Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: Nová Škoda Superb Combi zachycena v Česku zcela bez maskování

Čtenářka Auto.cz Silvie Nakládalová zachytila na dálnici z Mladé Boleslavi do Prahy trojici nových Superbů Combi. Nezamaskované automobily jsou opatřeny plnohodnotnými registračními značkami.
Zpět na článek
Avatar - white label
19. 6. 2015 20:06
Re: no to jsou
On může designovat cokoli, včetně hajzlprkýnek, kdežto ty je umíš maximálně tak pos.rat, stejně jako cokoli jiného...
Avatar - _Karel_
19. 6. 2015 19:43
Re: no to jsou
Své "holdeny" má každý národ, Kabaně jen někdo.
19. 6. 2015 20:47
Re: no to jsou
Poděl se, co je design pro inteligenty.
Jsem zvědav. :-)
19. 6. 2015 20:44
Re: no to jsou
Tak ta sedla. >:D :yes:
Jako zádel na hrnec, nebo na prkýnko? >:-[]
19. 6. 2015 18:51
Re: no to jsou
sám seš slovák podle toho jak píšeš:)
19. 6. 2015 18:26
no to jsou
neforemny zrudy. kopnete toho zezvejkanyho slovenskyho vandraka do pr*dele a najmete nejakyho designera
19. 6. 2015 20:50
Re: Novinka??
Přesně, také to nechápu. Redakce jezdí testovat auta do Hoškovic na letiště,které je 5 minut po dálnici od MB. Kdyby sjeli a kolem 14:00 čekali například u 8. brány maj takovýho materiálu že by o tom mohli psát týden, a rovnou vyzkouší testovaný vuz i při popojíždění ve městě >:D :-) Potkali by Rapid Spaceback Scout, Superba Combi, připravované SUV, mužou si nafotit i asijské verze modelů :-) Ale tyhle úlovky z cest, ještě nekvalitní to je hrůza :-)
Avatar - white label
19. 6. 2015 20:01
Re: no to jsou
Jestli to nebude i tím, že těch holdenů bývá mnohonásobně víc, než Kabaňů..., bohužel.
Avatar - _Karel_
19. 6. 2015 20:08
Re: no to jsou
Přesně tak to je a přesně tak jsem to samozřejmě myslel :-)
Avatar - Anonym
19. 6. 2015 20:04
Už dost
No nevim, mně už se ten stejnej disajn škodovek, seatů a vw přejídá. Vše na jedno brdo. Dnes to maj disajnéři hodně snadný.
Avatar - _Karel_
19. 6. 2015 20:14
Re: no to jsou
Jak praví písnička v jedné známé pohádce: Někdo má hadry na těle, někdo je nosí v hlavě…
19. 6. 2015 20:29
Re: no to jsou
No, tak tady se neshodneme, já vidím mimořádně pohledné auto :-)
19. 6. 2015 20:14
Re: Už dost
Kaban nekaban, kombiky Skodovky pocnuc Octaviou patrili u VW vzdy k tym elegantnejsim , staci porovnat s golfom kombi alebo Passatom, teda az na fabiu II kombi, ta dosiahla na uroven kombikov ostatnych koncernovych znaciek
19. 6. 2015 20:01
Novinka??
Jakápak novinka, stačí sedět u silnice č. 259 mezi Česanou a obcí Bukovno, denně je tam potkávám bez maskování jak to mastěj 120km/h. Okolo samotné Časany jsou pak samozřejmě taky k vidění a na semaforech i k prohlédnutí. Prvně byli vidět hned druhý den po premiéře, a to bez maskování...
Avatar - Anonym
19. 6. 2015 20:37
Re: Už dost
No nevim, já po každý vidim v novým modelu spatlaninu dalších modelů. U toho Superba třeba okoukanej předek z Leona, boky u všech stejný a zadek už mi splívá od Audi až po vše ostatní od VW. Kde jsou ty doby, kdy se dělali hezký, ale hlavně nový auta. Mimochodem, s timhle disajnem ostrých hran a světel přišel Fiat se Stilem před 13 lety a všichni Stilo hanili, co je to za zrůdu. Teď s tím přišel VW a všichni se tu ukájí. Když vidim vedle sebe stát Stlio a novou Octávku, tak mi přidou ze předu hodně podobný. Za mě VW disajn nuda a šeď. :no:
19. 6. 2015 20:25
Re: no to jsou
tech 9 plusu je od tech co vidi ze je to designovej odpad
19. 6. 2015 20:35
Re: no to jsou
tak to je pohledna i krabicka od sardinek z tveho pohledu. je to zcela fadni nezajimave co nicim nezaujme. je to totalne prazdne jiz od prvni myslenky. je to proste design pro velmi jednoduche lidi.
19. 6. 2015 20:38
Krasavec v akci
Ty fotky z prezentace v ateliéru byly moc fajn, ale přece jen vidět to auto in natura na silnici je ještě něco jiného. Bravo, Škoda! :-) :yes: :yes: :yes:
19. 6. 2015 20:00
Re: no to jsou
tak at jde designovat do armaturky myjava hajzlprkynka
Avatar - Egi
19. 6. 2015 21:19
Proboha
Vždyť už dobře měsíc jezdí Superby Combi po celé Mladé Boleslavi. Jestli je tohle senzace, tak si v pondělí stoupnu ke 13. bráně a poskytnu za nějakou finanční sumičku asi tak 1000 fotek vážené redakci >:D >:D >:D >:D
Avatar - 3_diamanty
19. 6. 2015 20:40
Re: Už dost
setrenie je podla mna jedna z hlavnych pricin toho preco maju dnes aj male auta rovnaku masku a rovnake svetla ako auta tej istej znacky o 3 triedy vacsie... uprimne.... ibiza po tom facelifte je uz skoro ako taky zmenseny leon.... nie zeby vyzerala zle... ale kedysi bol rozdiel medzi ibizou a leonom citelny a dnes? .... a plati to aj inde samozrejme... audiny od seba uz dnes nerozlisi ani vyskoleny odbornik a nove mercedesy? zacinaju byt na tom podobne... tie su spredu uz uplne rovnake od Acka cez CLA , GLA, GLE az po nove GLC ... keby sa nemuselo setrit asi by k tomuto nedoslo .... otazkou ale ostava preco aj taka bohata a slavna znacka ako mercedes musi na tomto setrit .... preco nemoze mat kazde auto original ako kedysi..... asi preto ze dnes je to uz len o biznise... auta su uz len produkty na zarabanie penazi.. nejaka charizma emocie a cit pre hodnotu.... idu bokom.... mame konzumnu spolocnost... s povrchnymi hodnotami a auta sa tomu podriaduju bohuzial.... stale vravim... zlate 90 roky.... to boli vozy .... a nielen vozy
Avatar - Mangalica
20. 6. 2015 20:14
Re: no to jsou
Holdene, víš jak se slovensky řekne topičova žena?

