Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Smart Brabus jde do prodeje. Nejlevnější verze stojí více než půl milionu

Nejdrsnější produkční smart je v nabídce ve třech provedeních. Nejlevnější kupé Fortwo stojí v přepočtu více než 530.000 korun.
Zpět na článek
Avatar - 125S
10. 7. 2016 21:58
500 Abarth
To radši pro mě větší raketku v podobě fiatu 500 Abarth. Základní verze stojí 465.000,- Kč a má 1.4 turbo o výkonu 140k :-) . A to ještě existuje kit ESSEESSE za 72.950,- Kč, který zvyšuje výkon na 160k plus další hromadu úprav ;-) .
10. 7. 2016 14:04
Hm,
bukvice budou na silnici pěkně vystrkovat růžky... >:D
10. 7. 2016 14:19
Re: Hm,
Anebo nějakej dosavadní jezdec twinga >:D
Avatar - Twingo
10. 7. 2016 14:06
Hm,
Přijde mi to jako zbytečnost za tu cenu radši Fiat 500 abarth. Smart je i jako obyčejný model dost drahý a navíc nic převratného nenabízí a nevin teda jestli to je bůh ví jaká prémiovka aby si obhájil tu cenu. Je to prostě zbytečnost pro lidi kteří neví co z penězi. ;-\ ;-\
10. 7. 2016 14:30
Re: Hm,
V tom novém (obyč) jsem se ještě nesvezl, ale v předchozí verzi jsem toho nalítal docela dost, jelikož to bylo/je nejlevnější auto, které se dá u Hertzu ve Vídni na letišti půjčit. Mám pár fotek různých Smártů u mých recenzí (u českého pasátu a rumunského pasátu kombi). Po rakouských silnicích, včetně dálnic se s tím dá docela jet dobře, u nás to trochu skáče. Smart je fajn, ale za poměrně vysokou cenu, což samozřejmě u verze Brabus je dotaženo až do extrému.
Avatar - Twingo
10. 7. 2016 14:08
Hm,
Jako myslíš že vtom bude jezdit jenom určitá skupina lidí? V tomhle nebude jezdit nikdo. možná jen ty.
Avatar - 3_diamanty
11. 7. 2016 09:39
priznavam
ze mna akykolvek smart vobec nenadchyna pritom sa mi malicke auta hodne pacia a zvyknu byt sikovne a vizazou sympaticke... bohuzial ale zo smartu na mna nic taketo nevyzaruje a je uplne jedno ci je to kabrio alebo 5 dverova alebo tato brabus verzia.... skratka nevidim v tom ziadne carovne miniauto na rozdiel od povedzme fiatu F500 ktore je ozaj krasne a podla mna skutocne stylove a charizmaticke miniauto... u nas napriklad ten najnovsi smart v 5 dverovej verzii som tusim este ani nevidel ... to iste aj twingo ... ani po nom zatial stale ziadna stopa...... F500 pritom stretavam hadam aj kazdy den ... ak ozaj stylove mini tak za mna radsej fiat F500 ako akykolvek smart ...

rovnako nevidim zmysel tejto brabus verzie u tohto vizazou pre mna dost sterilneho a bezpohlavneho mini a este k tomu za taketo nezmyselne velke peniaze za ktore sa uz da kupit seriozny warmhatch o dve triedy vacsi ... a v konecnom dosledku to stejne nie je ani pekne ani stylove ani premiove miniauto ... a fiatu F500 nadalej nesiaha imidzom a charizmou ani po blatnik ... pritom som si isty ze smart ma aj na viac a vedel by byt skutocnym stylovym a charizmatickym miniautom .. len to treba chytit za iny koniec a ist na to uplne inak
Avatar - praděda7
10. 7. 2016 23:35
obludka
Oni ví dobře, proč neukáží fotku z profilu...........protože to z profilu vypadá jak po nárazovém testu...zepředu i zezadu ;-)
Avatar - 3_diamanty
11. 7. 2016 09:57
Re: 500 Abarth
ono zrejme aj taky faceliftovany UP s tym 66kw tsi bude daleko daleko... daleko jazdecky lepsi a aj stylovejsi ako tento bezpohlavny radobybrabus ;-) ... a o podstatne nizsej a zmysluplnejsej cene v prospech UPu s tsi uz ani nehovorim