Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: 10 hvězd ženevského autosalonu 2013

Supersport, levné kombi nebo malé SUV, mezi letošními ženevskými novinkami je toho hodně. Které jsou ty nejvýznamnější?
Zpět na článek
10. 3. 2013 20:39
Re: Kombi
O tom žádná, ale na to jsi ve trochu špatném vlákně.
10. 3. 2013 16:20
Re: Logan nebo Ceed za hvězdy?
Aha, takže dle vašeho názoru, lidi nejvíce zajímá Dacia??? Ano, v určitých příjmových skupinách. Ovšem naštěstí prodejní hvězdy jsou jiné... a naštěstí se nejedná o splácaniny levných komponent... (nic proti Dacii, našla pořádnou díru na trhu, ale vyzdvihovat ji do nebes nehodlám...)
10. 3. 2013 14:09
Re: Kombi
Ja mluvim, respektive pisu za sebe. Skutecne nevidim duvod Hondu v tomhle podcenovat. Stejne tak nevidim duvod neverit Honde v tom, ze tohle auto bude brzy k mani. Chtel jsem jenom poukazat na to, ze Honda posle do Sveta skicu a o par dni pozdeji je k videni skutecny a pojizdny koncept. Ano, nejedna se o produkcni zalezitost, ale snaha se sakra musi ocenit!
10. 3. 2013 13:29
Re: Kombi
A teď je to koncept, kterým je argumetováno vedle produkčních vozů. Rozumíš ?
10. 3. 2013 12:54
Re: Kombi
Jeste pred par dny to byla jen skica.. Rozumis?
10. 3. 2013 12:17
Re: Kombi
Jenže ty v Top 10 (jak píšeš) jezdí po silnicích. Tohle tak maximálně ve tvém snu.
10. 3. 2013 12:15
Re: suhlasim s vemenom
Jistě. Vždyť na prvoplánovitém šokování a až teatrálnosti je ta značka "postavená".
10. 3. 2013 12:14
Re: suhlasim s vemenom
Naopak, Lamborghini "pouze" pokračuje v tom, co začali v roce 1971 (mimochodem také v Ženevě) a Veneno je pouze více méně okruhově aplikovaný extrém.
10. 3. 2013 09:16
Re: Logan nebo Ceed za hvězdy?
Promin, ale Zenevsky autosalon je preci jenom Zenevsky autosalon, jehoz hvezdou by neco tak nevzhledneho a obycejneho, jako je Logan byti nemelo. Chapu, je to levne auto pro masy, chces-li, na nic si nehraje, to ano, ale v pripade Zenevskeho autosalonu mu proste oznaceni "hvezda" neprislusi.
Avatar - bigsoul
9. 3. 2013 23:23
Re: Logan nebo Ceed za hvězdy?
O topperovi vieme, ze je to idiot korejsky :-)
Avatar - 3_diamanty
9. 3. 2013 20:16
Re: Logan nebo Ceed za hvězdy?
:yes:

mnohi si myslia ze najvacsou hviezdou autosalonu musi byt to najdrahsie a nejnepraktickejsie auto ;-)

