Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: BMW 2 GT vs. Renault Grand Scénic – Kdo je vzadu větší?

Otestovali jsme dvojici kompaktních MPV se sedmimístným uspořádáním. Má však třetí řada v těchto autech vůbec smysl?
Zpět na článek
12. 1. 2017 21:19
Jedna vec je jista...
...2GT je nejhnusnejsi BMW vsech dob a v soucasne dobe asi taky nejohyzdnejsi MPV na trhu. Fakt nechapu, jak tohle mohlo projit nejakym schvalovanim designu. A Mpaket tomu nijak nepomaha. 8-s :no:
Avatar - flyboyeda
12. 1. 2017 21:11
Scenic je lepší
A BMW styď se, že děláš takový auta, krom tohohle hnusu 2GT, 3GT, 5GT, X6, X4, i8, i3

seznam hnusných aut od BMW roste, no ještě že se dělají 3,5,7 posledních pár hezkých skutečných bavoráků
Re: Člověk se až zatřese hnusem
Nevedel som, že BMW 2 robia Francúzi...
Avatar - rohYpnol
12. 1. 2017 21:23
Zvláštní talent
Redakce má opravdu zvláštní talent ve videu nic neukázat >:-[] Celá hlavní myšlenka byla o tom, kdo je vzadu větší, přitom ve Scénicu redaktor ani nedokázal vrátit druhou řadu na své místo. Naopak do 2AT se usadil a druhou řadu vrátil... A ve výsledku se dozvíme, že Scénic je vzadu prostornější... No a pak nesmyslné pokusy o drift... 8-s 8-s

Od tohoto videa bych čekal právě ono srovnání prostornost, přístupu a praktických detailů. Takže bych začal od předních míst a ukázal, jak si redaktor postupně sedá sám za sebe a kolik mu zbývá místa... Ale opět, nic z toho...

No, nevadí, na garáži.sk uvidím vše co mě zajímá >:D >:-[] :-!
Avatar - iudex
13. 1. 2017 09:07
Re: Scenic je lepší
Trojvalec pod kapotou? ;-)
Avatar - ericho33
13. 1. 2017 00:55
Re: Člověk se až zatřese hnusem
Mne sa tiež dosť často vynára táto otázka. Ale vždy za tým vidím týpka s Renaultom, čo mu parkuje pred barákom, keď nie je doma >:D >:D >:D
Avatar - flyboyeda
12. 1. 2017 21:27
Re: Zvláštní talent
garáž je super, já od auto.cz neviděl ještě ani jedno video, nemám na to odvahu, obrázky dělají dobrý, ale kam se hrabou na meziplyn a garáž

čuz buz
Avatar - rohYpnol
12. 1. 2017 21:24
Re: Jedna vec je jista...
Design 2AT není o nic horší než kterýkoliv jiný BMW dnešní doby. Což asi není úplně pocta, ale co už >:-[]
Avatar - white label
12. 1. 2017 22:59
Re: Jedna vec je jista...
On píše o 2GT, kdežto ty o 2AT, které vypadá rozhodně o poznání lépe, než 2GT.
Avatar - rohYpnol
12. 1. 2017 22:21
Re: Člověk se až zatřese hnusem
by mě fakt zajímalo, co ti ti Francouzi udělali >:-[] >:-[]
Avatar - Ada je zase tady
12. 1. 2017 21:37
Člověk se až zatřese hnusem
když vidí ten francouzský křáp :no:
13. 1. 2017 04:26
Re: Člověk se až zatřese hnusem
A: A co je to vlastně ten francouzský sex?
Kamarád: Hm...jak ti to jen vysvětlit. Hele Ado, to je když lížeš tam kde se čůrá. Jasný?
A: Jasný!