Choť to***!
19. 6. 2015 19:41
Pekne
ako pozeram tak pozeram na moje prekvapenie fakt po rokoch pekna skodovka...
uvidime detaily.... :yes:
20. 6. 2015 08:29
Re: Novinka??
Po Praze (Ruzyně, Motol, Petřiny atp.) zase jezdí maskované Mercedesy, muly z C a E. Ale nikoho to nevzrušuje a nefotí :-)
20. 6. 2015 00:57
Re: Už dost
Pozri si tie svetlá ešte raz. Sú úplne iné. To čo píšeš je úplný nezmysel. Majú iný tvar, iné proporcie.
19. 6. 2015 20:19
Re: no to jsou
já z poloviny, ale tak jak píšeš píšeš jeden můj známej slovák, když píše česky, používá stejný slova atd.
těch osm mínusu je od lidí, co berou "slovák" jako urážku:)
Avatar - kari.laz
20. 6. 2015 09:26
nic nového
Já jí okukoval na Hradecké dálnici 11.6.
Kombi bez maskování. I když řidič viděl, že ho kolega fotí, tak se zásadně nebránil a neujížděl. A to jsme jeli v Citigo, takže by s tím asi problém neměl >:D
Avatar - rokyta.p
21. 6. 2015 10:35
Re: Krasavec v akci
Je sranda, že "úniky" novinek z Boleslavi jsou na Auto.cz vždy z dálnice a točeny z jiného auta. Přitom po městě v dobrých lokalitách to občas vidět jde >:D Ale nevadí, to nic nemění na tom, že je to hezké auto :yes: Superb v kombíku bude podle mě o malinko hezčí než sedan, stejně jak tomu bylo u dvojkového. Tak držím zodpovědným palce, ať se dílko podaří :-)
Avatar - praděda7
19. 6. 2015 20:57
Re: Už dost
Automobilky se potýkají s EU normami a na styling jim už nezbývají prostředky a ani peníze... ;-)
21. 6. 2015 19:18
Re: no to jsou
omlouva te ze si vosel protoze slovensky topic je kuric. a jinak chot do ri*ti somar
Avatar - Ja Prvni 123
20. 6. 2015 18:44
Hmm... nemůžu si pomoct, mně se to nelíbí.
Nevidím důvd k urážkám, ale nelíbí se mi to.
Základní tvra bez nápadu, nepřiměřené proporce... a celý je to dohnaný křivkamu a výlisky přehnanými tak, že z toho vyšla karikatura.

