Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Toyota Urban Cruiser na českém trhu: Základní cena 399.900,- Kč, s pohonem 4x4 od 519.900,- Kč

Kompaktní crossover Toyota Urban Cruiser právě přichází na český trh. V nabídce je benzinový motor 1,3 Dual VVT-i s pohonem předních kol a turbodiesel 1,4 D-4D jak s přední poháněnou nápravou, tak s pohonem 4x4.
Zpět na článek
Avatar - pelikoš
28. 4. 2009 19:39
Re: U Toyoty se zbláznili!!!
vždyž i NISSAN QASHQAI se nechá koupit za podobnou cenu
neregistrovaný "exctenar"
27. 4. 2009 14:37
Re: fantastická cena...
Ne, já se jen "chytrých" ptám, ať se dovzdělám, byť od někoho, kdo zahlcuje server v diskusích názory na vše(soudě dle četnosti příspěvků) se asi sotva něco dovím.Takže tebe, asi státní úředníku, tebe se určitě neptám.Tak co tam mají ještě levnějšího? Třeba zubaře? Evidentně nechápeš,že někde jsou auta a pár věcí sice levnějších, ale na endoprotézu kyčle si vemeš úvěr jak hypotéku na dům u vás v čobolově.Ryju do těch, co se navážej a ty to seš.Takový východní GTI.Dej se na ten design a máš klid.Čest! :-! BTW:dcera mi tam jezdí na levné nákupy,jenže to spojí vždy se studiem.Tak proč ne.
27. 4. 2009 01:14
Re: cena???
:-) Tak to je spravny cas, pohovorit si o tom, co rozumis pod slovem "mohutny".
26. 4. 2009 22:28
Re: fantastická cena...
ty aby si nebol múdrejší... :-!
26. 4. 2009 22:27
Re: Dík, nemám zájem...
tak krásy rozhodne veľa nepobral - uletený produkt doby, ktorý čoskoro vyjde z módy
26. 4. 2009 22:26
Re: cena???
bez ohľadu na to, že je kratšia ako abia, pôsobí mohutne :-)
26. 4. 2009 22:26
Re: cena???
nehovorím o fotkách, hovorím o reálnom pohľade - na autosalóne som si ho obzrel, a prdítko to rozhodne nie je
neregistrovaný "exctenar"
26. 4. 2009 17:33
Re: Ceny aut v ČR
že ty seš MBA z US školy v oboru ekonomie...a pak jsou krize...z US >:D >:D :yes:
neregistrovaný "exctenar"
26. 4. 2009 17:31
Re: fantastická cena...
A co dalšího mají v US všichni levnější?A co takhle seznam toho,co zase nemaj >:D
Avatar - JGucci
26. 4. 2009 00:02
Re: U Toyoty se zbláznili!!!
hmm my se zname, ze jsi obeznamen s moji financni situaci, kdyz tvrdis, ze bych si stejne takove nebo podobne auto nekoupil???

Nejsem tady jediny, komu se to auto zda neumerne drahe....to auto si hraje na "stylovku" kterou rozhodne neni!
25. 4. 2009 22:37
Re: cena
Povetsinou ti co na to maj, tak na to maji prave proto, ze vi jak s penezi zachazet, jak je efektivne investovat jak se nenechat napalit. Ti co na to maji nebudou kupovat auto jenom proto, ze mu marketingovci prepali cenu. Ti co to delaji opacne jsou prave zoufalci. Auto, ktere ma vetsi cenu nez konkurenti, musi tyto konkurenty necim prevysovat. Technikou, luxusem, stylovosti. V tomto pripade neodpovida zadna z vlastnosti znatelne vyssi cenne. Ale pro mne za mne, je to vec Toyoty. At si cenu nastaveji jak chtej. Ja si jen dovolil upozornit na hloupe marketingove triky.
neregistrovaný "cabel"
25. 4. 2009 19:21
Re: cena
velikosti fabie mozna ano,ale jen z venku, dale si uvedom, co vsechno si kupujes, technologie toyoty jsou mnhohem dal nez ve fabce, mnohem vyssi vybava v zakladu a hlavne spickovy sluzby, pred, behem a po prodeji vcetne servisu.. tot moje zkusenosti a tebou zminovane slevy.. tuhle strategii pouzivaji frantici ok bobo ;-)
neregistrovaný "507--"
25. 4. 2009 18:41
Re: U Toyoty se zbláznili!!!
>:D :yes:
25. 4. 2009 16:34
Ceny aut v ČR
V Česku musíte od oficiální ceny vybraného auta odečíst 100.000,-, dále odečtěte akční slevu a jste na reálné ceně vybraného auta. Tahle malá a docela pěkná Toyotka by měla začínat na 299.000,- mínus 14.900,- akce, výsledek základ za 284.100,-, vše navíc je zlodějna.

Podívejte se kolik stojí auta v USA a v Japonsku.

Dokud budou v Česku trumberové, kteří poměřují lidi podle jejich auta, a auto je pro ně věc nejvyšší prestiže a dokonce jsou ochotni se kvůli koupi auta zadlužit, budeme mít nejdražší auta v EU.
25. 4. 2009 11:07
Re: U Toyoty se zbláznili!!!
No sx4 aj tak vypada... Vidis, presne o to tu ide, ty by si si to nekupil, lebo by si radjes preferoval Sx4 ci rav4, ci cokolvek, ale v podstate ani tie ine by si nekupil, takze iba melies a melies, a toyotu to asi tiez nezaujima, lebo to auto je pre ludi, co potrebuju mini suv do mesta a aj na take auto maju. Ti ludia, podla mne celkom ferovu cenu , a ani ziadne SX$ky riesit nebudu. 120 kusov rocne je uplne realny ciel.
25. 4. 2009 11:03
Re: cena
Tak ale toto je uz vrchol demagogie.
1., snad to neni problem, ze si automobilka chce vytazit co najviac z noveho modelu... a presne takto funguju zakladne mechanizmy predaja aut.
2., Za to, ze Ty na to nemas este nemusi byt kazdy iny clovek, kto hlada auto v tomto segmente, ktory je mimochodom zastupeny u nas iba Soulom a UC, ci este suzuki Jimny, ale to je ine kafe trosku, a pavci sa mu UC, tak hadam nebude cakat roky aby si to auto mohol kupit za polovicnu cenu... ba hned po desiatich rokoch z bazaru co? neviem, ale mne pride ze jedinym zufalcom si tu Ty... >:D
Avatar - JGucci
25. 4. 2009 00:26
U Toyoty se zbláznili!!!
Oni chteji tohle auticko, ktere nedosahuje delky ani 4m prodavat ve ctyrkolce za 520 tis??? Vzdyt uz RAV4 je od 540 tis (dobre uznavam, je to uplne o jine vybave, ale stejne)...SX4 je o 100 tis levnejsi a pritom o ca 15 cm delsi...tuhle Toyotu si fakt moc lidi u nas nekoupí...
24. 4. 2009 20:10
fantastická cena...
25000 us dolíků za tuhle myšku? Hm.... tak to je vidět, že v Evropě jsou dojné krávy - zkusme se mrknout, co od toyoty dostaneme za tuhle částku na us trhu.... to jsou mi rozdíly...
Avatar - twistedTSD
24. 4. 2009 19:04
Re: cena
jo ale ta fabia nema ani centralni zamykani atd....i kdyz i mne ta cena pripada vysoka...
neregistrovaný "Culdaraztriptaco"
24. 4. 2009 18:06
Dík, nemám zájem...
... tak tento vůz moc nemusím...
24. 4. 2009 18:02
Re: cena
Jsou zoufalci, co na to maj a jsou zoufalci, co na to nemaj. Jak jsi na tom ty?
24. 4. 2009 16:46
Re: cena
PS Ted jsem se docetl, ze jich chteji v CR za tento rok prodat 120 ks. Ambiciozni cil pri teto cene, ale asi by to tak nejak mohlo byt. Tolik zoufalcu by se v cele CR mohlo najit.
24. 4. 2009 15:56
Re: cena???
Bez ohledu na to jak pusobi, je jeste o par cm kratsi nez Fabia.
24. 4. 2009 15:54
Re: cena
Auto velikosti Fabie za 400tis. Brrr. To bylo sakra dost i pred krizi. Jenomze cenu je nejprve nutno napalit a oskubat hejly, kteri maji pocit, ze bez moveho modelu uz nemuzou zit ani o par mesicu dele. A pak napalenou cenu zuzitkovat v druhe fazi prodeje, o par mesicu pozdeji, ktera zacina inzeraty na "uzasne akcni slevy". Davy neodolaji, kdyz "ted je to tak vyhodne a muzeme si koupit "drahe" auto levne a "usetrit" tak desitky tisic". Za oznamenou cenu si v CR poridi UC jen par desitek zoufalcu.
24. 4. 2009 14:34
Re: cena???
mám pocit, že na délku je pod 4 metry - takže spadá do kategorie prdítko, na fotkách vždy vypadá všechno větší :-)
neregistrovaný "probablyme"
24. 4. 2009 14:25
Re: cena
no podla mna je cena tak o 25 - 50 tis. nadsadena, to pri vsetkej ucte k Toyote ;-\ ...
24. 4. 2009 14:05
Re: cena???
Na vlastné oko to auto nie je nijak malé -pôsobí mohutne. Prdítkom by som ho určite nenazval.
24. 4. 2009 12:46
cena???
půl mega za tohle prdítko??? doufal jsem, že "krize" alespoň dostane ceny aut (zboží) v čr do reálu, ale prodejci "drží", uvidíme kdo déle
neregistrovaný "RIO2"
24. 4. 2009 11:54
cena
Mna celkom príjemne prekvapila cena. čakal som vyššiu. V podstate konkuruje rovnako vybavenému Soulu. teda až na tie motory... Tá palubovka je skutočne na 8-s
24. 4. 2009 10:56
Re: Palubka... ach jo
ja jezdim na tempomat i po meste, tedy nevidim duvod proc by mestske auto nemohlo mit tempomat, a i z toho duvodu ze i mestske auto muze jezdit i mimo mesto ;-)

je to asi jako proc by melo mit mestske auto nadrz vetsi nez 10 litru, nebo proc by melo mit mestske auto maximalku vetsi nez 90km/k, nebo proc by melo byt mestske auto kdyz existume mestska hromadna doprava >:D
24. 4. 2009 10:18
Re: Palubka... ach jo
tempomat to ma asi taky, ze polozis cihlu na plynovy pedal, a ono to pojde presne 133.4km/h. Po rovine...

Preboha, naco by bol u hentakeho mestskeho prditka so 66kW tempomat???
Avatar - Ada je zase tady
24. 4. 2009 09:52
Palubka... ach jo
Ten sdruzeny pristroj je fakt na palici :no:

Ma to vubec tempomat? Toyota se o tom cudne nezminuje.