Druhý den
A: Ahoooj, člověče ten sex po francouzsku je super věc!
K: Užil sis Ado?
A: Jo, jen ještě nevím, jestli se líže jen ten pisoár nebo i dlaždičky okolo? ;-)
Avatar - white label
13. 1. 2017 00:38
Re: Jedna vec je jista...
Pokud nerozlišuješ design 2AT a 2GT, pak to tvou původní reakci docela vysvětluje.
Avatar - white label
12. 1. 2017 23:00
Re: Jedna vec je jista...
S tím se dá poměrně snadno souhlasit. :-)
12. 1. 2017 22:46
V TV
V TV je Seagal a vy tady. BMW nevypadá příliš dobře, ale má své přednosti a jízdně bude velmi dobré. Renault má dobrý poměr cena/užitná h.
Avatar - pumpkin
12. 1. 2017 23:45
Má niekto skúsenosti?
Našiel by sa tu niekto, kto používa tretí rad sedadiel v tejto kategórii MPV? Mne to príde ako sedadlo typu "Výnimočne odveziem aj synovho kamaráta z krúžku" a že sa tretí rad použije tak 3x v živote. Pri tých minivanoch typu Voyager či Odyssey to ešte chápem, ale tuto je to fakt asi len marketingový ťah.

Tretí rad som si zažil dvakrát, raz v starom Sharane, keď sme mali super nápad cestovať šiesti do Švédska (to sme vždy losovali, kto pôjde sedieť do kufra) a raz práve v tomto BMW, keď to mal kamoš požičané. Samozrejme, starý Sharan bol veľkorysejšie riešený.
Avatar - white label
15. 1. 2017 16:34
Re: Budu tady za opicaka
Ten jsem jel taky, byla to ostravská předváděčka.
15. 1. 2017 16:27
Re: Budu tady za opicaka
Ten trivalce me zajima - kvuli manzelcinym pojizdkam. Musim ho prubnout.
15. 1. 2017 16:26
Re: Budu tady za opicaka
Ja myslim, ze vis, jak jsem to myslel...
Avatar - m.z.
13. 1. 2017 13:10
Re: Budu tady za opicaka
Uff, měl jsem AT a zrovna že bych já měl potřebu kecat...
Avatar - m.z.
13. 1. 2017 13:09
Re: Budu tady za opicaka
Omyl, bylo to samozřejmě AT, omluva za mystifikaci.
Pak jsem půjčenou i social verzi 218i s 3válcem a vůbec mi v tom nevadil, jelo to hezky a s dobrou spotřebou.
Avatar - iudex
13. 1. 2017 09:13
Re: Budu tady za opicaka
Tak opravujem: niet nad fantazijné závodiace MPV. ;-)
Avatar - iudex
13. 1. 2017 09:13
Re: Má niekto skúsenosti?
Ad posledná veta: presne to udrelo do očí aj mne: zboku super, spredu zdesenie, ako kolesá z bicykla. 8-s
13. 1. 2017 09:12
Re: Budu tady za opicaka
Jeste jednou: 225xi ve verzi GT neexistuje.
Avatar - iudex
13. 1. 2017 09:11
Re: Budu tady za opicaka
>:D :yes: Niet nad závodiace MPV. >:-[]
Avatar - iudex
13. 1. 2017 09:08
Re: Jedna vec je jista...
Nesúhlas, môžu si ruky podať, to je prašť ako uhoď. ;-)
Avatar - removed
13. 1. 2017 08:53
Re: Budu tady za opicaka
To jsi zase až moc krutej ;-)
13. 1. 2017 08:17
Re: Budu tady za opicaka
To by me zajimalo, kdes ho vzal, nebot 2GT ve verzi 25xi se tak nejak...nevyrabi.

Takze bud kecas hovadiny, nebos mel 2AT, ta samozrejme nijak ohyzdna neni.
13. 1. 2017 08:06
Re: Jedna vec je jista...
Tak tady se neshodnem, Grand C-Max sice neni nic moc hezkeho, ale zad 2GT se mi hnusi mnohem vice, kor kdyz je to premiovka, kde by estetika mela byt tak nejak v zakladu.
13. 1. 2017 08:00
Re: Jedna vec je jista...
Tak pindat o designu a nerozlisovat to, co je podstatne pro jeho hodnoceni u jednotlivych aut - to je opravdu pitomost hodna tveho formatu.
13. 1. 2017 07:34
Re: Budu tady za opicaka
Tak technicky proti tomuto podivnému Báwu asi nikdo nic nemá Vzhled je ovšem důstojnou konkurencí i takovému premiantovi jakým je SsangYong.

[odkaz]
Avatar - sargis
13. 1. 2017 07:34
Re: Má niekto skúsenosti?
7 ludi + bagaze 850 km do Nemecka a o tyzden spat....6 chlapov, jedna baba, prezili sme :yes: Pravda, v tretom rade sedela ta baba a utly chalan. Bol to Sharan 1. gen.

K videu - chyba mi udaj o redaktorovej telesnej vyske, aby som vedel si urobit predstavu, aki ludia vojdu do kufra. Myslim, ze svokra s vyskou 158 cm by sa tam naskladala :-!
Tiez ste do kufra mohli hodit nejaky referencny predmet, napr balenie vody.

K autam - Bavo je tu naozaj hnusne, mozno v ciernej metalize pod nocnym mestskym osvetlenim by sa dalo...

Scenic je super pokym autor pri jazde nezatocil kolesami a spod prednych blatnikov nevykukli 20" galusky.... :no: :no: Uz na mojom starom Golfe IV TDI som mal 205 gumy.
13. 1. 2017 07:16
Re: Budu tady za opicaka
Ja mam taky z 225xi vždycky vítr. Nema cenu se s tim autem pouštět do křížku ;-)
13. 1. 2017 04:21
Re: Jedna vec je jista...
Máš problém s klasickými sedany, kupé atd?
Avatar - pumpkin
12. 1. 2017 23:30
Re: Jedna vec je jista...
Počkaj, pozriem... Ale hej, súhlas. >:D
Avatar - rohYpnol
12. 1. 2017 23:14
Re: Jedna vec je jista...
nerozlišuji design 2AT a 2GT. Nemají si co vyčítat a jsou zcela stejného ražení i kvality, rozdíl je jen v celkově výraznější zádi GT.
Avatar - m.z.
12. 1. 2017 22:33
Re: Budu tady za opicaka
GT jsem měl nějakou dobu doma a nevím co všichni máte? Jezdí to hezky a nějak ohyzdné se mi taky nezdálo. Měl jsem 225i x drive a nasral jsem i nějaké sportovní auta, fakt slušné auto.
12. 1. 2017 22:30
lodgy
nabuduce dajte priestorove porovnanie s dacia lodgy. Sice skarede ako hnoj, ale ja so svojimi 196cm som sa zmestil do druhej rady a spojil som kolena a rovnako som sa zmestil aj do tretej rady a spojil som kolena a na hlavu som bol akurat v limite. V tomto segmente maju sice ine auta pozlatka, elektriku vsade, ale v priestore jednoznacne vyhrava dacia
Avatar - removed
12. 1. 2017 22:11
Budu tady za opicaka
...ale na BMW neshledavam nic zavadneho. Jasne, porusuje spoustu tradicnich bavorskych pravidel, ale vybavene solidnim motorem urcite nabidne o spetku kvalitnejsi techniku i zpracovani. Pravdou je, ze kolem neho chodim denne... A nikdy bez povsimnuti...
Avatar - woody-alien
12. 1. 2017 21:54
Re: Jedna vec je jista...
Dost často s tebou souhlasím, ale bohužel - Grand C-Max po stránce ohyzdnosti 2GT totálně válcuje. ;-)
13. 1. 2017 07:12
Re: Scenic je lepší
Tak i8 je podle me nádherné auto. Co je ne i8 špatně?