Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nové Audi RS 3 se inspiruje konceptem A3 Clubsport Quattro

Koncept A3 Clubsport Quattro s pětiválcem o výkonu 525 koní ukazuje možnosti úprav modelu A3.
Zpět na článek
Avatar - woody-alien
1. 6. 2014 11:26
Re: No, ty roury vzadu,
To mi připomíná včerejší den u koní v jedné vesničce u nás. Jdeme s rodinkou po příjezdové cestě a u kraje mi manželka ukazuje opravdu hodně "hustou" Oktávku. Monstrózní křídlo, přední kola oranžový, zadní zelený, mračítka atd. Říkám "Vůbec mi takovej hnus neukazuj". Asi moc nahlas, protože kdyby pohledy bodaly, byl jsem od místních postávajících mladíků přišpendlenej k nejbližšímu stromu. >:D
1. 6. 2014 10:58
Re: VIDÍTE TY TRYSKY POD PRDELKOU? TO JE NOVÝ RAKEROVÝ POHON
Ty jsi si asi dobil baterie. Nech už toho opruzovaní. >:-[]
1. 6. 2014 12:14
Re: No, ty roury vzadu,
Ale hoši, maximálně bych ty "roury" zastrčil o takové 3 cm do nárazníku, průměr bych nechal. 525 koníků musí přece dýchat. ;-)
Tohle Audi je nádherné! :yes:
Avatar - Midlosek
1. 6. 2014 11:03
No, ty roury vzadu,
to je vážně hnus evokující možná tak hodně hustý tuzing...
Avatar - woody-alien
1. 6. 2014 16:13
Re: No, ty roury vzadu,
Ó pardon, to mi ujelo... ;-)
1. 6. 2014 15:49
Re: No, ty roury vzadu,
Gentleman nikdy nekritizuje vzhled na veřejnosti (ženy, auta...).
Avatar - Ham.
1. 6. 2014 13:18
Re: No, ty roury vzadu,
Zarazit a dát je černé a je po ptákách ;-) Myslím, že to tak v reálu i dopadne. Tohle je koncept určený na sraz tunerů, takže tuzerský vzhled se jaksi očekává.
Avatar - Midlosek
1. 6. 2014 12:28
Re: No, ty roury vzadu,
Souhlas, to zapuštění do nárazníku by maximálně eliminovalo tenhle "felda tuzing efekt".
Nakonec i víc koníků muže dýchat elegantně :-)

[odkaz]
Avatar - woody-alien
1. 6. 2014 11:51
Re: No, ty roury vzadu,
No vidíš, takže vlastně i Felda Kombi je zábavné auto. ;-)
Avatar - Midlosek
1. 6. 2014 11:32
Re: No, ty roury vzadu,
:-) Vídal jsem jednu Feldu kombi s hodně podobnou rourou. Vždy mi pohled na to auto způsobil na tváři úsměv.
Avatar - Dave-lamino
1. 6. 2014 16:50
Maska
přijde mi na takový klenot laciná ............ .Zadní řešení difuzoru ,někdy méně je více .Tohle je hodné tunera nikoliF profesionála .Středová konzole interieru neosobní zlatá Skoda ,VW a jejich řešení .
Avatar - Jeremy.McKvak.ANTIDIESEL
VIDÍTE TY TRYSKY POD PRDELKOU? TO JE NOVÝ RAKEROVÝ POHON !!
>:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D
tahle vyfuněná tsi spalovací popelnice [odkaz] bude nejspíš muset použí podobné fíčovinky jako turboředění vzduchu v laufu aby vůbec EURO6 udělala s 386kW pod přední kapotou to má jako vážně víc než S-ko [odkaz] 8-s >:D

KONTROLNÍ OTÁZKA SOUDRUZI: víte vy vůbec kolik tadle vwagónka žere? 4ři litryole!! dostane totiž RTU kit [odkaz] >:D >:D >:D >:D .. nejspíš >:D >:D >:D