Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nejdivnější, nejnevkusnější... Tuningová smršť SEMA Show 2016 v obří galerii!

SEMA Show nabídla opět pestrou přehlídku tuningových kreací, za jejichž vznikem stojí vedle nezávislých úpravců i samotné automobilky.
Zpět na článek
7. 11. 2016 23:45
Tuning! Jo!!!
Tak vážení a milí pisálci . Vem me si to trochu jinak tyto 2 bezvíznamné komentářem od lidí, kteří podle mého názoru mají sériovou káru a na autě ne vymění ani kolo to zrovna sedící. A dát do titulku ,,nevkus" mi též přijde hloupost. Tato akce je přesně o tomto je to výstava a propagace o tom co je možné i nemozné a svim způsobem i extrémem . Podle mého názoru lidé, kteří by tuto akci viděli na živo to neřeknou. Také bych rád toto viděl na živo. ;-)
7. 11. 2016 23:04
Tuning! JO!!!
Proč ne!??? Je to každýho věc a
komu se to nelíbí, ať si ** políbí a nečumi na to. Pro někoho je vrcholem Fobie nebo Fávo pro jinyho upravený Cadillac!! Takže za mě, jasně že JO.
8. 11. 2016 00:21
Re: Vizitka ACZ
Aky iny prispevok by si mohol clovek precitat od zakomplexovaneho ekoteroristu a tupej tesla ovce..naco ti je popis ked je to len hrba nechutnosti,ekofasisto?Hm?
8. 11. 2016 00:24
Re: Tuning! Jo!!!
Bol som minuly rok a 5 dni mal clovek co pozerat.
Kazdy milovnik americkych aut a tuning uprav od vymyslu sveta by si tu vystavu nemal nechat ujst.
Stoji to zato.
Avatar - Twingo
7. 11. 2016 22:24
Tuning? NE!!!
Já osobně mám rád extravaganci a odlišnost ale tuning se mi nikdy nelíbil a asi ani líbit nebude. SEMA je přehlídka nevkusu. Naprosto primitivní mi přijde recept (nebo jak tomu říkat) na výrobu tuningového auta. Recept zní: velká kola a snížit podvozek nebo velká kola a pro změnu zvýšit podvozek, to vždy upoutá pozornost ale nevím jestli pozitivní nebo negativní. Jediný tuning se který se mi líbí je od profesionálních a renomovaných tunerů jako jsou Brabus, Alpina, Mansory.
8. 11. 2016 08:28
Re: Vizitka ACZ
Vidim,ze tvoje IQ ovce ti nedovoluje chapat pisany text tak ti to prelozim do reci akou sa bavite doma.. Beee bee beeeee be be beeeeeee
8. 11. 2016 07:11
Re: Tuning! Jo!!!
Kdyby byla nejaka cestinarska show, taky se tam zajed podivat. Jedno po druhym, tuning zatim pocka..
Re: Tuning? NE!!!
Ale to nesmieš takto verejne písať, však ťa ukameňujú... ;-)
Vizitka ACZ
Tak toto je fakt len hŕba nechutností, nemôžem si pomôcť. Nájsť naozaj vkusný a pekný tuningový kúsok sa rovná malému zázraku. Čerešničkou na torte je, že sa páni redaktori zase na to úplne vysrali (nemá cenu vyjadrovať sa miernejšie, lebo to tak naozaj je) a nikto si nedal námahu aspoň dvomi-tromi slovami pod každú fotku načmárať hoci ten najmizernejší popis...
:no:
Re: Vizitka ACZ
No vida, ďalší úbožiak vyliezol z diery... :-!
Re: Vizitka ACZ
Pozri sa najprv do zrkadla, tam uvidíš tupca.
8. 11. 2016 02:05
vw v krizi
mě se hrozně líbila ta škodovka...
Avatar - jurajos
8. 11. 2016 11:02
Svojprávnosť
Bol aj v tomto prípade redaktor nesvojprávny a titulok vymyslel šéfredaktor?
Priložená galéria je kombináciou závodných áut, továrenských konceptov, typicky amerických originálov - rôzne druhy hor-rodov, pick-upov a SUV, veteránov a zopár bizarností. Žiaden divný nevkus neprevláda. V Essenne to býva výrazne horšie.
Avatar - JDM
8. 11. 2016 13:41
Sema
V podzemních garážích v Tokiu jsou k vidění lepší auta [odkaz]
Re: Svojprávnosť
Áno, titulok je divný, resp. predpojatý a tendenčný. Nemusím mať tuning rád, ani nemám, ale niekto ho proste rád má. V diskusii napíšem svoj názor, aj keď mnohým proti srsti, a pokojne sa oň budem hádať. Ale redaktor a informačné médium by si toto nemali dovoliť, majú nestranne informovať, nie propagovať svoje alebo niečie názory.
Zhodneme sa aspoň na tomto?