nechaj ich v tom :yes:
Avatar - Ham.
9. 3. 2013 20:06
Re: Logan nebo Ceed za hvězdy?
Dík za vysvětlení, bez tebe bych umřel úplně blbej. :-)
9. 3. 2013 16:22
Re: Logan nebo Ceed za hvězdy?
.. ty mudrc tu ale neslo o hvezdy, ako take ale o autá ktoré ludí zaujmu.. a maju si ich v buducnosti aj možnosť kupiť..
nie su vsetci milionári ako ty mudrc.. drvivá vacsina ludí môže o nejakom La Ferrari snívať tak akurát ráno na záchode.. pre nich je hviezda logan ,že dakaze vyrobiť tak velke auta za tak male prachy.. ;-)
Avatar - Ham.
9. 3. 2013 13:13
Re: Logan nebo Ceed za hvězdy?
Samozřejmě, že jako vždy jsi od pravdy na míle daleko, Octavia i Ceed jsou běžné spotřebáky, vidět v nich hvězdy může jen tele.
Avatar - Hotwire
9. 3. 2013 13:03
Re: moj rebricek
neboj sa, to naozaj nemusis, a prosim ta radsej to uz ani nerob ;-) >:D
9. 3. 2013 13:01
Re: Logan nebo Ceed za hvězdy?
Ja ti nevim.. osobne na tom hot hatchi od KIA nevidim nic extra. Bude to nedotaciva mrcha.. Proc tem autum nedaji speru (samosvor)? Dokazes mi to vysvetlit?
Avatar - 3_diamanty
9. 3. 2013 12:59
Re: moj rebricek
som rad ze poznas moje nazory :yes: aspon sa nemusim opakovat a kzdemu zvlast pisat ako hotentot co si myslim o dizajne koncernu ;-) :yes:
Avatar - 3_diamanty
9. 3. 2013 12:55
Re: Logan nebo Ceed za hvězdy?
pozeram ze som sa ta s tou octavkou nejako dotkol ;-\ alebo mas pocit ze octavka je vacsia hviezda autosalonu ako pro ceed GT ? 8-s no vidis ze mam pravdu :yes:
Avatar - Hotwire
9. 3. 2013 12:30
Re: moj rebricek
tvoje nazory o "nudnych" audinach su tu uz verejne zname. ale tak jasne pokial mas potrebu sa pri pohlade na auto bavit tak si kup ten cirkus na kolesach zvany Hnujday :no:
9. 3. 2013 11:30
Re: Kombi
Honda ma s vetsima hrackama zkusenosti dost, tak proc ne? Nevidim na tom konceptu nic spatneho.
Avatar - Ham.
9. 3. 2013 10:01
Re: Logan nebo Ceed za hvězdy?
jj, logicky jsi vedle.
Avatar - 3_diamanty
9. 3. 2013 09:26
Re: Logan nebo Ceed za hvězdy?
ked tam je octavka tak tam logicky bude aj ceed... ktory bol urcite vacsou hviezdou ako octavia.... ;-) ..... akurat mi tam chyba rolls aj ferrari a ten logan alebo qoros by tam nemuseli byt.....
Avatar - 3_diamanty
9. 3. 2013 09:25
Re: moj rebricek
Audi RS6 avant nie je nic ine ako nadupana A6tka kombi... verejnosti davno zname auto ... to uz aj ten logan MCV je zaujimavejsi vazne :yes:
Avatar - Ham.
9. 3. 2013 00:06
Logan nebo Ceed za hvězdy?
Autor si nejspíš skutečné hvězdy spletl s ledkama na stropě šapitó u Berouska.
Za skutečné hvězdy jsou z produkčních aut
La Ferrari, P1, Veneno, 4C, GT3, RS6, Stingray, Wraith a Flying Spur
a ze studií
Parcour, NSX a Disco Volante
Avatar - Hotwire
8. 3. 2013 22:41
moj rebricek
u mna by bolo na prvom mieste jednoznacne Audi RS6 Avant :-! :yes:
inak, je mozne ze som tu (v UK) dnes mohol vidiet to BMW3 GT??? to uz sa hned aj predava? alebo len nejaky testovaci kus?
Avatar - tompavelek
8. 3. 2013 22:04
Re: Ferrari??
Logan že je větší hvězda než LaFerrari nebo P1? To je snad vtip >:D >:D
8. 3. 2013 19:36
Možná hloupý dotaz
ale proč nebyla čtyřková řada BMW? v létě už by to mělo být na salónech a ještě to oficiálně nepředstavili?
Avatar - Aladeen
8. 3. 2013 18:45
Re: suhlasim s vemenom
Ja som na Lamba nikdy nebol , ale musím priznať že Aventador sa mi celkom pozdáva , je asi najmenej "drbnuté" z rodiny ;-)
Avatar - Aladeen
8. 3. 2013 18:43
Re: suhlasim s vemenom
Vemeno má krava , nie Lambo . >:D :yes:
Avatar - 3_diamanty
8. 3. 2013 16:05
Re: Ferrari??
maju v tom v redakcii bordel ako obvykle ;-)
Avatar - Jaros71
8. 3. 2013 16:02
Ferrari??
Lambo OK..kde je Ferrari..?? :no: :no:
Logana si nechte... :'-(
8. 3. 2013 16:01
ako pekne ste sa nazhodli
teda obcas
vid:
[odkaz]
Avatar - 3_diamanty
8. 3. 2013 15:52
comu mame verit?
tu vidim iny nazor na to kto je hviezda zenevy:

[odkaz]

ako je vidiet... kazdy ma iny nazor na to kto je najvacsou hviezdou zenevy ...... takze asi tak ;-)

inak ten dizajn ferrarka je nadherny.... tu skarede vemeno nema absolutne ziadnu sancu... ferrarko ho zadupe do zeme uz len vzhladom

:yes:
Avatar - 3_diamanty
8. 3. 2013 15:46
Re: suhlasim s vemenom
murcielago a gallardo som videl.... moj nazor nemenim ;-) .... ferrari je dizajnom ovela dalej ako lamba

to ze sa tebe lamba pacia ok... mnohym sa pacia... a mnohym zase nie ;-) ber to tak ze dizajn je subjektivny faktor :yes:
Avatar - Starfighter
8. 3. 2013 15:36
Re: suhlasim s vemenom
Můžu se zeptat, kolik Lamborghini jsi viděl na živo?
Avatar - Starfighter
8. 3. 2013 15:35
Re: Kombi
Veletrh hraček v Norimberku už byl, tak za rok. Adept na první místo to ale je >:-[]
8. 3. 2013 15:26
Tož by mě zajímala kritéria výběru
Jestli toto jsou hvězdy, tak proč tam lidé vůbec jezdí?
Že si z nás auto.cz dělá p...l?
8. 3. 2013 15:19
Trochu přízemní...
...nevím jestli některý články píše fanda do aut, nebo pouze kalkulačka. Vynechat hvězdy jako LaFerrari nebo P1 je přízemní a nízký. Ani časopis Vlasta by podobnej žebříček dohromady nedal. :no:
Avatar - Pekelná Micinka
8. 3. 2013 15:04
Re: To Lamborghini Vemeno
Škoda, kdyby dělali kuličky, Ikea by si určitě dva koupila.
Avatar - cerrbion
8. 3. 2013 14:56
Re: Kombi
vůbec, ten žebříček je totálně mimo, asi zas jeden z pokusů redakce vyvolat flame v diskuzi
Avatar - 3_diamanty
8. 3. 2013 14:48
Re: suhlasim s vemenom
suhlasim.... ;-)

mam radsej skor elegantnejsii a uhladenejsi dizajn u supersportov... toto auto roznesie vemeno na kopytach a este aj lepsie vyzera:
[odkaz]
[odkaz]

tu si nejake skarede vemeno ani nepipne ;-)
Avatar - salamoon
8. 3. 2013 14:42
Re: suhlasim s vemenom
lambo a ich dizajn na mna posobi posledne roky uz prilis prvoplanovo.
(to plati aj pre tie vsetku amaterske lambo koncepti na webe,ktore neprinasaju absolutne nic nove a napadite).
Avatar - 3_diamanty
8. 3. 2013 14:37
Re: suhlasim s vemenom
ked som tu vzdy pisal ze lambo ma zvlastny dizajn a ich pretechnizovany a krkolomny dizajn tych modernych sportiakov sa mi nepaci... mnohi ma kritizovali.....,. teraz su vsetci ticho ;-) .... som rad ze lambo s venenom opat potvrdilo ze v dizajne stoji lambo posledne desatrocie za * ;-) a mnohi nastastie pochopili tiez a na tuto zrudu nemaju slov >:D :yes:
8. 3. 2013 14:13
Peugeot 2008
"Malé SUV vedle Peugeotu letos v Ženevě představily také Renault a Ford. Zatímco u nich se jedná o rozšíření stávající nabídky, SUV Peugeot 2008 se stane nepřímým nástupcem kombi 207 SW. "

A co Renault Captur? Ten je rozšířením stávající nabídky? Vždyť je to nástupce Modusu.
Avatar - Choochoo
8. 3. 2013 14:03
Kombi
Hvezda mezi kombi vypada takto a ne jako 3 tuctovky v Top 10 co jezdi uz nejaky ten rok po silnicich s mirnymi facelifty svetel :no:
[odkaz]
Avatar - salamoon
8. 3. 2013 14:02
suhlasim s vemenom
vzbudzuje najviac emocii,len skoda,ze negaticnych.... >:D :no:
Re: co tam dělá LOGAN???
kde je LaFerrari? P1? Flying Spur? Wraith? Stingray Cabrio? Agera S Hundra? 911 GT3? XF-RS?
Avatar - 3_diamanty
8. 3. 2013 13:37
Re: co tam dělá LOGAN???
nic proti loganu ale tiez mi to poradie pride divne... qoros je sice v eu novinka ale co robi na druhom mieste je tiez otazne.... taky RR by som dal urcite do prvej desiatky hviezd autosalonu ..... pripadne bentley.... asi mam iny vkus ;-\
Avatar - jimmbo205
8. 3. 2013 12:49
co tam dělá LOGAN???
škoda že "sen českých rodin" není na prvním místě... >:D to by už pak byl totální výsměch :yes:
8. 3. 2013 12:38
To Lamborghini Vemeno
když nabere člověka nebo zvíře ve vysoké rychlosti, tak zezadu vypadají masové hranolky.