Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Brabus 800 Roadster: Náklaďák, nebo letadlo?

Honba za vysokými výkony v Bottropu pokračuje. Když může mít 800 koní třída G, proč by je nemohl dostat roadster SL?
Zpět na článek
12. 3. 2013 08:29
Re: Brabus
Tak si nepleť prodej přídavné řídící jednotky a celého vozu. Pokud jde o zákonnou záruku, tak by servis musel prokázat, že instalace přídavné řídící jednotky zapříčinila danou závadu. Takže záruka ti z velké části zůstane. U smluvních je to už o něčem jiném.
Avatar - vabis
12. 3. 2013 06:27
Re: specialita
SLK mnoo, což takhle dát si SLS :-! ta kapota je při pohledu zevnitř nekonečná, jen se mi do/z toho blbě nastupuje ;-\
Avatar - JFK
12. 3. 2013 06:16
Re: Brabus
Brabus je brán jako výrobce vozů, tudíž přebírá záruku komplet. Je vidět že ty a ostravský prodavač jste odborníci.
Avatar - CHerokee
11. 3. 2013 20:05
Re: specialita
Já tady nebudu řešit v čem jezdím a nejezdím. ;-)
Avatar - CHerokee
11. 3. 2013 20:03
Re: Brabus
Ano zkouší obejít Mercedes...vše vyndat pak "obnovit" záruku, když se něco posere. U těch co u nich koupí i auto. U těch, co koupí jen úpravu to končí hádkama. Dneska jsme o tom s prodejcem mluvil :-)
11. 3. 2013 20:03
Re: specialita
no nevím, tady píšou, že ten Brabus, co na něj máš stojí
[odkaz]
500 000 USD, a to je cena v US :yes:
každopádně od teď jsi můj vzor z SLK napřesrok pěknej skok :-!
Avatar - CHerokee
11. 3. 2013 20:01
Re: Brabus
To ti dát může...ale kdo ti auto odtáhne do Německa a zaplatí tam nocleh? Krom toho předpokládám, že ti dají záruku na motor a převodovku. Ale u MB ti padne celá.
11. 3. 2013 19:47
Re: Brabus
prodejce v ostravě má zkušenosti s brabusem? jestli jo, tak opět gratuluju, mluvím o tovární přestavbě, nikoli chipech a optických paketech, pokud bys byl ochotnem vysolit za brabus tu brutální cenu, musí ti přece dát i nějakou záruku, občas okruh by to přece mělo vydržet, vlastní zkušenost v tomhle segmentu nemám
11. 3. 2013 19:00
Re: Brabus
Nevěřím tomu, že Hošek jako prodejce Brabusu tady v Brně by si dovolil takový přístup. Nejdřív něco prodat a pak říct, že na to nedrží záruku.
Avatar - CHerokee
11. 3. 2013 17:06
Re: specialita
SLK jsme už prodal :-) , nebudu tu řešit co mám a nemám.
Avatar - CHerokee
11. 3. 2013 17:04
Re: Brabus
SL 63 je nádherné auto a má svůj design, Brabus to podle mě akorát kazí a narušuje. Mimochodem si myslím, že jeden den na dráze a ten motor bude zničený. Ale to j jen můj názor a tež prodejce v Ostravě, s kterým jsme to dneska probíral.
Avatar - Johny.Rico
11. 3. 2013 16:45
Re: specialita
Chlape, vážím si tvých komentů a postřehů, ale - když mám na tohle auto a koupíš si SLK 350, to mi pak přijde jako nějaká kontradikce ;-)
11. 3. 2013 14:05
Re: Brabus
tak pokud máš cca 300 tis. eur na koupi auta tak gratuluju, proč ne brabus, určitě umí i civilněji vypadající tuning, žádnej chip, prostě motor předělanej od nich
Avatar - CHerokee
11. 3. 2013 13:44
Re: specialita
Jj, odpadávající plastové díly, které v lepším případě drží a nelícují atp. Myslím si, že tuning od AMG bohatě stačí, navíc je funkční a se zárukou a jistotou kvality.
Avatar - vabis
11. 3. 2013 13:41
specialita
Brabus má portfolio poměrně široké, není třeba mít takovouto "mrchu". Třeba optický styling na w212 je vzhledově celkem pěkný a parametry parádní. Problém je spíš servis! Tuzemské M-B servisy fatálním způsobem nezvládají ani běžné úkoly na běžných autech. Přivést něco speciálního už zaslouží pouze huronský smích. Jinak souhlas že 63amg už jezdí hezky :-! a poměr cena výkon u toho Brabusu pak z něj dělá spíš třešničku na dortu než opravdovou touhu.
Avatar - CHerokee
11. 3. 2013 13:14
Re: Brabus
SLK už je pryč. Ale to je fuk. Brabus ano to píše...takže když se to porouchá, tak s tím může člověk jet do Německa a nebo si zaplatit odtahovku. V Ostravě - Moravia Sever už několikrát opravovali vyhořelou jednotku u aut čipovaných Brabusem. Záruka samozřejmě neplatí.
11. 3. 2013 12:42
Re: Brabus
Záruku ti na to snad bude držet Brabus, ne?
Avatar - JFK
11. 3. 2013 12:33
Re: Brabus
Nevěřím, navíc Brabus na to záruku samozřejmě dává ;-)
Avatar - CHerokee
11. 3. 2013 11:50
Re: Brabus
věř tomu, že mám a rozhodně do toho nejdu
11. 3. 2013 11:38
Re: Brabus
věř tomu, že kdybys na to měl, určitě do něho jdeš ;-)
Avatar - CHerokee
11. 3. 2013 11:00
Brabus
Do této úpravy bych opravdu nikdy nešel. Klasické 63 nebo 65 AMG je daleko hezčí a výkon dostačující. Navíc záruka je záruka.