Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Mercedes-Benz S Coupé nabídne luxus i emoce (video)

Koncept S Coupé naznačuje podobu nástupce třídy CL a odhaluje jakým směrem se bude dále vyvíjet současný designový styl značky.
Zpět na článek
Avatar - Dinar
10. 9. 2013 14:46
Re: ŽRALOK
Přesně, žralok, bohužel originál takto pojaté základní linky je tu od Bangla už nějaký ten pátek, jmenuje se to Z4. ;-) Ale nevadí, S-kupé se vymyká z řady ostatních MB modelů bouchaných v aktuálním asijském stylu tím správným způsobem, s civilní výplní masky a průduchů a bez chromu na kolech to bude krásné auto. :yes:
Avatar - C30AMG
10. 9. 2013 20:38
Kde jsem to viděl?
Předek jako Style coupé koncept, dolní část jako BMW 4 concept, světla protažené SL, zadek BMW 6 coupe. Ale jako celek to funguje báječně!
Avatar - Hammunasakra
10. 9. 2013 18:05
Re: Nástupce BMW 8
Jo tohle auto můžu. Vypadá fakt hodně dobře :yes: :-)
Avatar - PTS
10. 9. 2013 17:17
Nástupce BMW 8
Jen co jsem to auto uviděl, vzpomněl jsem si na tuto klasiku mezi vozy. Méďa bude určitě přenádherné auto. Od conceptu [odkaz] se to i přes "žraločí čumák" liší víc než dost. Hlavně eSko není tak těžkopádné :-) Sranda je, že to fáro nemá konkurenci a tak je to jasná volba ve své třídě >:D
Avatar - manitou
10. 9. 2013 15:02
Re: ŽRALOK
jasně, je to jen studie a ona i ta první seriová Z4 je jaksi už uhlazená od první Banglovy skicy, ale tady mi ten žralok sedí více, jak ten sklon, maska, světla i to delší tělo. povedené, prostě žrááááááádlo ;-) :yes:
11. 9. 2013 07:30
Re: Kde jsem to viděl?
Inu je to zdatně inspirované BMW.
Avatar - Pekelná Micinka
10. 9. 2013 22:22
Mercedes Benz
Naživo bude rozhodující ta část mezi maskou a světly, jestli bude působit rušivě nebo ne, jinak tomu není co vytknout.
Avatar - kosmonaut
10. 9. 2013 21:48
Dělo!
Tak tohle bere dech, pánové :yes:
[odkaz]
Je v tom všechno, pohled do minulosti, pohled do budoucnosti, z každého detailu pryští Mercedes. Ten vizuální záběr je široký stejně jako naposledy u SLS. Ohromné, nevídané, nemá konkurenci :yes: