Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: Ferrari 458 Speciale na oficiálním propagačním videu

Nejsportovnější Ferrari současnosti na závodním okruhu, okreskách i v nočním městě - tak vypadá nejnovější maranellské promo video.
Zpět na článek
Avatar - Petrolhead_CZ
16. 9. 2013 10:34
Perfektní
Ještě dokonalejší verze nejlepšího supersportu planety :yes:

Konkurence teď bude pozadu o dvě třídy.
Avatar - Petrolhead_CZ
16. 9. 2013 15:29
Re: Fantastické
Už jen u nás ve městě jsem viděl tři 458, z toho dvě tu jezdí pravidelně. Jestli si chceš zajezdit s Italií, doporučuju zajet na letiště Příbram, tam mají nádherný kousek. 20 minut, na které člověk nikdy nezapomene.
Avatar - Petrolhead_CZ
16. 9. 2013 13:00
Re: Fantastické
Nedokážu si představit tak markantní úbytek váhy a velký nárůst výkonu s ještě preciznějším podvozkem a řazením :yes: Momentálně ukecávám jednoho známého, který chce koupit Italii, aby s investicí ještě počkal na Speciale :-)
Avatar - flyboyeda
16. 9. 2013 21:29
Nádherné video
ale, někde jsem viděl rozbor reklam na auta , a tam říkali že vytvářejí fikci a iluzi, tahle reklama mě skutečně nakopla a o to doopravdy. jdu do krámu koupím si Ferrari 458 speciále, najednou zjistím že na silnici nejsem sám a že tam jsou i jiná auta a ta mě brzdí a zpomalují a výkon mi je k ničemu, zjistím že existují hrboly a nerovnosti o kterých jsem před tím ani nevěděl že existují když jsem před tím jezdil obyčejným autem, neprojedu přes retardéry, tak si zajedu chuť spravit na okruh tam mě předjede Caterham Lola, nebo nějaký Radical a celá iluze je v háji a cítím se sklamaný a podvedený

458 speciále prodám a zajdu do Audi pro Nanuka >:D
Avatar - Petrolhead_CZ
16. 9. 2013 15:27
Re: Perfektní
Ano je to na přání, taky se mi auto víc líbí bez něj. Kdyby byl ovšem ten centrální pruh nebyl modrý, ale zelený, byla by to velká paráda :-)
16. 9. 2013 15:21
Re: Perfektní
Souhlasím.Jen ten kýčovitý pruh mi tam vadí.Ale ten je tuším jen na přání,viděl jsem 430 scuderii bez této "okrasy" a vypadalo to asi tak milionkrát líp než s ní.
16. 9. 2013 15:18
Re: Fantastické
Tak to ti závidím,já jel jen jako spolujezdec v Californii,ale i to byl fascinující zážitek. >:-[]
16. 9. 2013 12:32
Fantastické
Naprostý souhlas,a to jsem řídil jenom obyčejnou 458.