Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Aston Martin Virage Shooting Brake Zagato: Britská perla s velkým Z

V Miláně si znovu pohráli s britským klenotem z Gaydonu. Virage přetvořili do podoby shooting brake. Pro jediného soukromého klienta.
Zpět na článek
9. 9. 2014 13:09
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
9. 9. 2014 05:09
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
8. 9. 2014 18:00
Re: Fuj to se mi nelíbí
Myslím si že zda se design líbí nebo ne je věc osobního vkusu takže nevidím důvod hned někoho hanit ;)
Avatar - Hotwire
9. 9. 2014 11:01
Re: Fuj to se mi nelíbí
Suhlasim, ale len do urciteho bodu. Napr na "tuningove" kreacie zigulikov z ruskych dedinskych ciest, sa nic ine nez hnus povedat neda. >:-[]
8. 9. 2014 17:53
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
8. 9. 2014 17:25
Hned se pozná designér,
auto vypadá skvělě. Takže si jen musím postesknout, že současné evropské automobilky už služeb profesionálních studií nevyužívají. Jejich disproporční nevzhledné výtvory potom hyzdí ulice. Typickým příkladem budiž třeba Fiat - první Punto a první generaci Grande Punta navrhl Giugiaro a měly ohromný úspěch, snad byly i autem roku. Koncernoví designéři navrhli třeba nic moc 2. generaci Punta a pomrvili dokonalé Grande Punto. Taky vymysleli nové Bravo, které vypadá jako rozšláplá žába a moc se nechytlo. Úspěšnou Alfu Romeo 156 a 159 udělal Giugiaro taky, zatímco oteklé Mito je dílem designérů Fiatu. Prostě na designu se šetřit nevyplatí, protože hlavně on prodává. To pochopili číňané a díky tomu jejich auta začínají vypadat k světu - aby taky ne, když je tvoří italští designéři...
Avatar - dewill
8. 9. 2014 14:45
Nádhera
Počkám si i na příď, ale už z těhle fotek to vypadá luxusně a líbí se mi to víc než někdy až příliš překombinovaný design současných Astonů.
8. 9. 2014 14:35
reklama
co ta reklama přes článek. Už s tím běžte někam, je to tu o autech, nebo ne? :no:
Avatar - Hotwire
9. 9. 2014 11:02
Zagato.
Design od Zagata je mne osobne uplne cudzi, este som od nich nevidel auto ktore by sa mi pacilo. Original design Astonu uz proste moc zlepsit nejde. :yes: