Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Může být BMW X6 off-roadem? Manhart dokazuje, že ano...

BMW X6 a off-road? Úspěšné SUV od BMW se i ve své druhé generaci mimo zpevněné komunikace odváží spíše sporadicky. Jenže tuner Manhart Performance má jiný názor...
Zpět na článek
12. 12. 2017 11:39
Ještě že to není pro mě
Tohle auto je naprostý úlet, ale teprve takhle mi X6 dává smysl. Nejde o to, že by se mi X6 nelíbíla, mně se moc líbí (zejména první generace), ale jsem rád, není pro mě, protože mi to auto doteď nedávalo smysl, ani ve formě motivace. Úchylná přestavba odstraňující zbytek praktičnosti ale dává vyniknout smyslu tohoto výtvoru! Takhle BYCH... ho asi i chtěl, i když vlastně taky ne - pokud něco do terénu, tak Jeep Wrangler, a když to má být kupé, tak Porsche 959 na upraveném zvýšeném podvozku nebo tak něco, prostě pořádný odvaz. Kupé do terénu a vůbec cokoliv, co má být rychlé a mrštné, nemůže být vysoké a těžké. Je však pravda že tohle jsou kecy asi tak jako říkat že bodybuilding není sport, jen lehká atletika ano...
10. 12. 2017 19:00
Ble, to je ohavný
jinak
proč by nemohlo X6 bejt off-road, když včera podle Kolmana Lambo LM002 bylo SUV?
:-!
btw jak tak koukám n ten rám a jeho uchycení, vypadá to, že zadní boční ani páté dvře nepujdou otevírat. bezva.
Avatar - Ada je zase tady
10. 12. 2017 21:35
Bylo by to pěkný
kdyby to byl offroad a ne splácnutá X6-ka :no: