Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Toyota v prodejích opět překonala Volkswagen

Už počtvrté v řadě je letos Toyota automobilkou s celosvětově nejlepšími prodejními výsledky. V prvních deseti měsících prodala více vozů než druhý Volkswagen.
Zpět na článek
27. 11. 2015 17:14
Gratulace...
... k zaslouženému vítězství. :yes:
Avatar - netcar.xx
27. 11. 2015 19:28
Re: Gratulace...
Kdo ti dal ten minus? Nejake zakomplexovane vemeno ktere si koupilo ofixlovane embecko nebo KdF a ted se vzteky nevidi?
28. 11. 2015 15:40
To Vám
takhle jede madam Toyota na kole a předjíždí udýchaného borce a steroidech z Vlkohradu.
Mile se na něj usměje a povídá "A podívej... Bez podvádění..... "
Avatar - miromen
27. 11. 2015 20:04
Re: Tojótá
:yes:
Doufam , že se před ty patvary z dalneho vychodu co nejdřive dostane VW nebo GM. Nejlepe oba. Hlavně ať to neni na očich. >:D
Avatar - Barrichello
27. 11. 2015 22:24
Re: Tojótá
My doufáme že se GM dostane před VW, které bude až třetí. >:D
28. 11. 2015 04:29
Re: Gratulace...
Tech zakomplexovanych labilu se to najde.....
Jen at minusuji, kdyz jim to dela dobre.
Avatar - miromen
27. 11. 2015 20:25
Re: Tojótá
Tak ja samozřejmě nevybiram auta na zakladě prodeju. Jen jsem si utahoval protože se mi na součastnou produkci Toyoty dobře nekouka.
Avatar - white label
27. 11. 2015 20:01
Tojótá
To jo, to se člověk ani nemůže divit, že je stále první, když vyrábí takové krasavce jako na titulce k článku.
Dokonalý "vepřový kukuč", že by opatření proti oblibě značky Toyota u IS? ;-)
29. 11. 2015 07:15
Re: To Vám
Borec na to "koukej pořádně na cestu kolegyně, nefungují ti airbagy" ;-)

Tyhle tahanice "fanoušků" jsou k smíchu. Kdyby někdo nechtěl, tak se o SW motorů VW nikdo nedozvěděl.
28. 11. 2015 01:12
Re: Tojótá
Také mě jako první napadl vepř. Ten rypák, prostě krasavice.
Avatar - miromen
27. 11. 2015 22:46
Re: Tojótá
To určitě. Jen ta na te titulni fotce je vzhledem k jinym modelum Toyoty snesitelna. Alespoň mojim okem. :-)
Avatar - Barrichello
27. 11. 2015 22:26
Re: Tojótá
Tunder různých generací tu pár je, ale určitě ne tolik co RAMek a Fordů řady F (vč. Raptor) . Těch je tu daleko víc
Avatar - miromen
27. 11. 2015 22:19
Re: Tojótá
Tak v titulce je zřejmě novějši model Tundra a ja vidavam tuhle včetně shodne motorizace.....

[odkaz]

Zde knk kousek....

[odkaz]
Avatar - miromen
27. 11. 2015 20:51
Re: Tojótá
Vim že u nas Toyota netahne , ale kousek od bydliště mame salon Toyoty. Takže jeji modely vidavam poměrně často.
Jinak auto z titulni strany občas parkuje před barakem akorat v červene.....a jo libi se mi a navic nevim co tam davaji přesně za motor , ale podle zvuku je to minimalně 8 valec. Když s tim borec odjiždi tak mam dojem jako by odjižděl nějaky americky sporťak. Krasny a zvučny sound.
Re: Tojótá
"horší už to pak je živit" - vypatlánku, ber to tak ze je vecí kazdého majitele jak "živí" své auto. Slovo "horší" je v této souvislosti nesmysl.
Avatar - white label
27. 11. 2015 20:03
Re: Gratulace...
Ale to platí i pro Porsche... >:-[] ;-)
Avatar - white label
27. 11. 2015 20:09
Re: Tojótá
Proč by první (globálně) nemohla být dál zrovna Toyota?
Nemám s tím žádný problém, i když to nepovažuji to za nijak zvlášť podstatné.
Podle toho si snad žádný normální člověk auto (a nejen auto) nevybírá/nekupuje...
29. 11. 2015 08:56
Re: To Vám
Inu jestli potřebuješ být fanoušek, dobrá tedy. Jen je v tom drobný rozdíl. Nikdo v Toyotě nepřišel do vývojového oddělení a neřekl inženýrům... "hele, abychom ušetřili, udelejte z těch baglu placebo... ".
Tedy alespoň jsem nikde takový závěr nezachytil.
Každá automobilka ma nějaké kostlivce. Každá. Ale, že by je vyráběli takhle, v tom má VW prim. Jeho potíž je, že jako jeden z největších má jednu z největších odpovednosti.
Když se zdroguje Jágr a bude tvrdit, že se nic jako nedeje a v podstatě jako ok, tak to ma jiný dopad, coby "vzor", než Standa vedle z vesnice.
Avatar - Dylan McKay
28. 11. 2015 07:48
Re: Gratulace...
Kdyby se tenkrát vykakali na tu naftu... ;-\
Avatar - white label
28. 11. 2015 01:18
Re: Tojótá
Jo, vypadá to vážně jako pokus, udělat nejošklivější přední partii, minimálně ve své třídě. ;-)
Avatar - white label
27. 11. 2015 22:36
Re: Tojótá
Ta na té fotce nevypadá ani zdaleka tak hrozně, jako ta tady...
Avatar - white label
27. 11. 2015 22:10
Re: Tojótá
Tohle jsem naživo zatím neviděl, ale na titulce to vypadá fakt hrozně, bez ohledu na značku. Pokud to byl V8 benzín, tak to je vždy radost poslouchat, horší už to pak je živit, zvlášť u auta tohoto formátu.
Avatar - white label
27. 11. 2015 20:40
Re: Tojótá
Koukat se na ni v Evropě aktuálně ani moc (relativně) nemusíš. Podstatné trhy jsou pro Toyoytu jinde. Takže i v tomto ohledu no problem, ať si ji lidé dál kupují hlavně tam, kde ji kupovat chtějí.
Mě současný design Toyoty (až na výjimky) neoslovuje, na druhou stranu mi ani nevadí (také až na výjimky, viz např. ta titulka).