Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Kia Soul facelift: Najdi (alespoň nějaké) rozdíly

Kia Soul dostala na domácím trhu omlazení pro druhou polovinu životního cyklu, změny jsou ale opravdu jen minimální
Zpět na článek
Avatar - Uživatel_5340709
24. 8. 2016 17:38
Můj vztah ke korejské
"rychlé šicí jehle" je znám, nicméně, Soul je tu na světě už hezkých pár let a pořád vypadá celkem dobře. To se musí uznat. :yes:
Avatar - Ja Prvni 123
24. 8. 2016 17:32
No to je troufalost!
Kdyby tomu dali aspon jina svetla a znacku Hyundai, mohlo jit o vytvoreni neve tridy a prevratnou zmenu automobiloveho sveta...

:-P
Avatar - Doupik
13. 11. 2016 21:44
Re: Můj vztah ke korejské
T-GDI právě objednáno v ČR. Skvělý kup za ty prachy.
Avatar - 3_diamanty
25. 8. 2016 08:45
Re: opat
a skus teraz pohlad na americke cesty... a razom by to podla tvojho meritka musel byt krasavec ;-) ... ono je to aj v motoroch a dostupnosti tychto aut ... americanom viac sedia 1,6 gdi a 2.0 gdi ako nam kombinacia 1,6gdi s nejakym nevhodnym a drahym crdi dizlom ( kedze stejne sa vacsina tohto maleho auta kupuje u nas v benzine ) ... takze skoda chybajuceho silnejsieho benzinu ( kludne tam uz miesto dizla mohli dat to silnejsie 1.0 t-gdi zo ceedu po facelifte ... skoda ) ... americania dokonca dostanu uz od buduceho roka aj 1.6 t-gdi verziu z kie forte/ceedu s 204 konikmi... takisto el soul je pridrahy.... 900 tisic za auto s dojazdom 200km da dnes ozaj malokto ... ale ked si vsimnes predaje soulu v eu sa pomalicky dvihaju... ono by to chcelo viac motorov a vhodnejsich motorov .. ja verim ze problemom tu nie je dizajn.... pretoze ako vidime v amerike sa soul paci a pozitivne ohlasy na dizajn najdes aj u nas u testerov .... ale budme uprimni... za 14 tisic by som si aj ja skor zobral ceed s gdi ako soula... takze je to aj o tom.... ak nechce byt soul v tieni inych vozov mozno by mal ponuknut aj 4x4 a viac kombinacii motorov .... aspon 3-4 motory ako ponuka aj konkurencia od capturu a dalsich.... asi je zbytocne tu niekoho o niecom presviedcat... poviem len tolko ze co strati soul v eu tak stvornasobne si to vynahradi v amerike... takze u nas ako spestrenie trhu preco nie...
Avatar - pallas
24. 8. 2016 23:27
Re: opat
to ja mám názor presne opačný. Kia Soul nebolo pekné auto ani vtedy, keď prišlo na trh, ani po facelifte, a ani teraz. Stačí sa pozrieť na európske cesty - nechce to nikto.
Avatar - 3_diamanty
24. 8. 2016 22:28
opat
facelift ( podobne ako ten v riu ci ceede ) ktory kia ani nepotrebovala... vzhlad soulu je tak premakany a zaujimavy a neokukany ze sa kludne zaobide aj dalsich 5 rokov bez zmeny.... ale ok... chapem... ;-)
Avatar - 3_diamanty
24. 8. 2016 22:26
Re: Můj vztah ke korejské
americkmu trhu zavidim to t-gdi ktore tam dostanu..... ale tak popravde treba povedat ze soul je tam v inej pozicii ako v eu... tam je to celkom trhak ;-) .. u nas v eu ani sportage nema take velke cisla ako soul v amerike ... uz len cakam ze v dalsej generacii snad dostane aj 4x4 ... :yes: