Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Eadon Green Black Cuillin: Do Ženevy míří nová automobilka, o které nevíme nic

Na ženevském autosalonu bude mít premiéru automobil Black Cuillin od doposud neznámého výrobce Eadon Green.
Zpět na článek
Avatar - nathan
20. 1. 2017 10:11
Hezká silueta
Kdyby realita vypadala jak ta silueta, byl by to krásný vůz. Líbí se mi retro a to nejen v auto dizajnu. Ono to není čistě o dizajnu. Jde o to, že v těch - jak to říct, starých tvarech je cítit něco jako ducha nebo tak něco. Lidé pořád obdivují starou architekturu, v Praze a jinde si fotí katedrály a podobně. I postaletích je z toho cítit majestátnost, prciznost starých mistrů stavitelů. To samé v nábytku třeba. Myslím že je to tím, že tehdy ten tvořitel do toho vložil něco jako lásku. Jsem přesvědčen, že v r. 2417 jestli nějaký bude, tak se lidé nebudou rozplývat a fotit si pozůstatky dnešních skleněných nákupních center a business komplexů. V nich totiž nelze spatřit nic, z čeho by člověk měl padnout na p*del. Před léty se mé ženě líbil PT Cruiser, koupil jsem jí ho. Už ho nemá ale stýská se jí, no :-)