Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: Pilot Formule 1 dělá autoškolu. V žigulíku. Uspěl?

Jednadvacetiletý pilot Red Bull Racing během řidičské zkoušky opisoval. Rovněž se podivoval nad technikou vozidla autoškoly.
Zpět na článek
8. 11. 2015 18:57
Je fajn,že si i někteří Rusové
umí udělat srandu z ruských fárošů.Čeští obdivovatelé všeho ruského by si z nich měli vzít příklad. :-)
Avatar - Magister
9. 11. 2015 07:56
Re: Je fajn,že si i někteří Rusové
To oni většinou jen tak od počítače, v pohodlí a luxusu demokratického a svobodného státu píší své kritiky a obdivují vzdálené Rusko....
Avatar - Barry Lyndon
9. 11. 2015 14:06
Re: me se libi ta oficirska cepice na hlave toho ourady
jj, ten komisař je nejlepší a nejvíc mu to sluší na tom náhledu :yes:
Avatar - wakantanka
9. 11. 2015 11:20
Re: Je fajn,že si i někteří Rusové
Mne sa náhodou páči, že autoškolu robia na tomto type auta. Doprial by som to aj našim rodákom podľa hesla : Ťažko na cvičisku, ľahko na bojisku ! " Resp. Na dobré (nové) sa ľahko zvyká.
Kto sa naučí jazdiť na tomto či niečom podobnom, bude v súčasnej dobe vedieť jazdiť hádam na všetkom čo má kolesá. >:D
10. 11. 2015 08:36
Re: Je fajn,že si i někteří Rusové
potrefena husa nejvic kejha >:D >:D >:D
9. 11. 2015 12:31
me se libi ta oficirska cepice na hlave toho ourady
ruskej oficir bez cepice je jen polovicni oficir
mozna, ze v ni v tom v rusku i spi...
a odpich na ty rampe taky není spatnej, jak po par metrech uz leti vzduchem.
jak pise samael, je fajn, ze si nekteri rusove umi udelat srandu z ruskejch farosu ...
Avatar - Chuck Norris
13. 11. 2015 22:17
Re: Je fajn,že si i někteří Rusové
Mám ladu, do ruska se chci podívat, projet cestu kostí, petrohrad, moskvu a přitom bych tam bydlet nechtěl. Stejně tak jako bych se chtěl podívat do ameriky, NY, LA, 66, vlastnit challenger 1970 ale bydlet bych tam taky nechtěl. Jsem obdivovatel všeho ruského nebo amerického? Ne... nemám rád ani jednu tu zemi a ani jeden typ lidí. Chtěl bych emigrovat z týhle zaprděný čecháčkovský zemičky co nikdy nebude svobodná, demokratická a ani už nikdy nebude naše, nejlépe někam hodně daleko kde si sami vládnou, neserou se s ***ema, feministkama, ekologama, od přírody blbejma lidma a dalšíma nemocnýma...