Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: BMW opět zhřešilo. Zakázali mu další reklamu. Údajně svádí k rychlé jízdě

Mnichovská automobilka propagovala svůj model M760Li xDrive pomocí motta Luxus právě ztratil své způsoby. Reklamním regulátorům se to nelíbilo.
Zpět na článek
Avatar - Drag-On
27. 4. 2017 13:25
Staré reklamy
Zlaté 80te roky, keď bolo bežné, že v reklamách sa motor vytáčal do červeného pásma, rýchlosti sa radili ako na pretekoch, za autom sa prášilo a rôznymi spôsobmi sa prezentovala rýchlosť ináč bežných aut. :-) Dnes ju všetko viac sterilné...
[odkaz]
27. 4. 2017 13:13
Re: Well
par let jsem tam zil a způsob, jakym se tam policajti chovaji je často neuveritelny.
typek si stoupne na kopec, ze kterého ma vyhled, zmeri si ho tachometrem, pak když jede auto kouka na hodinky za jak dlouho to ujede a pak da klidne ridici pokutu...

nebo jdes z kalby, jdes rovne, nevravoras, jen toho mas dost, policajt se povesi za tebe v odstupu 0,5 metru bez prehaneni...
a když se zastavis a otocis, okamzite mas drzku na zemi a pouta na rukách....

pro me ne, diky... ale ono to sem taky dojde. ty likvidacni pokuty za urážku uredni osoby jsou smesny a pozadoval bych minimalne stejnou za urážku od uredni osoby.
Avatar - twistedTSD
27. 4. 2017 12:05
Well
A to je jedna z těch chvílí, kdy si říkám, že brexit vlastně není až tak špatná věc.
Avatar - Egi
27. 4. 2017 12:34
Re: Well
Britská agentura pro reklamní standarty nemá s EU nic společného. Tady si Britové rozhodují sami a vystoupením z unie se nic nezmění. Ono možná kdyby každý všechno nesváděl na unii a uvedomil si, že unie je i on a úředníci jeho země, tak k žádnému brexitu nedojde. Tyto regulace ve většině vytváří úředníci ve svých zemích. A ti tam po odchodu z unie zůstanou.
27. 4. 2017 23:35
Re: Tak z této by zkolabovali :)
Me se spis vybavila tahle perla:
[odkaz]
>:D
Avatar - twistedTSD
27. 4. 2017 15:01
Re: Staré reklamy
Vzpomněl jsem si, jak si v Top Gearu stěžovali na nové, sterilní reklamy Peugeotu [odkaz] ...Evidentně si za to mohou sami.
Avatar - Egi
27. 4. 2017 13:19
Re: Well
Jo tak. Tak to pak pardon, opravdu jsem to pochopil opačně :-)
Avatar - CHerokee
27. 4. 2017 13:10
Podivné
Britům přestávám rozemě. Pokuty podle výplaty, všude měření, brexit a teď toto... vždy´t BMW se vždy prezentovalo svou dynamikou. Tato připosranost a zásahy úředníků...to je pro mě něco nepochopitelného. To jako u 12 válce mají jásat nad velikostí kufru? Clarkson a spol budou muset asi emigrovat...a asi více chápu, proč odešli z BBC.
Avatar - twistedTSD
27. 4. 2017 13:00
Re: Well
Špatně jsi mě pochopil, naopak jsem tím měl na mysli, že distancovat se od Britů možná není špatný nápad. ;-)
27. 4. 2017 12:59
Re: Well
Twisted skor myslel tych britskych zadubencov.
Avatar - 12Eagle
28. 4. 2017 08:50
Práve táto (logická) reakcia na reklamu spôsobila,...
že som dostal neodolateľnú chuť ísť si to auto kúpiť. :-) :-)

Veď antireklama je tiež reklama. :yes:
27. 4. 2017 23:25
Re: TopGear
Ne, autor sy mysli, ze topgear je kresleny. :-O
Avatar - praděda7
27. 4. 2017 15:36
Dej úředníkovi razítko.......
Jednoduchá reklama (viz galerie) dokazuje, jak je regulace reklamy ve Velké Británii přísná, a vysvětluje, proč bylo v jednom dávném díle Top Gearu tak těžké pro Clarksona a Maye natočit reklamu na Volkswagen Scirroco.

.......a on ti udělá ze života peklo......... >:-[]