Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: BMW M1 se skrývalo v prachu 34 let! Najeto nemá skoro nic...

Máme tu zase jeden exkluzivní nález ze zapomenuté garáže v Itálii. BMW M1 z osmdesátek má najeto necelých 7400 km.
Zpět na článek
29. 12. 2016 12:22
M1
Tohle mě se stát nemůže....jsem se šel také kouknout do své garáže, ale všude samé harampádí... >:D. Mě by z toho asi prdla cévka, kdyby tam leželo jakýkoli BMW, natož ikonická M1.. :-). Každopádně lucker!
29. 12. 2016 11:59
Re: To je jako
Asi někdo, pro koho je to jen "auto" a nic víc. To co udělal, je něco jako svatokrádež...

Tohle je auto snů, na které musí mít člověk opravdu velký balík peněz. M1 je prostě ikona :yes:
29. 12. 2016 11:21
Re: To je jako
Spíš hozenou ve sklepě pod hromadou bordelu. Tohle nepochopím. Jak může někdo takovou automobilovou perlu zarovnat v garáži odpadkama. 8-s
29. 12. 2016 10:04
To je jako
mít v obýváku na zdi Golden Gate z Ikea pověšenou na stěně a Monu Lisu opřenou v koutě o zeď:)
30. 12. 2016 10:31
divne...
taky si nedokazu predstavit, ze mam 34 let v garazi auto, ktery tam minimalne prekazi a neresim to.
kdybych vedel, co to je, nebudu na nej vrsit harampadi...
spis by me zajimalo, jak se v italii ocitlo takoveto navic zjevne nemecke auto, ktere bylo dlouho drzeno mimo svetlo...
Avatar - Stejsn
29. 12. 2016 18:44
Re: Malinká
Jseš troll a trollové se krmit nemaj.
29. 12. 2016 16:55
Re: To je jako
Jedine co by davalo zmysel je ze zene zomrel muz, a ona nechcela predavat jeho veci, len sa bala jazdit takym autom - tak radsej drala svoj fiat 127, uno a potom 206ku. A ked sa teraz pani pobrala za muzom na vecnost, mohol nejaky stastny dedic oprasit okrem kopy kramov aj jeden mily bonus :-)
Avatar - Googlit
29. 12. 2016 14:56
Malinká
Malinká, ale opravdu jen malinká, nenápadná a nevtíravá, virální reklama na pažouty. Chce se mi blejt kam až ti frantíci s vnucováním těch jejich rendlíků nezajdou.
29. 12. 2016 13:56
No
Mě ani nepřijde, že by to bávo moc utrpělo. Bylo trochu zaprášené, ale jinak stačilo vyčistit, vyměnit kapaliny a pneu, trochu rozhýbat a mohlo jet.
29. 12. 2016 13:42
Re: To je jako
Těžko k tomu příběhu vymyslet "legendu". Žebrák v garáži nemá M1. Možná ten barák koupil po někom, ale drahé auto nestojí v garáži venkovského zboru. Člověku stojí v baráku "nějaké" auto a on se nepodívá co je zač? Leští pežota a vedle mu stojí jmění? Možná je to jenom taková vánoční pohádka:)