Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: Řidička nezvládla svou Hondu S2000, motorkář ji jen těsně minul

Nebezpečný incident si naštěstí vyžádal jen pomačkané plechy. Ty řidičku zajímaly podstatně více než motorkář, kterého krátce předtím málem poslala k zemi.
Zpět na článek
Avatar - woody-alien
25. 7. 2017 13:25
Judge not, lest ye be judged
Ponechme teď chvilku stranou S2000 a zaměřme pozornost na několikrát v článku zmíněný nezájem řidičky o cokoliv jiného než vlastní plechy.

Kdo z vás na silnici zažil nějaký karambol nebo i jen hodně kritickou situaci, nejspíš mi dá za pravdu, že následný šok dokáže způsobit podivné jednání. Samotnému se mi to stalo dvakrát. Poprvé jsem někdy v 15 letech nedal v jisté jihočeské vísce na kole přednost zprava a vjel přímo před auto. Řidič měl bleskurychlou reakci a v podstatě do mě jenom žďuchnul a odhodil mě tak 2-3 metry. Z nohy mi tekla krev ale vlastně mi nic nebylo. A jediné co mě v tu chvíli extrémně zajímalo bylo, jestli jsem mu nepoškodil lak na autě. Chlap se mnou cloumal, jestli mě nemá vzít někam na ošetření a já mu zatím tričkem leštil nárazník. >:-[]
Podruhé cca před sedmi lety, kdy mojí dodávku sešrotoval nárazem z boku kamión jedoucí na červenou. Že jsem se právě shodou šťastných náhod podruhé narodil a dokonce bez větších následků (jenom mi v tu chvíli jaksi nefungovala jedna ruka), že téměř nové auto je na šrot a všechny věci s tím související mě zdaleka nerozhodily tolik jako to, že jsem nemohl najít brýle, které nárazem někam odlítly. Pročež jsem, jakmile se mi podařilo vyhrabat se z auta, svůj stav mysli dal najevo tím, že jsem asi minutu vytrvale okopával přední pneumatiku toho kamiónu. Musel to být opravdu zvláštní pohled. :-)

Já nevím, jestli ta řidička byla v šoku nebo jen prostě další "pizda až to hvízdá"....ale za sebe bych byl v soudech rozhodně opatrnější.
Avatar - dochtor
25. 7. 2017 08:32
Re: nerozumiem
...alebo tam boli na ceste nejaké kamienky, prach...
Ale k podstate článku - tá baba nemala šancu motorkára čo i len vidieť, nie to ešte následne poznať, prípadne sa zaujímať. Iba ak úplne z iných dôvodov :-)
Každopádne mali všetci zúčastnení z pekla šťastie, tu myslím aj na úplne nevinnú S2000.
25. 7. 2017 09:48
Re: nerozumiem
Presne tak, ten nadpis je uplne mimo
Avatar - Enthusiastic.driver
25. 7. 2017 09:08
Re: nerozumiem
Ze by toto byl duvod, proc ma S2000 povest zradne mrchy? Ze lidi ocekavaji, jak S2000 "sedi jako prilepena" a ono najednou BUM? >:-[]

S2000 byla jednim z nejsyrovejsich aut na trhu a vyzadovalo 100% pozornost, a "taketo nieco" se s ni naopak podari velmi snadno. Tohle je sice poFL, ktery uz mel stabilizaci, ale drivejsi verze nemely nic...

Pani asi prehnala vyjezd ze zatacky, lekla se a zaslapla brzdy... No a uz to bylo :-P
Avatar - 3_diamanty
24. 7. 2017 23:38
Re: nerozumiem
[odkaz] u sportiakov s tym plynom bacha veru
Avatar - 3_diamanty
24. 7. 2017 22:50
nerozumiem
tie auta pred nou sli vcelku v pohode a ona za nimi zrazu takyto smyk dostala... bud ich nejako nahanala alebo ja neviem ... lebo S2000 sedi ako prilepena... clovek keby aj chcel tak taketo nieco sa mu nepodari ... inak v tomto su neraz zeny ozaj neskutocne ( cest vynimkam ) ... neraz dokazu aj z nemozneho spravit docela pruser" pripadne kvalitnu "komediu" v stastnejsom pripade

PS: este ze sa motorkarovi nic nestalo
26. 7. 2017 10:40
Re: nerozumiem
hm, vyzerá to byť veľmi pekná cestička...škoda, že je tak trochu "ďaleko" :-)
Avatar - beibej
25. 7. 2017 21:32
Re: Judge not, lest ye be judged
Nojo automaty na bike nepatří.
Avatar - white label
25. 7. 2017 20:21
Re: Judge not, lest ye be judged
Jasně, viděl jsem třeba motorkáře, co to ve městě položil (nejel nijak extra rychle) a první o co se zajímal bylo, jestli si nepoškodil hodinky na ruce...
Avatar - dochtor
25. 7. 2017 17:28
Re: nerozumiem
:yes: je to možné, bolo to na konci tiahlej zákruty. Keby v nej bola rýchla, má problém skôr...
Inak, stalo sa to voľakde tu :-)
[odkaz]
25. 7. 2017 13:35
Re: nerozumiem
myslím, že za tými autami nemusela brzdiť, ale skôr im nestíhala a prepískla to...pred ňou sú to všetko zábavné mašinky predokolky resp. štvorkolky s 250+ koňmi :-) zdá sa, že zadný náhon hondy zohral svoju úlohu
Avatar - dochtor
25. 7. 2017 12:13
Re: nerozumiem
Ona sa ani tak "nelekla", ale musela pribrzdiť za autami, ktoré vďaka zákrute, náhlemu prechodu do tieňa (a možno svojej rýchlosti) zbadala neskoro. Naozaj brzdila viac ako mala, ale možno to už inak nešlo...

A ešte jeden postreh. Stretnúť tých šesť vozov takto za sebou je myslím "sviatok" aj v krajine, kde sa to celé udialo. Tým chcem povedať, že to bola JAZDA možno aj trochu na hrane.
Avatar - speedfred
25. 7. 2017 08:04
Re: nerozumiem
:-) :-)
prvá S2000 bola dosť pretáčavá,myslim že po FL sa menilo aj nastavenie podvozku aby nebola taká divoká.
24. 7. 2017 23:36
Re: nerozumiem
S2000 jsem bohuzel neridil, ale typl bych to na neopatrne pridani plynu v zatacce...
Avatar - speedfred
24. 7. 2017 23:17
Re: nerozumiem
človeče ty si asi S2000 ani nevidel a už vôbec nejazdil keď napíšeš ze "sedí ako prilepená"... mal by si sa v tom trosku povoziť.
Avatar - 3_diamanty
24. 7. 2017 23:31
Re: nerozumiem
ale hej videl a hned viackrat ..... ujo v nej dokonca aj jazdil.. vyhral akusi predvadzaciu jazdu s nou pred rokmi..... velka skoda ze honda uz na taketo nieco dnes kladie

ja som ju videl aj vytunenu.. ale najkrajsia je za mna klasicka seriovka ... v tomto som klasik ;-)