Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Šéf vývoje Audi potvrdil příchod třetí karosářské verze modelu TT

Již v minulosti se spekulovalo o tom, že nabídka modelu TT se rozšíří o sedan, Shooting Brake, nebo crossover.
Zpět na článek
15. 9. 2014 09:26
Audi
Prijdou mi tak trochu pomateny. TT bude crossover, u rady crossoveru Q3 pak muzou delat sedany a u sedanu pak sportaky >:D
Avatar - white label
15. 9. 2014 10:19
Re: Audi
Určitě to bude sb, jestli bude "přizvedlý" a nakolik je druhá věc.
Avatar - white label
15. 9. 2014 08:53
sedan
Sedan je (už vzhledem k aktuální A3) nesmysl.

P.S. Leda, že by šlo Audi proti současnému trendu a udělalo (z recese) sedan dvoudveřový. ;-)
15. 9. 2014 22:04
Re: VELKÝ KULOVÝ AUĎÁCI a AUDINY
jj
já myslím že zas tak horký to nebude [odkaz] ;-)

>:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D
15. 9. 2014 10:24
Re: sedan
Můj tip by byl shooting brake. Konceptů ukázali několik, očividně jim leží na mysli. Na druhou stranu, otálí s ním dost dlouho a crossovery jsou celkem v kurzu. Pokud však nebude ve stylu posledního SB, tak bych nečekal, že crossover zařadí mezi TT.
Avatar - AUDIRS6
15. 9. 2014 12:14
Re: Audi
Keby sa im pred rokom, či dvoma podarilo kúpiť tú Alfu, nemali by teraz takéto dylemy.
Proste niečo športovejšie - kupéčkovitejšie by sa volalo Q4, a TT by mohli rozšíriť o ten SB. a vybavené :-) - takto mi to prijde ako taký kompromis, že čo viac treba a ako to napasovať hierarchicky, dizajnovo a cenovo do ponuky. Totiž "crosoverové" TT by mohlo byť vzhľadom na imimidž TT drahšie než "Q4" - derivát Q3.
Ja si ale nemôžem pomôcť - sedany sú mi blízke - preto "4 dverové kupé" na bázi TT by som tiež uvítal :yes: - odstup od A3 sedan by bol aj cenový aj imidžový dostatočný :
potrebujú 4 dverové kupé proti CLA - nach sa páči ;-) . A3 sedan je bohužiaľ Európsky asi menej zaujímavá záležitosť, i keď ja mu držím palce - ako taká malá náplasť pre tých, ktorí ešte stále očakávajú 4,5 m sedan ktorí aj pekne vyzerá, nepoznám lepšiu voľbu. Hold - A4 trochu narástla...