Je to auto pro Čínu - a ani se tím netají.
:-(

A věčná škoda, že tam nebude i ta "normální" 1.4 = bez vypínání, a "jen" s 92kW. Přijde mi to jako lepší volba.
Píšou: "motorová paleta by se nicméně neměla nelišit od výchozího liftbacku"... což sice skrývá naději, že pokud by se neměla nelišit, pak by se tedy měla lišit - a mohli by ji tam dát, ale obávám se, že je to jen nedostatek zručnosti při práci s naším krásným, mateřským jazykem...
>:-[]
Avatar - dal
20. 6. 2015 13:16
Re: no to jsou
:yes: :yes: :yes:
Teď jsi ale pana velkopodnikatele naštval!
Avatar - white label
20. 6. 2015 00:30
Re: Nesprávné proporce
Na nový Superb Scout si musíš ještě chvíli počkat.
19. 6. 2015 21:00
Re: Novinka??
Tak si mel natocit a taky bys byl slavnej :-!
Avatar - 3_diamanty
19. 6. 2015 20:54
Re: Už dost
podoba tam je az moc velka suhlas..... predne svetla superbu su ozaj akoby prevzate z leona.... a zase sme pri setreni.... je ovela lacnejsie upravit uz "zname tvary" znamej optiky ..... ako vytvorit nejake nove svetla... rovnako cela bocna linka superbu.... vyzera to uz len ako predlzena octavia.... akoby octaviu predlzili o 15cm.... narubali na nu svetla z leonu.... zadne svetla akoby zase pre zmenu prevzali z octavie a rozsirili ich o cast zasahujucu do veka kufra a bum ... novy superb je na svete... rychlo lacno bezbolestne .. zarabat to bude... plan je splneny... ze je to sterilne bez charizmy uz nikoho netrapi... prachy to vynasat bude a to je dnes hlavne...
20. 6. 2015 10:31
Re: SuperB
To nevím,ale v Německu je v konfigurátoru. :-) :yes:
Avatar - Dylan McKay
19. 6. 2015 21:40
Re: Proboha
Tak to příště udělej, to tě nenapadlo, Egi? Za fotku Snowmana nebo co se chystá ti zaplatí zlatem ;-)
Avatar - Ada je zase tady
19. 6. 2015 23:18
Nesprávné proporce
Proč to proboha tak tlačí ten předek po zemi? To to nemůže být o pár (3-4)cm zvednuté? Hned by to vypadalo lépe!

BTW: vsadím boty, že tomu chybí ruční brzda :no:
Avatar - praděda7
19. 6. 2015 21:01
Re: Vypada dobre
No ano, ale na můj vkus moc dlouhé...a není sám.....co tím automobilky sledují? :-!
21. 6. 2015 18:14
Re: objev stoleti
videl jsem ho tam uz pred puldruhym mesicem a v zivote by mne nenapadlo na takovou zrudu obetovat jediny bit na pametove karte
Avatar - 3_diamanty
19. 6. 2015 21:02
Re: Už dost
a prave preto su mi dnes sympaticke znacky ktore aj napriek tomu dokazu mat auta ktore sa navzajom nepodobaju ako vajce vajcu.... taka vitara nevyzera ako zvacseny swift... a ani rio sa nepodoba na sportage... v tomto kobuk dole pred znackami ktore este stale maju cit a zmysel pre originalitu a dizajn... :yes: tych znaciek je sice coraz menej ale stale ich par je... hlavne tych z azie :yes:
Avatar - Ada je zase tady
19. 6. 2015 23:11
Re: no to jsou
přece rendlíkovská kreatura >:-[] >:-[] >:-[]
22. 6. 2015 10:23
Re: Hmm... nemůžu si pomoct, mně se to nelíbí.
Nedivil bych se, kdyby časem přišla. 110 kW je celkem vysoký základ. I Passat má 92 kW TSI. Leda by nečekali dost vysoké prodeje a nestálo jim to za to (tuhle verzi Škoda nevyrábí, museli by ji tedy dovážet; je tedy ještě možnost, že jim ten motor prostě pro Superb nedají).
22. 6. 2015 10:12
Re: Už dost
Ve chvíli, kdy díl změníš, byť jen trochu, tak jdou úspory z okna. A designéry na výplatní listině stejně mají.
Avatar - sargis
22. 6. 2015 07:50
minule
asi pre tromi tyzdnami som videl maskovany prototyp neviemcoho :-) na R1 za Nitrou smerom na Trnavu, nanestastie to slo v protismere (nie v mojom pruhu :-) Bolo to nejake MPV velkosti cca. Carens, Zafira, Touran....podla toho, co som stihol zazriet, inak sok, ked to clovek vidi prvykrat :-O
22. 6. 2015 06:46
Re: Novinka??
Leda že by to pak poslal do "divošek" na Primě :-)
20. 6. 2015 10:02
SuperB
Proč nemají vizualizaci kombi na stránkách v ČR a v cizině jo?
21. 6. 2015 17:31
objev stoleti
Je to pecka,videt Superba Combi na videu za jízdy..Stačí si zajet do Mladé Boleslavi a můžete si ho tam prohlidnout skoro u každého hypermarketu nebo ve městě :-)