Novinky
Gilgit
Umís nebo neumís, fakt je ze vcera v 18😁8 jsi tady napsal blbost.
To není o úkolech, ale o předchozích zkušenostech... Kdyby člověk z AAA nastoupil třeba k Dacii tak to beru, ale jak chce prospět svými zkušenostmi z obchodu s ojetými auty prodeji renomované značky střední cenové úrovně, to si fakt zatím neumím představit ;-\
Tak se podívej kolik "kádrů" z koncernu VW se dostalo na vysoké posty u konkurence, namátkou Neumann prezident Opelu, Schreyer prezident Kia, van Meel šef M divize BMW etc.
Lovit v cizích vodách je naprosto standardní, běžná praxe při shánění personálu do vysokého managementu.
To je jak srovnávat Billa Gatese s chlápkem z infolinky >😁 Nemyslíš, že předseda představenstva automobilky má trochu jiné starosti a úkoly, než šéf oficiálního dovozce v ČR?
Gilgit
Ty si vázne myslís ze v prípade nového séfa znacky VW osobní vozy v ČR, který nastoupil 22.9., se za tak krátkou dobu výsledky jeho práce tak projevily na poctu nových registrací? A to v situaci kdy o koupi mnoha vozu které byly registrovány v posledních týdnech bylo rozhodnuto jeste pred tím nez u importéra nastoupil?
Tak to je jiná osobnost než nový šéf VW v ČR, který přišel od AAA ;-\ Tomu se zatím "podařilo" propadnout v prodejích za Hyundai :no: