Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Tatra Phoenix vítězem tendru v Surgutu

Nejnovější modelová řada kopřivnické automobilky dosáhla vynikajících výsledků v náročných testech a zvítězila v tendru na vozidla s konfigurací náprav 8x8.
Zpět na článek
Avatar - Rubb
18. 3. 2014 08:50
Re: oki
Přesně tak, kéž by jim to vydrželo... ovšem s naší zahraniční politikou, kdy lezem do zádele USA to asi dlouho nevydrží... ;-\
Avatar - Parda71 (BMWfans)
18. 3. 2014 22:07
Re: oki
Moje osobnost s tímto nemá nic společného. Jen mám zdravý pohled na věc. V dnešním globálním světě taková země jako je ČR bez velkého partnera prostě neobstojí. Ekonomicky to pro nás je Německo, ideově a politicky jsme teď za krále Milouše na rozhraní Ruska a USA, Podívej se na Ukrajinu, jak je to velká země s obrovským potenciálem, ale k matičce Rusi ji to pořád táhne. Čímž neříkám, že je máme následovat, tohle je druhý extrém, ale my bez podpory velkých zemí být nemůžem. Nebo mi to objasni, jak by sis to představoval, když teda jsem já ten, kdo se vymlouvá.
18. 3. 2014 12:47
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Hittman
18. 3. 2014 12:43
Re: oki
Já bych nelezl nikam, ale byl sám sebou.
Avatar - Hittman
18. 3. 2014 10:50
Sankce
Jakmile UE zavede sankce (pokud na to budou mít koule a ne jen hubu plnou keců), tak má Tatra stejně útrum.
Avatar - Rubb
18. 3. 2014 17:30
Re: oki
Přesně tak, nikam! A to že jsme nedůležitá zemička je lidmi jako Parda71, kteří nemají odvahu se postavit a narovnat, jen se vymlouvat, proč to nejde. Bohužel ČR je jich plná...
Avatar - Parda71 (BMWfans)
18. 3. 2014 16:55
Re: oki
A to si myslíš, že si to tak prťavá a v globálu nedůležitá zemička jako je ČR může dovolit? Nejsme Švýcarsko.
Avatar - Rubb
20. 3. 2014 08:01
Re: oki
Tohle nezmění prezident, musí se tak chovat společnost. Jak píšeš: Mít partnera ve velké ekonomice a částečně si s ním hrát do not - podtrhl bych to částečně, protože je velmi důležité mít svůj vlastní názor...
Jinak v podstatě souhlas ;-)
Avatar - Parda71 (BMWfans)
19. 3. 2014 12:15
Re: oki
Taky nejsem fanda MC Miloshe s hitem buble gum, Ono mít pevný názor je hezká věc, což bylo za dob Klause časté a nebyly to zrovna v očích EU populární odkazy, nicméně neřekl bych, že tohle rozhoduje o suverenitě státu. Mít partnera ve velké ekonomice a částečně si s ním hrát do not, to není žádné vymlouvání a neschopnost narovnat se, z čehož jsi mě obvinil, ale chytrost té či oné politické reprezentace. Suverenita státu se hodnotí dle mého úplně jinak a to stabilitou politické situace, jednou zahraniční politikou a obecnou úrovní společenského žití v dané zemi, což se neslučuje s korupcí a obecným bordelem, který tady je.
Avatar - Rubb
19. 3. 2014 10:07
Re: oki
Za prvé, nemám rád ožralu Milouše ( ne že bych vychvaloval Klause, ale ten se aspoň nebál stát za svými názory i proti EU). Za druhé, pokud nebudeme mít nestranné, na pravdě se zakládající a pevné názory na věc, tak nás ostatní budou pořád brát jako zadek Evropy. Nemůžeme pořád někomu slepě přitakávat (momentálně spíš USA). ČR je "Kam vítr, tam plášť", takhle suverénní stát nevypadá...
Avatar - Hittman
18. 3. 2014 20:22
Re: oki
Nemusíme být Švýcarsko, stačí, když bude sami sebou, tak, jako bývali naši předci, kteří měli více hrdosti a patriotismu, než má dnešní de-generace. Jinak i malý krámek či podnik dokáže prosperovat v prostředí globálních hráčů, ne?
Avatar - petr164
18. 3. 2014 16:32
Re: oki
Slušní lidé zde nikam nikomu nelezou. Vypadá to, že pouze Vy s tím máte zkušenost. K tématu článku nic? Typické...
Avatar - Barrichello
18. 3. 2014 08:50
Dobré zprávy
jen tak dál, at Tatra šlape :yes:

Zakázky jako tyhle jsou pro Tatru velmi důležité
Avatar - vabis
18. 3. 2014 08:34
oki
Tak jen aby zas nebyly trubky v plastu místo mědi a nezakryté kabely, ale jinak samozřejmě velká gratulace, kéž by to vydrželo ;-) :-!
Avatar - Rubb
19. 3. 2014 10:05
Re: oki
Za prvé, nemám rád ožralu Milouše ( ne že bych vychvaloval Klause, ale ten se aspoň nebál stát za svými názory i proti EU). Za druhé, pokud nebudeme mít nestranné, na pravdě se zakládající a pevné názory na věc, tak nás ostatní budou pořád brát jako zadek Evropy. Nemůžeme pořád někomu slepě přitakávat (momentálně spíš USA). ČR je "Kam vítr, tam plášť", takhle suverénní stát nevypadá... ;-\