Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Ferrari 812 Superfast se předvádí v akci a nabízí i pohled do svých útrob (+video)

Ferrari k prezentaci nového vrcholu ve své nabídce v podobě modelu 812 Superfast využívá mimo jiné i videa. Ta vedle emotivních jízdních záběrů odhalují i techniku novinky.
Zpět na článek
Avatar - Petrolhead_CZ
20. 3. 2017 13:25
V12 Maestro
Neuvěřitelný stroj. A k tomu nejvýkonnější atmosférický motor v silničním autě všech dob :-) :yes:

Miluji ten náhled do nového designového jazyka značky, který se poprvé objevuje právě u 812, zejména na přídi. Zbytek je nádherně ucelený a dle tradic značky. Musí to být neskutečný pohled, když vás tohle dojede ve zpětném zrcátku a následně vezme zvukem V12 z těch laufů a mizícími dominantními kulatými svítilnami...
20. 3. 2017 12:40
Atmo 800PS
je hustý :yes: :yes: :yes: :yes:
Vím, že jsou tady milovníci manuálu (včetně mě) ale tady to už by bylo asi moc...zpomalilo by to strašně auto, šílený komprese a stejně je to motor vepředu, takový brutální GT.
V tomhle případě bych možná ani já manuál nechtěl, ani kdyby byl v nabídce...
Ale stejně není...
Ale neva...Až budu chztít fofrpákou krotit peklo, nasaju Hellcata >:D :-!
20. 3. 2017 14:30
Re: TOP
Jsi trochu mimo,jsem "ekofašista" a Ferrari mě přitom fascinuje.Člověk může milovat přírodu i Ferrari.
Avatar - Magister
20. 3. 2017 13:00
TOP
Jednoz nejhezčích a nejzajímavějších Ferrari posledních 20 let. Klobouk dolů. Nádherné, dokonalé a ten motor.... ekofašisti se musí kroutit jak žížaly >:D .
20. 3. 2017 13:22
Ten motor
je nádhernej, ten by se mi líbil samotnej jako záložní generátor do baráku. :yes:
21. 3. 2017 13:44
Re: TOP
... spíš ten, který má ekofašismus v popisu práce a velice na tom vydělává.
20. 3. 2017 14:46
Re: V12 Maestro
Párkrát mě dojel předchůdce tohoto monstra a je to opravdu zážitek.
20. 3. 2017 16:02
Vypadá dobře
Na to, že je to trapný ferrari, vypadá docela dobře. >:-[]
Avatar - CHerokee
20. 3. 2017 17:04
Re: TOP
Tak to jsi pak jen pozér ekofašista.