Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Cadillac ATS-V+ by mohl dostat osmiválec o objemu 7.0 l a sedmistupňový manuál

Výkonnější verze sportovního sedanu střední třídy Cadillacu ATS-V by podle posledních informací mohla dostat motor původem z předchozí Corvette Z06.
Zpět na článek
Avatar - Barrichello
26. 5. 2015 12:04
Tak to by bylo něco
hodně brutální vozítko, to bz se pár lidem mohlo líbit, kor s manuálem. No začíná čím dál víc platit,že amerika dělá zajímavější a zábavnější auta jak evropa. Z Cadilalcu se pomalu stává takové BMW :-)
Avatar - Hittman
26. 5. 2015 13:02
Re: Tak to by bylo něco
To prodávat v Evropě, to by ekobyrokraty trefil šlak >:-[]
Avatar - 3_diamanty
26. 5. 2015 12:11
Re: Tak to by bylo něco
suhlas... radsej charizmaticky cadillac ako trojvalcove bawo :yes:

amerika ma o moc zaujimavejsie auta ... lenze napis to a hned je zle... ;-) ....
Avatar - Magister
26. 5. 2015 13:24
Re: Tak to by bylo něco
Není to lepší než foukaná 1,5l o necelých 300 koních jak nedávno představil VW? Já teda volím raději jeden sedmilitr s fakáčem na německé ekology... :-) .

Velmi sympatické....i když za mě spíše v té Vette na víkend (kdyby tak byla ještě o něco menší - pro Evropu)...na denní ježdění by to asi nebylo k uživení u nás.
Avatar - Hittman
26. 5. 2015 13:03
Re: Tak to by bylo něco
No takový škodovkáři by tě nejraději hned upálili jako Husa na hranici, za takové rouhání >:-[]
Avatar - MadPete
26. 5. 2015 20:14
Re: Tak to by bylo něco
Bohužel amíci (takže nikdo) si tyhle sedany nakonec nekupuje. Jako housky na krámě jdou Caddymu akorát SUV. A na amerických fórech pro změnu plkají, že si Caddy nemá hrát na sportovnost a dělat klasické houpavé lodě.
[odkaz]
Ale téhle bestii dávám :yes:
26. 5. 2015 18:04
sedm stupňů
Sedmistupňový manuál! No, to je dílo ;-) Docela by mně zajímalo, jak je to poskládané :-O
Mně se Cadillac moc líbí, hlavně pro jeho neobvyklé tvary, které se zcela liší od uniformity některých evropských automobilek.
Avatar - Barrichello
26. 5. 2015 13:46
Re: Tak to by bylo něco
Jo copak škodivkáři, to je kapitola sama pro sebe. Ty by to pojeli s čipnotu eRSou a ještě za 6 litrů na sto.
Prostě lepší auto neexistuje. >:D
26. 5. 2015 20:20
Re: sedm stupňů
7MT má i Porsche 991
[odkaz]
Avatar - MadPete
26. 5. 2015 20:03
Re: sedm stupňů
Je to poskládané do dvojitého (nebo už trojitého?) H. https://www.google.cz/search?…… />Zajímalo by mě, jak odlišit pětku od sedmičky. Zpátečka má doufám pojistku.
26. 5. 2015 16:15
Re: Tak to by bylo něco
A co se vlastně plánuje za motor pro CTS-V? Bude i manuál, nebo už ne? Nevíte?
Avatar - Magister
26. 5. 2015 16:14
Re: Tak to by bylo něco
Hlavně v Německu....ti to totiž vedou, jejich zelení.
26. 5. 2015 17:20
Re: Tak to by bylo něco
VW představil nějaký 1,5 litr? ;-)