Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nová generace Suzuki Swift odhalena na prvních snímcích

V nastupující generaci Suzuki Swift výrazně změní svojí příď. Pod kapotou by se měly objevit motory z Balena.
Zpět na článek
Avatar - kosmonaut
18. 3. 2016 11:04
Paráda
Tohle je pecka. Drží se knedlík stylu, pořád veselé, pořád sympaticky nablblé. Možná ten zadní sloupek mohl být normálně vytažen až nahoru, ale jinak super. Mnohem sympatičtější než naivní renaultí cingrlátka, nebo volkswagenovská parodie na prestiž. Svišť :yes:
18. 3. 2016 12:41
Re: Přístroje
Náhodou ty kelímky od piva jsou super. Když vezu babičku neví kolik jedu a tak neprudí, že jedu 51 na 50tce.
18. 3. 2016 15:54
Oturbený svišť
Tak nám končí Swift ze staré školy.
Avatar - pumpkin
18. 3. 2016 13:41
Re: Palec hore
To by aj mňa zaujímalo. Podľa mňa by sa tu chytil. :-)
18. 3. 2016 15:15
Opět pěkné...
Nová generace Swiftu se od té současné po designové stránce nijak zásadně lišit nebude, což je ovšem dobře! :-)
18. 3. 2016 13:39
Palec hore
Za mňa super, sympatický dizajn. Ale stále neviem, čo s Ignisom, neviete či sú nejaké informácie ohľadom predaja v Európe?
18. 3. 2016 11:06
Minulej swišť
měl co nabídnout. Kola v rozích a motokároidní projev mi připomínal Mini. Snad bude nová generace stejně dobrá. Akorát motor by při svižnější jízdě nemusel tak papat, jako v minulé generaci. :yes:
18. 3. 2016 11:26
Přístroje
Ty kelímky od piva, to je dnešní mor. Vše ostatní je minimalistické, elegantní, ale tohle s čím přišla kdysi Alfa, to prostě nedávám.
Avatar - Hammunasakra
19. 3. 2016 09:42
Re: Minulej swišť
Tady čtu diskuze články radši jinde >:-[]
Avatar - 3_diamanty
18. 3. 2016 19:53
Re: Paráda
swift je paradny suhlas... ale ta klucka hore v dverach sa mi tiez moc nepozdava.... kazdopadne to asi bude opat moc dobre a sikovne male auto.... ;-) :yes:

tie uz podstatne mensie kukadla vpredu su v pripade novej identity swiftu velky krok vpred :yes:

PS: ten predny oval masky mi tvarom pripomina ten oval masky na velosteri ...
18. 3. 2016 13:04
svišť sviští
vyzerá dobre, aj keď maska normálnej verzie bude asi a la baleno. Dúfam, že redakcia venuje aj balenu ešte nejaký článok, lebo nevyzerá márne a v našich končinách to môže byť zaujímavá alternatíva na pomedzí tried.
Avatar - Emel
18. 3. 2016 12:53
Re: Paráda
Trošku to zžukovatělo... a obecně moc nefandím té zadní klice integrované do rámu okna... ale jinak by to mohlo být super, Swift se mi líbil a líbí.
18. 3. 2016 12:04
Re: Minulej swišť
Jojo, přesně tenhle!!! >:D >:D >:D

Díky čéče, už jsem začínal mít z těch dnešních článků amok, ale tys mě z toho vytáhl.