalo Toyoty
Tak ho teda drž. Namiesto niečoho vecného zase iba prudíš.

Ohlásenie zvolávačky je férový postup, a pokiaľ to nie je stále dookola opakovane, tak nič nehovorí o kvalite/nekvalite auta. Bez ohľadu na značku.
Avatar - escorpion
7. 12. 2012 19:37
Re: Ak by sa to týkalo Toyoty
Nemecká kvalita ? Radšej by si chcel auto z Indie, Turecka ? Nemecká kvalita a precíznosť je ťažko spochybniteľná.

Moje "staré" auto z Mníchova je z roku 2008. Katikatus mi vyčítal, že som vymenil "nový" i30 3-ročný za vrak. Trojročný hyundai za trojročné BMW. Pozri si fórum hyundaclub. Napr. problémy s brzdovými kotučmi pri 15 tisíc km. Na mojom aute je 108 tisíc a kotúče pôvodné. O poddimenzovanej, smrdiacej spojke u i30 ani nehovorím. O koŕozii už vôbec nie.
Avatar - petrumr
7. 12. 2012 19:05
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Johny.Rico
7. 12. 2012 19:04
Re: Ak by sa to týkalo Toyoty
Takto se mi líbí argumentace!!! :yes: Proti tomuto není co namítnout, jen odejít se staženým ocasem lhát opět někam jinam :yes:
Ač s tvými názory nesouhlasím, takto se diskutuje :yes:
Avatar - bigsoul
7. 12. 2012 18:24
Re: Ak by sa to týkalo Toyoty
Ta tvoja slavna Toyota dlhe roky tajila problem s brzdamy a nic nezvolala a az po rokoch, ked boli uz aj ludia odsudeny priznali, ze tam bola konstrukcna vada. To si myslim, ze nieje dost pekne. Tu aspon vidno, ze vyrobou auta v nemecku kontrola nekonci a venuju sa hned vzniknutim problemom a su ochotny ho opravit a to je to co spravna automobilka ma robit. Japonci ci nemci robia to najlepsie v automobilovom priemysle a to je vse!!
7. 12. 2012 15:04
Re: Ak by sa to týkalo Toyoty
Přestaň tu šířit lži a bludy.

Jedinej, kdo tady prská u svolávaček a vymýšlí nesmysly, jsi ty, ty ubožáku. :no:
7. 12. 2012 14:49
Re: Ak by sa to týkalo Toyoty
Uvědom si, co tu píšeš.

Objeví se svolávačka na korejký či japonský auto, ty zalezeš do nejtemnějšího kouta a jako správný prizdisráč nenapíšeš ani čárku.
Pak přijde článek o svolávačce němců a tvých blafů je plná diskuze.

Uvědom si, že toto zde provádíš jen ty, jen ty tu vypisuješ nesmysly a děláš jen a jen ostudu. Žádné hrdinství, jen ubohost a přizdisráčství. :-! :no:

Ukázka tvé hrdinskosti:
BMW:
[odkaz]
[odkaz]
VW:
[odkaz]
[odkaz]

Asiaté: Najednou po tobě ani stopy!
[odkaz]
[odkaz]
[odkaz]
[odkaz]
[odkaz]

A dalo by se donekonečna pokračovat.
Z toho jde jasně vidět, že kraviny, blafy, pomluvy a žvásty sem vypisuješ jen a jen ty. Styď se.

:no:
Avatar - 3_diamanty
7. 12. 2012 14:47
Re: Ak by sa to týkalo Toyoty
tak tak... absolutny suhlas.... keby slo o japoncov korejcov uz by tu das auto pozitivni a ini germanci namachrovani nadavali na nich.... ake su to sunty.... ked sa stane nieco vw alebo bmw alebo fordu zrazu ticho tma klud ziadne prispevky.... bod mrazu..... nikto nic nevie nevidi nechce vidiet pocut.... cas sa akoby zastavil...... uvidis ked bude clanok o kii alebo hyundai s nejakym problemom to tu budu saskari vyskakovat a ujabavat sa jak male deti ***kovia... teraz su ticho * vysrani...
Avatar - 3_diamanty
7. 12. 2012 14:45
Re: Ak by sa to týkalo Toyoty
nemecka kvalita uz davno nie je co byvalo....

keby tu bol clanok o problemoch korejcov tak by sa im tu kazdy dement posmieval a bolo by tu 1234 debilnych prispevkov ake su to sunty.... ked je tu clanok o problemoch s bmw zrazu nikto nic nechce vidiet pocut a pod.... kazdy je ticho.... zaujimave nie >:D
7. 12. 2012 14:38
Re: Ak by sa to týkalo Toyoty
Zrovna ty tady děláš v diskuzích pod svolávačkama největší ostudu, být na tvým místě, držím rypák.
Avatar - 3_diamanty
7. 12. 2012 14:35
Re: Ak by sa to týkalo Toyoty
moja rec..... :yes:

ked maju problem nemci zrazu nikto nic nevidi nepocuje klasika 8-s akoby sa nic nedialo

pritom je jasne ze japonci su spolahlivostne daleko pred nemcami a uz aj korejci su pred nimi... :yes: statistiky vravia jasne :yes:

najspolahlivejsie znacky su toyota mazda hyundai nissan mitsubishi a pod... ziadne fordy ani opel a das auto ani nahodou...
7. 12. 2012 12:38
Re: Ak by sa to týkalo Toyoty
Místo plození canců, by ses mohl, do té diskuze o Toytotě, kouknout. Článek o tom tu byl nedávno. :-!
7. 12. 2012 12:06
Ak by sa to týkalo Toyoty
Ak by mala problém TOYOTA, asi by tu bolo milión komentov od ľudí, ktorí sú presvedčení o existencii výrazu " nemecká spoľahlivosť ".