Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Lexus RC 350 a RC 300h: Nové kupé jako V6 nebo hybrid

Tokijský autosalon bude místem světové premiéry nového Lexusu RC. K vidění bude jak zážehová, tak hybridní verze.
Zpět na článek
Avatar - N6600
4. 11. 2013 11:17
Este jedna premiera :)
Tento model zaroven uvedie evoluciu Lexus Remote Touch. Ovladanie mysou sa meni na touch pad. Je to i na obrazkoch... :-)
Avatar - N6600
5. 11. 2013 07:33
Re: sklamanie
Co sa tyka IS-F, mam pocit, ze bude musiet prejst este dodatocnymi upravami. Z dovodu normy Euro 6, tusim. Preto sa s nou tak neponahlaju.
Inak suhlasim. Concept je nadherny a tiez ma mrzi, ze design do seriovej vyroby upravili.
4. 11. 2013 16:44
Re: sklamanie
Viem, ze RC-F bude, ved jeho GT500 verzia uz brazdi okruhy. Predchadzajucim prispevkom som chcel naznacit, ze kombinacia exterieru studie LF-CC a atmosferickeho V8 by ma dostala do excitovaneho stavu, zial, mozno prave kvoli tymto ocakavaniam ma fotky spolu s infom o motoroch sklamali - teda najma tie fotky, kde auto prebralo z konceptu vsetko, co sa mi nepacilo a zmizlo vsetko, co sa mi pacilo :-)
Avatar - N6600
4. 11. 2013 13:14
Re: sklamanie
Neboj, model RC-F je na plane :-) Najprv civil verzie a nasledne high-end. Suhlasim, ze concept je nadherny, ale do seriovej podoby sa nikdy takto nedostane. Rovnako to bolo aj u modelu GS :/
4. 11. 2013 12:57
sklamanie
na tento model som sa tesil, lebo som tajne dufal, ze dizajn bude podobny tomu z videa konceptu: [odkaz] a takisto som dufal, ze bude mat pod kapotou V8 z IS-F. Namiesto toho dizajneri vykuzlili toto cudo plne hran i oblin a dali tam stvorvalcovy hybrid. za mna - :no:
neregistrovaný "JohnST"
4. 11. 2013 16:45
Lexus
No to auto je fakt jak po buracke. Toto sa moze pacit akurat nejakemu mladikovi , ktori stale dokola pozera rychlo a zbesilo.
A nesvieti pod tym autom nahodou v noci modre svetlo? >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] :no: :no: :no: :no: