Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Aristokrat míří do terénu: Rolls-Royce potvrzuje příchod SUV

Vedení Rolls-Roycu rozhodlo, že vůz kategorie SUV je hoden nést na své masce chladiče sošku Spirit of Ecstasy.
Zpět na článek
19. 2. 2015 10:36
Re: Takový rozporuplný pocit...
Už v té době to zavánělo pózováním. U BMW to dělají podobně. Když něco rezolutně odmítnou (snaží se vymezit), tak je slušná šance, že za pár let otočí. Jak se říká, peníze nesmrdí.
19. 2. 2015 14:34
kecy kecy
Proste vidia, že suv letia a idú do toho aj iné značky (porsche, bentley), tak hurá ryžovať.
Avatar - lukas06
19. 2. 2015 09:47
Takový rozporuplný pocit...
Věřím, že se s tím pánové od Rollse nenechají zahanbit a udělají vše pro to, aby vůz vypadal důstojně ke značce...jen mnohem víc se mi líbilo, když rok, dva nazpět prohlašovali, že do takovýchto segmentů nepůjdou, že klasický majitel Rollse má ještě na sportování Ferrari a do terénu Range Rover. To se mi líbí víc. Rolls-Royce pro normální cesty a slavnostní příležitosti, prostě pořádná limuzína a na ostatní zase automobilky s přímým zaměřením na dané kategorie, které nabídnou dostatečný luxus dle svých měřítek!
Avatar - Blue Sun
19. 2. 2015 10:15
Re: Takový rozporuplný pocit...
No právě... a proč by měl Range, když může mít Rollse, že?
Avatar - Stejsn
19. 2. 2015 19:37
Od doby
co na náraznících plasty nahradily chrom, se u Rolls-Royce už nedá vůbec mluvit o jakékoliv noblese :-(
Avatar - flyboyeda
19. 2. 2015 19:20
Rolls Royce neuznává Maybach
Já neuznávám SUV od Rolls Royce už teď