Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: SsangYong Tivoli: Technické detaily korejské novinky

Malé SUV má pomoci zvýšit prodeje korejské značky. Auto bude lákat na zajímavý vzhled nebo příplatkový pohon všech kol.
Zpět na článek
Avatar - 3_diamanty
14. 1. 2015 10:22
no ty vole
teda musim uznat ze tento pocit sa mi od ssangyonga paci.... je to nieco podobne ako soul capture alebo juke.... crossovery su dnes v kurze...... a toto auto moze ssangyongu hodne pomoct, vobec by som sa nedivil kedby predaje yonga vo svete sa v tomto roku uz zdvojnasobili ... zda sa ze konecne u yonga svita na lepsie casy ... ale popravde uz bolo aj na case...

auto ma sebavedome proporcie aj interier [odkaz] uz sa tesim na jeho test v lete ;-)
14. 1. 2015 21:11
Mahindra
Ssayngyong koupila Mahindra a už vypadá celkem k světu. Ještě nějaký ten diesel a je v Evropě má šanci v pohodě.
Avatar - dolfi
14. 1. 2015 19:39
Re: no ty vole
Jo, mělo by se to jmenovat Tyvole, ne Tivoli >:-[]
Avatar - dolfi
14. 1. 2015 19:38
Re: Líbí
Až se to začne *, tak to bude :no:
Avatar - dolfi
14. 1. 2015 19:38
Re: Tá značka
Prý se budou jmenovat "BestCarEver" >:D
Avatar - TeeJay
14. 1. 2015 18:03
Líbí
Tohle je velmi příjemné překvapení, další korejské SUV, co má styl. :yes: Tivoli sice působí dost japonsky, ale to Evropan stejně není schopný rozlišit. ;-)

Škoda opět interiéru, vypadá lacině už na fotkách takže realita asi bude ještě o dost horší. ;-\ Uvidíme, co cena. Každopádně bych to zatím viděl na :yes:
14. 1. 2015 17:46
Tá značka
Neviete niekto či je niečo nové ohľadom zmeny názvu SsanYong-u, o ktorej sa tu dávnejšie písalo? Tento Tivoli vyzerá celkom fajn, ale obávam sa že časť potenciálnych zákazníkov by mohol odradiť už samotný názov značky, najmä tu v konzervatívnej Európe.A to by bola celkom škoda.